Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vaina manī?

 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
Sveikas.
Ar draugu esam kopā pusotru gadu.
Draugs dzīvo ārzemēs, kur arī satikāmies.
Lieta tāda, ka vakar aiz neko darīt parakņājos viņa epastā un uzgāju dažas labas vēstulītes.
Tātad, dienās, kad mēs gājām uz randiņiem, draugs paralēli ir sarakstijies ar vienu meitenei (cik saprotu, tad paši ir tikušies uz pāris dienām tikai), viņš saka lai brauc dzīvot kaut tikai uz nedēļu pie viņa, kopā īrēs dzīvokli, raksta, ka viņš pēc viņas skumst, ilgojas, grib satikt utt...viņa atbild, ka nav līdzekļu, lai atbrauktu, šis saka, ka ceļu izmaksās, kaut tikai uz nedēļu, meitene itkā grib, bet augstskola jāpabeidz, tāpēc tagad nevar...
Arī 5 dienas, pirms mēs iepazināmies, viņš bija sarakstijies ar citu meiteni un teica to pašu, ko tai iepriekšējai, lai brauc ciemos, dzīvos kopā, sauc mīļvārdiņos, saka, ka skumst utt...

Tad nu man, pēc 2 nedēļām kopā būšanas ar šo cilvēku, bija jādodas prom uz 3 nedēļām. Katru dienu sarakstijāmies, čatojām skypā. Visu šo laiku, kamēr biju prom vins bija sarakstijies ar pavisam citu meiteni, kura viņam sūtija arī bučiņsmaidiņus.
Tad nu es atbraucu pie viņa atpakaļ, kad kopā bijām jau 3 mēnešus, man atkal nācās doties prom uz pāris mēnešiem. Pa šo laiku ari visu laiku čatojām.
Uzgāju bildi, kur viņs uz vaiga, bet tomer, skūpsta vienu citu meiteni (ta nav neviena no iepriekšminētajām), ar viņu esmu iepazinusies un stādīta priekšā kā viņa vienkārši draudzene un šī bilde tapa viņas atvadu balītē, par ko es neko nezināju, jo vienmēr čatojām līdz vieniem diviem naktī. Atceros, ka bija reizes, kad teica, ka ir noguris un vēlas doties agrāk gulēt, tad nu vienā no šim ''agrāk gulēt'' naktīm , bija tā atvadu balīte, par kuru, tad viņš man nezināmu iemeslu dēļ ir melojis, jo nekad netika minēts, ka viņa rīko kaut kādu balīti un jā, jau no pirmā mūsu kopā būšanas mēneša, mēs viens otram stāstijām visu, kurp dodamies utt, bet par šo es nezināju neko.

Tad nu tagad esam kopā pusotru gadu un liekas, ka viņš ir mainijiem, es vismaz ceru, bet neko jau nevar zināt. Un atkal ir sanācis tā, ka man ir jadodas prom uz paris mēnešiem un atkal būsim šķirti, bail...

Ari mēnesi, kopš bijām kopā, viņš atdzinās, ka mani mīl (reizēm domaju, ka tad mani , protams, vel nemīlēja, bet tā tikai teica, lai mani paturētu un es viņu nepamestu, jo, tomēr, pirms nepilna mēneša vel rakstija tā citām, lai brauc pie viņa, ka ilgojas utt, jo, ja butu atbraukušas, tad noteikti mēs nemaz nebūtu kopā.).

Un arī tagad visu laiku skandina, ka mani iemīlēja jau no 1.dienas, kad satika un zināja, ka būsim kopā. bet gribas kliegt pretī- TU TAČU TAJA LAIKA VEL SARAKSTIJIES AR TĀM DIVĀM UN AICINĀJI, LAI BRAUC PIE SEVĪM DZĪVOT UN, KA ILGOJIES UTT...

Ceru, ka sapratāt manu murgu.

Kā Jūs rīkotos, ja uzzinātu, ka Jūsu puisis ir šādi rīkojies?
Vai viss iepriekš minētais Jums šķiet normāli un man nav par ko uztraukties, jo tā ir pagātne?
Vai varbūt es esmu jukusi? :D
Pašlaik esam satrīdējušīes, draugs uz mani arī palika dusmīgs, kad izstāstiju lietas, ko atradu viņa epastā, saka, ka esmu jukusi un man ārstēties jāiet un, ka tas viss ir tikai mana izdoma. BET ES TO PATI AR SAVĀM ACĪM LASIJU.
KO DARĪT? tiešam varbūt jāiet ārstēties vai es esmu normāla?
Vismaz pašlaik ir smagi to visu uzzināt un patiešām jūtos vīlusies, jo tomer šo cilvēku mīlu, ļoti...ikreizi atceroties šo visu, jāraud...
04.11.2013 18:28 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
Lūdzu, izsaktie savas domas.
Vai man nebūtu jāraizējas un viss ir kārtībā?
04.11.2013 18:41 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Mes nekad nevaram zinat, kas otra cilveka galva daras un ar ko vins satiekas vai sarakstas. Ta nu tas ir. Ja nebutu izlasijusi tas vestules, tu varbut nekad par to neuzzinatu.
Bet par cik tagad zini, tad tev jaizlemj ko darit talak, samierinaties ar to pagatni un nebast to vinam acis vai pamest vinu.
Es pati ari tiekos ar jaunu virieti, un nevaru but parliecinata vai vins nesarakstas un netiekas ar citam meitenem.
04.11.2013 18:44 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
Ilze, ar Tevi ir viss kārtībā ,ja to draņķi pametīsi...bet nav kārti'bā ,ja turpināsi ticēt vina pekstiņiem...atvaino,ka tik skarbi..
04.11.2013 18:45 |
 
Reitings 1717
Reģ: 24.05.2013
Pirms atzinies, vēstules varēji saglabāt priekš sevis. Tad tev būtu pierādījumi, kuram jāiet ārstèties.
04.11.2013 18:52 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, ka tev vel var rasties jautajumi? Protams, ka tev vajag raizeties, bet drizak - vnk pamest tadu babniku. Izklausas pec karteja sex turista, sorry.
04.11.2013 18:53 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
pašlaik par šķiršanos arī iet runa, jo nesaprotu kā spēju veidot attiecības ar kādu, kurš jau no pirmās dienas ir melojis. Tik stulbi jūtos, arī tagad raudu, jo zinu, ka smagi pamest kādu, kuru tiešām mīlu, bet nezinu vai spētu dzīvot ar kādu, kas ir šādi rīkojies un, ja arī pieņemtu šos faktus, tad strīdu laikā noteikti šo visu viņam bāztu sejā un mūsu attiecības agrāk vai vēlāk izjuktu...tik ļoti sāp, ka mīlu šo cilvēku...
04.11.2013 18:53 |
 
Reitings 2288
Reģ: 10.02.2013
piekrītu poogai. Nesaprotu, kur tev vēl vēlme ir te cept diskusiju vai tev viss ir ok? tev jau sen pa gabalu vajadzētu atrasties no viņa. un nē, cilvēki tik ātri nemainās. Izskatās, ka viņam vienalga kas par meiteni, ka tik būs sex..bet ir tādi cilvēku tipi. Viņš melo, tas vien nozīmē, ka viņam nevar uzticēties. Akkkkk..nu kā tu vari būt tāda muļķe!!!! Man gribētos tevi iepļaukāt, lai atjēgtos, un beidzot sāktu sevi cienīt. Un ja tagad nepametīsi viņu, tad agrāk vai vēlāk, bet viņš šā vai tā tevi sāpinās..
04.11.2013 18:58 |
 
Reitings 738
Reģ: 06.09.2013
Mazāk zini, labāk guli
04.11.2013 18:58 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Vai viss iepriekš minētais Jums šķiet normāli un man nav par ko uztraukties, jo tā ir pagātne?

Nē, nav normāli, bet teorētiski nav arī izslēgts, ka tā tiešām arī ir pagātne. Ka šī pusotra gada laikā ir parādījušās jūtas.

No otras puses:

saka, ka esmu jukusi un man ārstēties jāiet un, ka tas viss ir tikai mana izdoma.

Ja viņš uzvedas šitā, tad tas neko labu neliecina.

Tad reāli viņš tev meloja tikai pirmajos kopā būšanas mēnešos, vai arī ir aizdomas, ka tas ir noticis arī pēdējā laikā?
04.11.2013 19:03 |
 
Reitings 63
Reģ: 02.11.2012
Šausmas ,ko tik tie cilvēki nedara...ehh nesaprotu un nekad nesapratīšu kā tā var rīkoties pret otru..žēl man pilnīgi paliek to meiteņu kuras šādi čakarē... :(
04.11.2013 19:04 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
tagad pārlasiju viņa pirmo sms. saka, ka skumst pēc manis un paralēli lasu, ka tajā pašā dienā ir to teicis vienai citai.
Atdzīšos, ka par šo mēs strīdamies visu laiku- jau sen biju ''atkodusi'', ka viņš bija babņiks, ka vienalga kāda meitene utt, visu laiku taisnojās utt, bet dziļi sirdī jutu, ka man bijusi taisnība un varu atdzīties, ka mūsu attiecības līdz šim ir bijušas ideālas, jo vienīgie strīdi ir par šo tēmu bijuši. visu laiku saka, kāpēc es skatos viņa draugus... bet nu skatos, jo mani interesē kāds viņš bija un labāk to nebūtu darijusi... tik daudz bilžu ar dažādām meitenēm, brīžiem jau liekas, ka katru dienu cita...
tā sāp, ka man ir bijusi taisnība...
04.11.2013 19:05 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
pilnīgi ienīstu sevi, ka esmu bijusi tik naiva..
04.11.2013 19:07 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
viņš bija babņiks


Te ir svarīgi tikai viens - vai viņš BIJA babņiks, vai joprojām IR. Tiec vispirms skaidrībā ar šo.

Pamest vienmēr paspēsi.
04.11.2013 19:11 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
57days
varu teikt, ka pēdējā laikā noteikti nav melojis, vismaz ik pa laikam palasu vina sarakstes un vins vairs nečato ar meitenēm.


Arī tagad raksta, ka lai nomierinos, ka viss ir kārtībā, ka mani mīl un es viņam rūpu, lai aizmirstu par visu pārējo...nemaz netaisos ar viņu vismaz šodien runāt!
04.11.2013 19:11 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
57days
Un tagad viņš tāds nav, vismaz visu vasaru dzīvojām vienā mājā, tikai uz darbu bijām šķirti, pārējo laiku pavadijām kopā.
04.11.2013 19:12 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Es pēc tādu vēstuļu izlasīšanas novēlētu veiksmi nākamajās attiecībās! Man pilnīgi vienalga vai tas bija tikai attiecību sākums vai nē, bet es justos izmantota un, ka mani izvēlējās tikai tāpēc, ka biju pieejama. Ja vēl atzītos, nožēlotu un paskaidrotu savu rīcību, tad vēl varētu apdomāties, bet citā gadījumā es ietu prom pat neatskatoties!
04.11.2013 19:18 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
patiesībā jā, no vienas puses jūtos izmantota, jo tomēr no visām šīm 3 meitenēm viņš ''izvēlējās '' mani tikai tāpēc, ka tajā brīdī bijām vienā valstī.
visvairāk nespēju pieņemt to, ka brīdi, kad satikāmies, vins sarakstijās ar citu un teica, lai dodas pie vina, ka skumst utt un vel lielāku sick rada fakts, ka šādas pašas vēstules viņš sūtija citai meitenei, 5 dienas pirms mani satika.
Sanāk, ka abām gandrīz vienā laikā teica vienu un to pašu.

Vēlos, kaut dienā, kad viņš domāja, ka nevēlos būt ar viņu un vel teica, ka ja nu kas, tad varam palikt tikai draugi, vēlos kaut būtu teikusi, ka varam būt tikai draugi...

Un visu laiku domāju, ka mūsu attiecības ir tik ideālas- vismaz mūsu attiecību sākums likās kā no filmas...
04.11.2013 19:28 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
..klau..bija gadiijums ,kad dzeks dzivoja kopa ar sievieti jau vairakus gadus un vel paraleli vinam bija 2-3 meitenes ,kuram teica un soliija vienu un to pasu...beidz te tagad analizeet...pasaki vinam ataa un miers..
04.11.2013 19:31 |
 
Reitings 10
Reģ: 04.11.2013
pooga
tomēr pusotrs gads nav īss laika periods, viegli pateikt, grūti izdarīt...
04.11.2013 19:39 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
tomēr pusotrs gads nav īss laika periods, viegli pateikt, grūti izdarīt...

Un tāpēc ir jēga tērēt vēl vairāk laika uz viņu
04.11.2013 19:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits