Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīrietis dzemdībās

 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
Par vai pret? Kapēc?
02.11.2013 20:42 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Ja ari kads paris izlemj, ka virietis nepiedalisies, tad biezi sanem apkartejo kritiku, ka vins ir bez maz vai riebeklis un nav gatavs klut par tevu.


Hmmm, un kuri tad ir tie kritizetaji?!
03.11.2013 22:29 |
 
Reitings 969
Reģ: 10.02.2013
Par.
Drīzāk vairāk tāpēc, lai būtu kāds ar skaidru saprātu, kas spētu kontrolēt notiekošo. Jo LV medicīnas sistēmai neuzticos, un tas tāds process, kur jebkurā brīdī kaut kas var noiet greizi, labāk, lai ir kāds, kas jebkurā momentā var sasaukt māsu, ārstu, vecmāti, jo nav tak viņas vislaik klāt.
Bet nu ja būtu psihopāts, kurš būtu kategoriski pret. Tad nē. Sauktu līdzi kādu citu tuvu cilvēku vai dūlu. Bet vienai man būtu bail.
03.11.2013 23:00 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tas ir individuāli. droši vien būtu par, jo negribētu būt viena, man būtu bail, gribētu sev blakus kādu tuvu cilvēku, un vienīgais, vistuvākais cilvēks, tādā emocionāla un intīmā līmenī, būtu mans vīrietis. tas, ka agrāk vīrieši nepiedalījās dzemdībās, nenozīmē, ka tā ir jābūt, bet mūsdienās viss ir pārāk perverss un izlaidies, vienkārši viss mainās, cilvēki paliek atvērtāki, elastīgāki savos uzskatos. pasmējos par to sievietes noslēpumu - kakāšanu un skūšanos, esam ļoti noslēpumainas būtnes, acīmredzot. :) kad vecumdienās otra pusīte gulēs uz gultas, un būs jāmaina pampers, tad arī būs - tas man nav jāredz, katram ir sava privātā telpa, savs mazais noslēpums? manuprāt, veselīgas attiecības neietekmē tāda veida lietas. (starp citu, manis teikto nevajadzētu interpretēt tā, ka tagad sludinu, ka vajadzētu gāzītes un atraugas otram pie sejas laist, sēdēt uz poda pie atvērtām durvīm utt.) un tās, kuras runāja par tiem vīriešiem, kuri alkohola reibumā stāsta par to, kādu traumu tas atstājis un tā tālāk, piedot, bet ko jūs gaidījāt no vīriešiem, kuri tik intīmas lietas stāsta publiski visiem klātesošajiem, turklāt bērna mātei aiz muguras?
p.s. vīriešiem arī mēdz būs pēcdzemdību depresija, kuru var sajaukt ar dzemdību traumu, jo sajuta un ieraudzīja asinis.
04.11.2013 08:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
jolly_angie, tur jau pie izstumsanas procesa vecmate vai arsts ir klat sa vai ta. sakuma ir viens(tad gan esmu par viriesa dalibu, lai gadijuma pec var pasaukt, izkomandet med. personalu), bet pec tam jau kadam tas berns ir sa vai ta japienem. pietam var slegt ligumu ar vecmati vai arstu un vina ari tad bus klat dzemdibas.



mi amor, cik sapratu,t ad tev virietis bija klat. nu labi, ka bija, bet ir labi ari, ja nav klat. tas lielajoties atkarigs no cilveka. pietam, ja virietim tas sava zina ir radijis kadu traumu....nu vins tak neteiktu, ka tas bija sausmigi utt, savai sievietei dzirdot. draugu kompanija pateikt ka ir-ta ir cita lieta.
04.11.2013 09:54 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
zili rudzi, vecumdienas cilvekiem ir cita veida attiecibas. pienemu, ka nav intimas tuvibas. toties jauniem attieccibas ta spele lielu lomu. tapec viss nak ar laiku. un nevajag jau dzert, lai tikai to stastitu. diemzel viriesi sava starpa ari klacojas un pietam ne par matu mazak ka sievietes!
04.11.2013 09:57 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
negribētu savu vīrieti blakus ,tam ir domāti ārsts un māsiņa. Pietiek ka pēc dzemdībām atnāk.
Negribētu lai redz kā tur bļaujļu vai mokos.
04.11.2013 09:57 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Par viriesiem, kuri baidas no sausmu skatiem jeb realas dzives man ir savs viedoklis.
Ja, manejais ari bija man klat, bet lidz pat pedejam bridim biju pret. Kad slimnica paliku viena ar daudz masinam apkart, tik loti gribejas, lai vins butu blakus. Taja bridi pat prata neienaca, ka es izskatos utt. Manejais jau sakuma bija par piedalisanos, bet es tapat tielejos ka daudzas te. Tapec to ka bus, mes nezinam neviena.
04.11.2013 10:02 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Tad kādu citu radinieku klat kam uzticos ņemtu ,bet man dzemdibas vel talu ,esam procesā domās un darbos.
04.11.2013 10:12 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
tas bija tikai piemērs, eksistē taču tādi pāri, kur, piemēram, viens ir smagi slims vai invalīds, un gadās dažādas situācijas. ja attiecībās valda tikai fiziskā iekāre un kaisle, vai tās ir ilgstošas un stipras attiecības? visādi citādi domāju, ka ilgtermiņā laba seksa un gribēt seksu pamatā ir savstarpēja cieņa, mīlestība un rūpes, nevis dibens, krūtis vai kosmētika, kas varētu būt saistoši tikai īstermiņā.
04.11.2013 10:21 |
 
Reitings 69
Reģ: 17.08.2012
Dzemdējusi neesmu un bērniņš vēl ir tikai sapņos, bet esmu PAR, ka bērniņa radītājs ir ar mani brīdī, kad nāk pasaulē kopīgi radītais brīnums. Tas būs vīrieša lēmums vai būt blakus un atbalstīt, vai sēdēt un nervozēt koridorā! :)
04.11.2013 10:56 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Lai negatīvi ietekmētu attiecības, nemaz nevajag asiņainos skatus, gļotas utt.
Zinu reālu piemēru no dzīves, kad laulība izjuka tādēļ, ka vīrietis piedalījās dzemdībās. Dzemdības izvērtās ļoti smagas, sieviete stundām ilgi mocījās un viņš to visu redzēja. Pēc tam viņš vairs nespēja iekārot sievu un ar viņu mīlēties, jo viņam bija paniskas bailes, ka sieva atkal var palikt stāvoklī un viņai vēlreiz nāktos pārdzīvot tās šausmas.

Uzskatu, ka vīrieša loma dzemdībās ir stipri pārvērtēta. Ja abi vēlas un ir tam gatavi, tad kāpēc gan ne? Bet, ja kaut vienam ir šaubas, tad, manuprāt, labāk neriskēt.
04.11.2013 11:06 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Esmu PRET vīrieti dzemdībās ( ar to domāju brīdi kad bērns pavisam reāli nāk pa turieni laukā), bet pirms dzedībām vairumam tas pirmsdzemdību process, kontrakcijas, sāpēs utt. ir diezgan garšs.

Mums ar draugu bija noruna, ka tā darīsim un abiem šķita OK. Visu laiku bija man blakus pirmsdzemdību palātā, palīdzēja, masēja muguru, pienesa ūdeni, un morāli atbalstīja, līdz brīdim, kad bērniņš jau sāka dzimt, tad gan sūtīju laukā, lai neredz asiņainos skatus. Uzreiz kā piedzima māsiņa viņu pasauca atpakaļ, un mazo atdeva viņam.
04.11.2013 11:21 |
 
Reitings 824
Reģ: 09.07.2013
PILNĪGI PRET!!! Vīrietim tur nav ko darīt.
04.11.2013 14:25 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Daļēji - lai ir slimnīcā, bet tieši izspiešanas mirklī varētu nebūt klāt. Jauks kompromiss.
04.11.2013 14:28 |
 
Reitings 472
Reģ: 09.08.2012
Daļēji - lai ir slimnīcā, bet tieši izspiešanas mirklī varētu nebūt klāt. Jauks kompromiss.
.
++++++
04.11.2013 14:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits