Vīrietis dzemdībās

 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
Par vai pret? Kapēc?
02.11.2013 20:42 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Pret lielakoties ir sievietes, kuram vel nav berni. Lidz ar to spriedum, ka "es negribu, lai mani redz tadu", " vins pec tam negribes mani" utml. Kad pasas busiet dzemdibu palata un ap jums skraidis svesas sejas, ticiet man, loti gribesiet, lai milotais butu blakus. Domasana par daudz ko kardinali izmainiesies. A tgd tikai blaaa bla/
02.11.2013 22:22 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
CariDee, bet tāpēc, ka tāda nostāja der jums, tev, nevar taču teikt, ka tā der visiem, vai ne? Prieks par to, ka tev viss tik lieliski ir bijis, tomēr ne visas sievietes ir līdzīgās domās, piemēram, es. Un es jau teicu, ka ne tādēļ, ka baidītos par vīrieša uzskatiem, bet gan raizējoties par savu labsajūtu.

Un, krista, es tev piekritīšu par to, ka gluži norma tā nav, bet tomēr tas apgalvojums man izklausījās kaut kā nesmuki. Varbūt tāpēc, ka man ir tā pieredze tāda, bet varbūt arī tāpēc, ka man riebjas iedalījums "Latgales lauķos" un pilsētniekos, kaut pati esmu pilsētniece pēc reliģiskās pārliecības.

Katrā ziņā es esmu par toleranci šajā jautājumā, jo man jau šķiet, ka pats svarīgākais ir tas, lai visa norise apmierina gan mammu, gan tēti - tad arī bēbītis būs apmierināts. (Te es nerunāju par 3diennieku)
02.11.2013 22:25 |
 
Reitings 494
Reģ: 17.10.2013
Par
02.11.2013 22:33 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Kad nebiju stāvoklī, negribēju un uzskatīju kā meitenes te,kuras nav gaidībās. Kad paliku stāvoklī,domas mainījās,piekam vīrietis pats izteica vēlmi piedalīties un viņam ir uz to tiesības. Kā būs realitātē,tad jau redzēs.Ja man viņš traucēs tajā brīdī,tad prasīšu,lai iziet ārā (ai,nu ko tur,visdrīzak viņu pasūtīšu rupjiem vārdiem).

++
02.11.2013 22:43 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Uzskatu, ka vīrietim nav ko darīt dzemdību zālē. Neredzu nevienu iemeslu, kāpēc viņam tur vajadzētu atrasties. Vismaz es savu draugu savu mūžu tur negribētu redzēt. Ja kādreiz dzemdēšu, tad telpā būšu es un ārsti/vecmāte. Un draugs būs uzgaidāmajā telpā

Pirmais koments kurš liecina par smadzeņu klātesamību. Jūs ko, čurājot kad būsuiet apaukstējušas apakšgalu un sāpēs arī sauksiet pastāvēt blakus? Dzemdības pieder pie sieviešu intīmās zonas un vīrietim tur NAV KO DARĪT. Malace, Heartkiller. Zhanna - arī sakarīgi uzrakstīja

Esmu pret.

Sis ir viens no senakajiem un dabigakajiem procesiem visa pastavesana un ta ir tomer sieviesu padarisana. Talaka senatne neesmu manijusi, ka viriesu tur butu piedalijusies. Nav jadzemde vienai, bet, lai ir apkart sievietes, mammas, vecmammas, krustmates, draudzenes.

Viriesu piedalisanas dzemdibas vispar tada necik sen ievazata lieta no attistitajiem rietumiem un uz kurieni ved rietumi skaidri ir redzams.
02.11.2013 22:59 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Valfrīdu neuzskatu par gudrāko vīrieti, taču šoreiz piekritīšu komentāram.
Es NEKAD,NEKAD,NEKAD negribētu, lai manējais ir klāt.Uzskatu ,ka tas ir pārāk intīms process un tikai vēlētos sieviešu kārtas pārstāves blakus. Sievietes mūsdienās ir pārāk izlaidušās, vajag taču atstāt kādu noslēpumu un vīrietim nav jāredz cik neglīti tomēr tas process notiek.Mūsu mammas un vecmammas no tā nezaudēja, ka vīrs nebija blakus.
02.11.2013 23:11 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīdu neuzskatu par gudrāko vīrieti, taču šoreiz piekritīšu komentāram.
Es NEKAD,NEKAD,NEKAD negribētu, lai manējais ir klāt.Uzskatu ,ka tas ir pārāk intīms process un tikai vēlētos sieviešu kārtas pārstāves blakus. Sievietes mūsdienās ir pārāk izlaidušās, vajag taču atstāt kādu noslēpumu un vīrietim nav jāredz cik neglīti tomēr tas process notiek.Mūsu mammas un vecmammas no tā nezaudēja, ka vīrs nebija blakus.

Nu es esmu galīgs duraks :-D
Ko nevarētu teikt par tevi.
02.11.2013 23:23 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Valfrīd nevies gudrs vīrietis nesēdētu sieviešu forumā :/
02.11.2013 23:26 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Ja reiz vīrietim tur nav ko darīt,tad arī vīrieši-ginekologi ir padzenami.

Kādas vēl krustmātes,draudzenes,vecmammas? Tas ir vēl perversāk. Tie laiki ir garām.
02.11.2013 23:28 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Kādas vēl krustmātes,draudzenes,vecmammas? Tas ir vēl perversāk. Tie laiki ir garām.


Nu, nez, es gan gribētu labāk savu mammu blakus nevis draugu. Un nedomāju, ka tajā ir kas perverss. Atvainojos, bet mana mamma manu čožu bērnībā ir redzējusi tik pat bieži kā mans vīrietis pēdējos gados. Kas tur perverss?
02.11.2013 23:30 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un tas pats ir attiecināms uz krustmāti un vecmammu. Par draudzeni gan es nedomātu tādā brīdī.
02.11.2013 23:31 |
 
Reitings 3652
Reģ: 26.10.2012
Tavu čožu arī Tavs vīrietis ir redzējis :D man tas neliekas normāli. Ja par vīrieti dzemdībās man ir divējādas jūtas, tad par mammām,omēm un draudzenēm ir konkrēts viedoklis- nekad!
Viens no iemesliem-pārāk dziļi laist mammu es negribētu savās attiecībās,tas pārāk satuvinātu.Man liekas,ka tad jaunais tēvs justos atstumts un mamma būtu 24/7 klāt. Bet es jau caur savu attiecību prizmu ar māti skatos uz to.
Draudzenes.. ar draudzenēm pat kopīgā pirtī neeju.Tad jau dūlu labāk.
02.11.2013 23:35 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Nu, redz, te jau mēs nonākam pie secinājuma - kas katram tuvāks. :)
02.11.2013 23:36 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Un vispār - tur neviens manu čožu neredzētu, tā kā te jau drīzāk ir jautājums par to, kurš spēj sievietei sniegt lielāko mierinājumu tajā smagajā, sāpīgajā un nepatīkamajā dzemdību posmā.
02.11.2013 23:40 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Nea, nevienu citu, izņemot ārstus, dzemdībās klāt negribētu. Iemesls, manuprāt, tā ir sava veida personiskā higiēna. Nu nav tam vīrišķim jāredz visi sieviešu procesi, lai labāk skatās uz foršu gala rezultātu un domā, ka mēs sievietes tādas skaistas, nematainas, koptas un ar zīdaiņiem uz rokām jau no pirmās dienas uz šīs planētas.
02.11.2013 23:41 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Mūsu mammas un vecmammas no tā nezaudēja, ka vīrs nebija blakus.


++++

Esmu pret. Es nesaprotu mūsdienās to tendenci, ka vīrietim obligāti jābūt klāt. Dzemdības ir sievietes lieta un tā tas ir vienmēr bijis. Kad mana mamma mani dzemdēja, mans tētis vai mana vecmāmiņa nesēdēja blakus un neskatījās. Un mans tētis tāpēc nebija sliktāks tēvs un mamma nejutās kaut ko zaudējusi(reiz sarunā viņai pajautāju. Viņa teica, ka tobrīd mans tēvs un viņa atrašanās vieta ir bijis pēdējais, kas viņai bija prātā).
Ar vīrieti runājām un es viņam jau teicu, ka man ir vienalga, ko viņš domā - tā kā es būšu dzemdētāja, tad tā ir mana teikšana.
02.11.2013 23:46 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīd nevies gudrs vīrietis nesēdētu sieviešu forumā :/

Man vēlreiz ielikt saiti uz to video? Jūs ar savam pārgudrajām :-D teorijām no sērijas Es (mēs) vislabāk zinu kāds ir vīrietis un kas viņam ir vajadzīgs bez večiem šeit iebrauksiet tādā sviesta mucā ka pēc tam visi brīnīsies no kurienes mums ģimenes lietās tāda pēckara postaža?
02.11.2013 23:47 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Runajot par arstiem viriesiem, cik nu zinu senos laikos un kulturas par dzemdibu pienemejam vareja but tikai sievietes un tikai dzemdejusas, tas bija tads ka likums un tas ari daudz, ko izsaka.
Un ne tikai no mediciniska, racionala, pragmatiska viedokla, bet tas ir ari daudz saistits ar energetiskajiem jautajumiem.

Ja dzemdibu bridi ar sievieti butu vinai tuvas sievietes, kas tam ir gajusas cauri, kas gan vel spej sievietei dot vislabako atbalstu un viest vislielako uzticibu, notikuma, kas ir visa pirmsakuma, dabiskakais, kas vien var but, kam sieviete ir radita no dabas, tad manuprat butu daudz mazak visadu pardzivojumu un sarezgijumu gan fizisku, gan emocionalu ka maminai ta berninam saistiba ar dzemdibam.
02.11.2013 23:48 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Ja reiz vīrietim tur nav ko darīt,tad arī vīrieši-ginekologi ir padzenami.

Kādas vēl krustmātes,draudzenes,vecmammas? Tas ir vēl perversāk. Tie laiki ir garām.

Ginekologs pēc tam ar tevi negulēs. Kāpēc večiem nav jāredz kā jūs krāsojaties, bet ir jāredz kā dzemdējat? Da tāpēc ka abos gadījumos viņam ir jāredz tikai galarezultats. Tad jau no rīta izpūrušas un miegainas arī modiniet viņus augšā un sakiet Redzi tagad esmu tada, skat tagad uzliekam šitādu krēmiņu, šitādu pūderīti un tagad esmu tāda. Normāli? Nu un tad jau mums jūs jāsauc uz garāžu lai stavat blakus un skataties kā viņš autiņam eļļu maina. Iesi?
02.11.2013 23:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zhanna++
Man viirs nebija klaat un es biju loti prieciiga,ka vinam nebija kopaa ar mani emocionaali un fiziski jaamocaas 13 stundas.Vins bija klaat domaas-labaaku teevu saviem deeliem pat nespeeju iedomaaties.Domaaju ,ka mani "trauceetu" viira klaatbuutne dzemdiibaas-visu laiku domaatu cik slikti izskatos:D:D
02.11.2013 23:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits