Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ko varētu darīt, dāvināt, rakstīt?

 
Reitings 230
Reģ: 01.09.2013
Sveikas, meitenes, varbūt jums šajā tēmā nebūs interesanti, es pat nezinu, vai šī būtu tā vieta kur to jautāt, bet citur nav kur. Mums šodien ar draudzeni ir īpaša diena, pirms vairākiem gadiem ierakām zemē draudzības lādīti. Bijām par to aizmirsušas, bet tā kā vienai meitenei tajā pašā dienā ir dz.d. , tad es atcerējos, viņa laikam gan vēl nē. Ko jūs man ieteiktu , kā apsveikt , kā nosvinēt? Varbūt jums tas liktos dīvaini, bet nu tomēr kaut kā šī diena jāatzīmē būtu. Paldies jau iepriekš :)
04.11.2013 15:13 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.07.2013
..uz to ir atkal jāiedzer :D
04.11.2013 15:21 |
 
Reitings 230
Reģ: 01.09.2013
Hehe, tas nu gan :D
04.11.2013 15:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu šķiet tā bērnišķīgi, bet vēl simtkārt bērnišķīgāk gaidīt, kad viņa atcerējies, ja pati tik ilgus gadus neatcerējies.

vnk pateiktu, ka tev ir pārsteigums. un ved viņu uz to vietu, kur aprakta lādīte. paķeriet pa ceļam līdzi šampi. nu kkā tā. tu no tā tādu notikumu uztaisi it kā jūs precēties pie tās lādītes taisāties :D nē, nu varbūt es nesaprotu īsti šos draudzības gadus skaitīt ar draudzeni, bet citiem tā ir tradīcija. katrā ziņā dariet to, kas jums ir cieņā.
es jau pateicu, ko darītu. katrā ziņā viena neietu to lādīti atrakt. tas gan nebūtu forši.
04.11.2013 15:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits