Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bērna atņemšana UK.

 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Uzreiz pasaku, ka runa nav par mani, bet interesē, cik reāli ir iespēja atņemt bērnu mātei, tikai tāpēc, ka viņa, uz doto brīdi, nestrādā un nezin valsts valodu(angļu valodu)?

Vai tiešām ir tik viegli mātei atņemt bērnu?
Man, kaut kā, negribas ticēt...

Runa ir par gadu vecu bernu, ja nemaldos.
03.11.2013 13:14 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Up.
03.11.2013 13:18 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Aizmirsu piebilst- Bērnu mātei grib atņemt bērna tēvs.
03.11.2013 13:24 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Bernu jau neatņem tādēļ, ka nestrādā un nezina valodu. Domājams, ka nevienā valstī tie nav iemesli, lai tā rīkotos.
Bērnu atņem tad, ja ir radies iespaids, ka vecāki nevar bērnam nodrošināt apstākļus un iespējas, kas atbilst attiecīgās valsts prasībām.
03.11.2013 13:24 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Bērna tēvs vienkārši cenšas manipulēt ar to, ka māte nezina valodu un likumdošanu. Tik vienkārši par nestrādāšanu bērnu neatņem, tur puse dzīvojošo sēž uz pabalstiem.
03.11.2013 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Es sākuma arī tā domāju, bet tā lieta jau ir aizgājusi līdz tiesai, nezinu gan, cik tālu ir tiesas process, bet vīrietis jau ir pasludinājis, ka uzvarēs- Savējiem viņš tā stāsta.
03.11.2013 13:35 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu ja jau tiesā, tad tas ir tiesas sprieduma jautājums.
03.11.2013 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Pati nezinu, kpc tā sacepusies esmu, jo reāli, tā galīgi nav mana darīšana, es pat nepazīstu personīski nevienu, no iesaistītajām pusēm... Bet šķiet nepieņemi, ka tik vienkārši ir mātei atņemt bērnu, tikai tāpēc, ka uz doto brīdi viņai nav izdevies sakārtot savu dzīvi, pēc šķiršanās ar bērna tēvu.

Pašai ir bērns, nepilnus piecus gadus vecs un nevaru iedomāties, ka man viņu tagad kāds atņemtu, es tam pāri, pavisam noteikti, netiktu.
03.11.2013 13:37 |
 
Reitings 80
Reģ: 10.04.2013
UK vecākiem ir vienādas tiesības uz bērnu. Tur nav kā Latvijā, kur mazs bērns automātiski paliek pie mātes. Ja māte nestrādā un nezin valodu, kas viņas iespējas atrast labu darbu un nodrošināt bērnamlabus apstākļus samazina, savukārt tēvs strādā, tad ir visnotaļ reāla iespēja, ka bērna aprūpes tiesības iegūs tēvs. Māte varēs apciemot pēc iepriekš sastādīta grafika.
03.11.2013 13:43 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Tiesa ari izvertes to kurs no vecakiek var nodrosinat bernam labakus apstaklus, uz pabasltiem sedetajus, valodas nezinatajus un nestradatajus neviens negrib. Tomer berns ir loti mazins, tikai gads, tadu vel ar kruti baro. Tik mazu varetu atstat pie mates pat ja vina dzivo uz pabalstiem. Mates juristam vajadzetu tiesa paradit, ka mate macas valodu, apmekle kursus, lai stardatu, kad berns paaugsies utml. paradit mati no labas puses tiesa.
03.11.2013 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 1495
Reģ: 17.01.2013
Māte nestrādā, jo viņa mājās auklē bērnu, sanāk, ka tikai tas šobrīd ir klupšanas akmens, kāpēc viņa var zaudēt aprūpes tiesības. Tas liekas ļoti netaisnīgi...
04.11.2013 22:27 |
 
Reitings 3031
Reģ: 09.09.2012
Mājās sēdēšana jau netraucē valodu mācīties un aiziet uz Jobsīkeriem painteresēties par neklātienes kursiem, lai varētu tiesā parādīt ka plāno nākotnē kaut ko darīt.
Man jaunpersonīgi nepatīk tik mazu bērniņu nogrūšana B/D lai mamma ietu strādāt, bet kādās domās būs tiesa jau nevar zināt.
05.11.2013 00:53 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Diezvai! Tad jau 50% sieviesu, kuras ir iebraucejas un vientulas mates butu atnemti berni, jo seit tadas maminas ir loti daudz. Seit vinam nav ari parak izdevigi stradat, ja strada vairak par 16 stundam, tad pabalsti tiek apcirpti. Zinu paris sievietes, kuras strada full time darbu, gada ienakumi nav parak lieli, bet vinam apgrieza visus tax creditus, income supportus, child tax creditus, pateica, ka ienakumi ir pietiekami lieli, lai pabalsti nepienaktos. Lielaka dala sez majas ar mazo, lidz berns sak skolas gaitas, vai ari strada vakara maina, ja ir kads kas pieskata, un sievietei ir visas tiesibas pieprasit child meintenance, jeb alimentus. Vispar tai maminai vajadzetu labu juristu un paintereseties citizen advice bureau. Seit tiesas iznakums biezi ir atkarigs no laba jurista.
05.11.2013 01:12 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Negribas ticēt ka mātei atņems bērnu tik dēļ tā ka lūk šai mirklī viņai ir bijis grūti. Man drīzāk liekas ka lēmums būtu vai nu mātes pusē vai ar neskaidrs, ka ilgāku laika posmu tiktu saglabāti kontakti ar māti un tēvu, lai novērtētu apstākļus, kuram vajadzētu piešķirt galējās bērna aprūpes tiesības.
05.11.2013 01:20 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Ko nozimee atnemt bernu?

Bernu atnemt nevar, vismaz likumigi
Var zadeet vecaku apgades tiesibas ( bet tas ir tad, ja vecaki, ir psihiski neveseli vai berni tiek audzinaati nelabveliigos/ biistamos apstaklos) ....
Ja norisinaas strids starp vecakiem vai skirsanaas, viens no vecaakiem ieguust apgades tiesiibas, bet tas neliedz otram piedaliities berna dziivee.....Kadi buus nosaciijumi, atkariigs no situaacijas

Tavaa gadijuma, Teevs patiesam var iegut apgades tiesibas par bernu, jo mate ir bez iztikas lidzekliem, iespejams pat bez dziives vietas, ka arii vinas iespejas nodrosinat bernam labveligus apstaklus ir sliktakas ( jo cik saprotu berna tevs ir gimenes vienigais apgaadnieks)

Matei ieteiktu ar steigu macities valodu un beigt aizbildinaaties, ka valoda un dzive ir gruta, jo ja viirs ir arzemnieks, vinam ir gimene, kura varetu uznemties berna pieskatiisanu un uzraudziisanu darba laikaa, Tiesa noteikti to nems veraa, ja bernu matei radinieki blaukus nav

Ja abi ir latviesi, lai meitene brauc atpakal uz LV,jo kada starpiba nestradat Latvija vai Anglija? Bet te vinai bus lielakas iespejas but mammai un savas kludas izlabot. Berni aug, skolaas ir japaliidz ar majas darbiem, bez valodas zinasanaam butu gruti gan matei gan bernam...I
Bet protams, katra pasa zina, ko mes gribam dot saviem berniem!
05.11.2013 01:32 |
 
Reitings 463
Reģ: 18.10.2013
Visticamak bernu atnemtu tad, ja tiesam butu neaprupets, atstats novarta, ciestu no vardarbibas, nebutu barots pienacigi, dzivotu antisanitaros apstaklos, vai, ja matei butu kadas mentalas problemas. Ja tads fakts tiktu pieradits, tad var atnemt, bet autores mineto iemeslu del diezvai tik mazinu atnemtu matei. Ir dzirdeti seit gadijumi, kad berns pats netisam pakritis un savainojies, dabujis zilumu, punu vai nelielu ievainojumu, ka jau berniba katram bernam gadas. Arsts vai kads cits pasudzejies socialajiem servisiem, ka tas ir aizdomigs gadijums, un bernu iznema no gimenes, ielika foster gimene. Istie vecaki vareja apraudzit tikai noteiktos laikos, specialas personas uzraudziba. Viniem nacas krietni pasvist, lai atgutu bernu atpakal. Seit briziem viss ir no vienas galejibas otra, ka nav taisnibas-vietam berni tiek uzraudziti parspileti ka inkubatora cali, bet ir bijusi loti tragiski gadijumi, kad vareja redzet, ka gimene kautkas noteikti nav kartiba, bet socialo servisu nolaidibas del tas netika noversts.
05.11.2013 01:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits