Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizskaidrojamas lietas.

 
Reitings 8
Reģ: 24.03.2012
Sveiki.. Varbūt ir kāds, kas var palīdzēt un zin kādu labu gaišreģi vai zīlnieci, pie kā vērsties, ja ir radušās problēmas?
Ir tāda lieta, ka dzīvē galīgi neveicās...piemēram, nevaru pabeigt augstskolu jau 3šo gadu...esmu iepērusies kredītos līdz ausīm utt... Visi draugi (3), ar kuriem esmu bijusi kopā, arī jau ātrajos kredītos tikuši. Darba meklējumos arī neiet...Visu laiku vajā vienas vienīgas neveiksmes. Ātri varu ieslīkt atkarībās, no kurām palikusi tikai ikdienas smēķēšana, no pārējām 2vām veiksmīgi tikau ārā. Jūtu, ka kaut kas nav labi.Iespējams, tās ir tikai manas muļķīgās iedomas, bet varbūt man ir uzlikta kāda ļauna acs vai lāsts.
Pagājušo gad sagadīšanās pēc parunāju ar kādu dziednieci, un viņa man pateica perfekti par manu pagātni utt, būtībā runājām par veselības problēmām. Tomēr viņa man izskaidroja, kapēc man ar veselību neveicās- manai omei jaunībā tika uzlikts lāsts nezin kāpēc, un es 3šajā paaudzē to mantoju... Pateica arī, ka vecāki mani negribēja, kas vēlāk izrādījās taisnība (dzirdēju radinieku sarunu, kurā to apsprieda)...

Tāpēc es vēlos aiziet pie kādas zīlnieces vai kkā tml. Esmu augusi pārticīgā ģimenē un nekad apkārt nav bijuši nelabvēlīgi apstākļi...

Lai arī cik stulbi tas neskanētu, man liekas, ka tā nav sagadīšanās, ja kopš 18 gadiem man 4us gadus vajā vienas vienīgas nelaimes...

Varbūt kāds kko var ieteikt? :)))
02.11.2013 15:51 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Lai gan esmu no tiem cilvēkiem, kuri tic visādām mistiskām lietām, šoreiz gribu pateikt - sāc domāt racionāli un nemeklē vainīgos kaut kādos pesteļos!
Paskaties apkārt - gandrīz katram dzīvē ir melnie posmi, savas nelaimes. Tad sanāk, ka visus vajā kaut kādi lāsti? Vienkārši, dzīvē mēdz būt arī sliktas lietas, ne tikai labas. Un jāsaņem sevi rokās, jānoskaņojas uz pozitīvo un ar prātu jāpieiet problēmu risinājumam.
02.11.2013 15:57 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Par tiem kredītiem gan ir tikai paša cilvēka izvēle, nevis kaut kāds lāsts.
02.11.2013 16:00 |
 
Reitings 281
Reģ: 29.01.2009
ieej cālī, domu biedru grupā - Neredzamā pasaule, tur ir viss par un ap dziedniekiem, gaišreģiem, ar visām adresēm un tel nummuriem.

Es ļoti ticu tadām lietām, man pašai viens onkulis palīdzēja ļoti, tapēc zinu,ka tādas lietas pastāv.
02.11.2013 16:00 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Nav Tev nekāds lāsts uzlikts, kur tad tas bija tos visus 18 gadus? Protams, visās nelaimēs ir vieglāk vainot kādu citu, bet kurš tad cits, ja ne Tu, nespēj pabeigt skolu, ņem kredītus utt? Vaina ir attieksmē.
02.11.2013 16:01 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Varbūt vienkārši vairāk samācies uz eksāmeniem, atbildīgi attiecies pret kredītiem un esi pašpārliecinātāka darba intervijās? Nav ko lieki vazāt svešas enerģijas savā dzīvē, esi pati tās noteicēja.
02.11.2013 16:08 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.03.2012
Meitenes, es tādām lietām neticētu, ja šajā laikā būtu bijis kāds pozitīvs laiks. Nē nu protams, ka pati esmu vainīga... bieži vien mani kkā pārņem neizsakāmas bailes, nespēju loģiski domāt. Jūtu, ka krītu dziļāk bedrē, no kuras netieku ārā. Vēl vairāk mani satrauc tā apziņa pa omi,kurai tādas lietas uzliktas...

Vēlos dzirdēt zinošu cilvēku viedokli un tādu, kuri ir saskārušies ar kko līdzīgu. Nu nevar būt, ka agrāk viss bija lieliski, nekādu problēmu un vienā brīdī taka ar bomi pa galvu..

Iespējams, ka tās ir manas iedomas utt, bet tāpat varbūt var kādu aizsardzību var uzlikt..saprotu, ka tas nenotiek vienā dienā....

Ziemeļmeita- ar attieksmi man viss ok..vienmēr esmu bijusi patstāvīga un risinājusi savas problēmas...šoreiz kkā nesanāk..
02.11.2013 16:26 |
 
10 gadi
Reitings 199
Reģ: 23.02.2011
Pateica arī, ka vecāki mani negribēja
Fui, kā kaut ko tādu var pateikt?!
02.11.2013 16:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Varbūt vienkārši vairāk samācies uz eksāmeniem


Parādi droši vien grauj Tavu pašapziņu, traucē uz lietām raudzīties pozitīvāk. Kad atšķetināsi vienu problēmu.. būs lielāka pārliecība risināt pārējās :)
02.11.2013 16:36 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Ja Tev liekas, ka vajag/gribi aiziet, tad ej, bet ja Tu tici tādām lietām.
Pati esmu gājusi un eju, neko sliktu tajā nesaskatu.
02.11.2013 16:36 |
 
Reitings 182
Reģ: 14.09.2013
Esmu pilnīgi pārliecināta, ka lāsti ir muļķības. Kāpēc?
1. Ir tikai Dievs, kurš spējīgs pa lielam ietekmēt mūsu dzīvi, nevis kāds losis, kurš izdomā nolādēt kādu.
2. Kāda no tā jēga? Es domāju ticēt tam?! Vai tas atvieglo dzīvi, vai drīzāk tā ir dzīvošana kaut kādās ilūzijās.

Un galu galā kāpēc gan ir paredzēts tas "orgāns" ko daži sauc par galvu? Domāt, attīstīt prātu vajag. Manuprāt.

Autorei - sāc izmantot prātu savā dzīvē.
02.11.2013 16:39 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Dažiem cilvēkiem vajadzīgs psihologs, lai noticētu saviem spēkiem, citiem atkal tantiņa, kas 'lāstu' noņems. Princips jau viens un tas pats. Viss, kas Tev nepieciešams, lai mainītu savu dzīvi uz labu, Tev jau ir!
02.11.2013 16:40 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tava dzīve ir tavu darbību, domu kopums, tas ir viss, ko varu teikt un, kam ticu. Zīlnieces&co- pašsuģistija. Tu meklē attaisnojumu savām neveiksmēm. Turpini darboties, skaties racionāli - visam ir izskaidrojums, nenokar degunu. Arī bailes ir normāla lieta, it īpaši, kas saistās ar finansēm. Lāsti? Ar tevi var notikt tikai tas, kam tici.
02.11.2013 16:40 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.03.2012
Roksanda- tā arī pateica, tieši un konkrēti... =/

process notika tā- sieviete mani uz ātru roku uzzīmēja...pēc zīmējuma pateica, kādas veselības problēmas man ir utt... ar svārstu pārgāja man pāri, sāka visu sīki un smalki man stāstīt. teica, ka man ir ļoti, ļoti vāja enerģija vai aura (īsti nepateikšu), jo svārsts griezās, ne tā kā vajadzētu būtu.... pateica, pa to lāstu 3ajā paaudzē, bet noņemt nevarēja...teica, ka man jāprasa omei, kas un kā..un tad varēšot noņemt...bet diemžēl tas nav iespējams..

Atzīšos, ka lāsts bija saistīts ar muguras problēmām...un tā dziednieci runāju tikai tāpēc, ka bija tāds gadījums, ka vairākas dienas nevarēju izkāpt no gultas...

Pie ārstiem staigāju jau kopš bērnības, bet galā ar muguru vēl neesmu tikusi..

Tāpēc arī man ir pamats uzskatīt, ka kāds kko, kkur ir man vai manai ģimenei gribējis sliktu..
02.11.2013 16:43 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Ja tici, ka gaišreģe vai zīlniece spēs atrisināt tavas problēmas - dodies pie viņas, ja ticēsi tam, visticamāk, apstākļi uzlabosies

Tā kā es zīlniecēm un tamlīdzīgām lietām neuzticos, tavas problēmas risinātu sākot ar apkārtējās vides sakārtošanu, domu salikšanu pa plauktiņiem un tad jau pamazām viss aizietu

Veiksmi :)
02.11.2013 16:43 |
 
Reitings 182
Reģ: 14.09.2013
Pati esmu gājusi un eju, neko sliktu tajā nesaskatu.


Līdz brīdim kad tas sāks graut tevi, jo tu taču tam tici.

Nevar ticēt kam pagadās. Ar to var manuprāt daudz ko salaist grīztē.
Vienkārši loģiski padomājot - tas kam tu tici, tas tavā dzīvē arī notiek. Ja tici lāstiem, tie tevi arī piemeklēs.
02.11.2013 16:44 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
bet tāpat varbūt var kādu aizsardzību var uzlikt..saprotu, ka tas nenotiek vienā dienā....

Aizsardzību pašam pret sevi uzlikt nevar. Nesaprotu vai negribu saprast, kāpēc sava bezatbildība jānoveļ uz kaut kādiem lāstiem. Ja ir atkarības, tad pati to esi savā galvā akceptējusi. Ja nevari pabeigt skolu, tad nemaz īsti negribi to darīt. Ja ņem kredītu, tā atkal ir tava bezatbildība. Nevis jāiet pie dziedniekiem etc., kuri liela daļa tik un tā ir šarlatāni, bet jāpaskatās uz sevi no malas un, ja neredzi savām problēmām risinājumu, tad pakonsultējies ar psihoterapeitu.
02.11.2013 16:44 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.03.2012
Ziemeļmeita- esmu bijusi pie psihologa, pus gadu staigāju, nekāda labuma. uz brīdi uzmundrina, bet pozitīvais pēc laika pazūd..
02.11.2013 16:46 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Piekrītu Riot par to bezatbildīgumu. Izklausās, ka kaut kā nenopietni izturies pret savu dzīvi, nedomā par sekām.
02.11.2013 16:51 |
 
Reitings 182
Reģ: 14.09.2013
pakonsultējies ar psihoterapeitu.


Es arī ieteiktu tad, ja netiec galā.

esmu bijusi pie psihologa, pus gadu staigāju, nekāda labuma. uz brīdi uzmundrina, bet pozitīvais pēc laika pazūd..


Kāpēc raksti, ka nekāda labuma? ja uz brīdi bija labi tas ir ļoti daudz.
Izklausās, ka tev slinkums kaut ko darīt.

Es piem., esmu strādājusi ar sevi vismaz 4 gadus. Viss nenotiek uzreiz. Viss notiek pamazām. Sākumā ir traki, neiet un tā. Bet pēc pāris gadiem sāks iet.
02.11.2013 16:56 |
 
Reitings 8
Reģ: 24.03.2012
Riot, kāpēc tu uzskati, ka es visu daru bezatbildīgi..pēc kā tu to spried? Par skolu pati maksāju- ja negribētu pabeigt, tad nemaksātu...sen jau vairs nedzīvoju ar ģimeni..ok...ģimene mani šad tad atbalsta, bet visā visumā es pati sevi uzturu...kredīti tika ņemti, lai izdzīvotu, jo vecākiem tak es nevaru visu laiku prasīt naudu...
02.11.2013 16:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits