Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss apnicis

 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Šodien laikam ir uznācis kaut kāds besis, sapratu ka man riebjas visas manas drēbes, esmu pat gatava no visām atbrīvoties un iegādāties jaunas. Un liekas ka viss ir par īsu vai par šauru! :)
Kas ir tas pirmais ko vajadzētu?Zinu ka vajag labus džinsus, bet nu mans maciņš lielas izvirtības nevar atļauties! :)
Skatos te visādus apģērbu salikumus, bet mēģinot sev kaut ko tādu uzvilkt, izskatās garām.
Vēl jau problēma tajā, ka man nav tāda noteikta stila, vienu dienu patīk bikses un zemie apavi, citu dienu kleita.
Ko ieteiksiet?:D
05.11.2013 08:21 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
dažādi apģērba gabali - kleita vai bikses - nenozīmē citu stilu. un tas ir tikai normāli, ja kādu dienu gribās sievietei kleitu uzvilkt :D ja tu būtu vīrietis, tad tas šķistu, protams, jocīgi. bet man arī ir dažādi apģ'ber agbali un arī dažādu stilu. galvenais, lai ir, ar ko kombinēt kopā. katrai sievietei ir jābūt, manuprāt, gandrīz no visa kaut kas, lai nav tā, ka jāiet uz lietišķu pasākumu, bet tev mājās ir tikai pļūtenes vai piedauzīgi svārki.
05.11.2013 08:35 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
vienu dienu patīk bikses un zemie apavi, citu dienu kleita.
:D tie tak nav divi dazhaadi stili, tie vnk it divi dazhaadi apgjeerba gabali.

ja nevari atljauties jaunas dreebes, pajautaa kaadai draudzenei,lai paliidz izskatiit skapi un pasaka, kas tev labaak piestaavun no kaa vajadzeetu atbriivoties :)
05.11.2013 08:37 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es Tev iesaku atrast ideālo šopinga ''konsultantu''. Doties iepirkties ar draudzeni, kurai ir ne vien laba gaume, bet kura arī saprot kas Tev piestāv/nepistāv :) Tas ir tik feini.. ka pašai pienes smukas drēbes, vari enerģiju novirzīt laikošanā un izvērtēšanā.. ne meklēšanā :)
Runā, ka apģērbs var būt ļoti vienkāršs.. svarīgi ir kvalitatīvi apavi, aksesuāri un džinsi :) Tām lietām nav obligāti jāmaksā tūkstošos :)
05.11.2013 08:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ieteiktu paspēlēties ar aksesuāriem. iespējams, ka daudzi apģērba gabali atdzims no jauna. na obligāti jāpērk viss no zelta vai sudraba, bet var ko lētu arī sameklēt bižutērijā, ja tev tā patīk
05.11.2013 08:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pamazam sac veidot garderobi ar muzdien aktualam lietam. vispar man ir gruti ko ieteikt,jo pati nezinu ka sadzivosu ar savu drebju skapi pec berna piedzimsanas(nezinu vai gurnos deres vecas lietas, vai maz man vinas patiks utt) un to, ka man ari nav tadas naudas, lai brivi ieietu veikala un iegadatos drebju komplektu, jo parasti iepirksanas aprobezojas ar 2(max 3) pirkumiem.
05.11.2013 08:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits