Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai Jūsu vīrietis būtu labs tēvs?

 
Reitings 141
Reģ: 04.08.2011
Draudzeņu kompānijā apspriedām šo jautājumu. Varbūt varat pateikt pēc kā to secinājāt, ka viņš tiešām varētu būt labs tēvs.

Mans mīļotais ir ļoti gādīgs gan pret mani, gan savu mammu. Pēc tā jau neko daudz jau nevar spriest. Par to pārliecinājos, kad nopirkām sev kaķi. Viņš gar viņu tā ucinās, izdomājis kaķim dažādas lutināšanas programmas, regulāri viņu kopj, baro, no rīta pat dažas minūtes ātrāk ceļas, lai izmazgātu bļodiņas, atvēl vietu savā gultas pusē, iegādājas vai pats izgatavo rotaļlietas,lai gan sākumā bija noruna, ka par kaķīti rūpēšos es. Tas man likās ļoti jauki, ka viņš ar tādu gādību par kādu rūpējas, domāju tā būtu arī ar bērniem.
02.11.2013 14:00 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Mans vīrs IR labs tēvs :) Protams, dažkārt mums ļoti būtiski atšķirās viedokļi bērnu audzināšanas jautājumos, bet gādības, mīļuma, rūpju ziņā viņš dažkārt pārspēj mani.
Kā es to zināju pirms tam? Nezināju, to NEKAD nevar zināt, lai arī kā izturētos pret dzīniekiem, radu bērniem utt.. Tas kāds viņš būs kā tēvs ļoti ir atkarīgs arī no sievietes vīrietim blakus. Te jau vairākas reizes ir parādījies tas, ka sievietes pievēršas tikai bērnam, vīru atgrūž, tad, protams, problēmas garantētas.
Bet kas interesanti, pēdējos gados tēti ar bērniem ielās manāmi daudz vairāk, kā, teiksim, pirms gadiem 10, 7...Jaunāš paaudzes tēti ir,bieži vien, daudz atbildīgāki, kā mūsu tēvu paaudzes vīrieši, kas, kā pašas zinām, bieži vien savus bērnus pametuši.
02.11.2013 14:05 |
 
Reitings 19
Reģ: 31.10.2013
Es nedomāju, bet esmu pārliecināta, ka mans vīrietis būs labs tēvs mūsu bērniem. Viņš ir cilvēks, aiz kura muguras var justies droši un es zinu, ka manis un mūsu bērnu dēļ viņš pārgrauzīs rīkli jebkuram un jebkurai.

Esam runājuši par bērnu tēmu. Man ir patīkami dzirdēt kā viņš ar sajūsmu stāsta kā auklēsim mūsu bērnus un ka es esmu tā sieviete, ar kuru viņš vēlas šo ģimeni.

Arī esmu pamanījusi, ka mūsdienu vīrieši daudz vairāk pievēršas sava bērna ikdienai- pastaigas u.t.t
02.11.2013 14:11 |
 
Reitings 141
Reģ: 04.08.2011
Protams, ka nekad to nevar zināt, taču katrai tomēr rodas kāds priekšstats par to.
Par pieaugumu uz ielām tēva lomā varu piekrist, arī es to esmu novērojusi. Pozitīvi.
02.11.2013 14:12 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Bet kas interesanti, pēdējos gados tēti ar bērniem ielās manāmi daudz vairāk, kā, teiksim, pirms gadiem 10, 7...Jaunāš paaudzes tēti ir,bieži vien, daudz atbildīgāki, kā mūsu tēvu paaudzes vīrieši, kas, kā pašas zinām, bieži vien savus bērnus pametuši.

:-D :-D :-D Jo atrodas muļķes kuras ir gatavas iet strādāt, pelnīt lai jaunais tētucis varētu sēdēt mājās un vārīt putriņas, mainīt pamperus un gaidīt mājās savu ģimenes galvu. :-D :-D :-D
02.11.2013 14:13 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Valfrīds Ja tu nebūtu puņķains forever alone, kuram jātum cosmo forumā, lai gūtu kaut jel kādu uzmanību, tad tu zinātu, ka tieši laikā, kad mūsu mammas bija jaunas, viņām nācās daudz smagāk strādāt, apvienot to visu ar ģimeni, bez lielām izvēles iespējām, jo Padomju laikos jāstrādā bija VISIEM!!! šobrīd es runāju par to, ko redzu brīvdienās, atpūtu parkos utt-pilnas ģimenes-māte, tēvs un bērni-kopā, vai arī vienkārši tēvs, bet būtiski ir tas, ka tie,kuri savu brīvo laiku pavada kopā ar bērnu, nekad nebūs kaut kādi dīkdieņi, kas sievieti par vilcējspēku padarījuši. Jo tādi lupatas pamanīsies kaut kur noziedēt pie pirmās iespējas...
Savus sarkasma, cinisma un ironijas pilnos komentārus,kas pašam šķiet tik trakoti kruti, labāk paturi pie sevis,tik vien par muļki iztaisies, triliņ ;)
02.11.2013 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 4030
Reģ: 02.01.2011
Manuprāt, tas ka ielās vairāk redzami tēti, skaidrojams ar to, ka mūsdienās tiek likts akcents uz to, ka rūpes par mazuli jāuzņemas abiem vecākiem nevis mammai, kā bija laikā, kad augām mēs, jo tad bija pierasts, ka mammas rūpējas par pavardu, audzina bērnus, vīrietis strādā, pelna iztiku ģimenei. + finansiālu apsvērumu dēļ BKA izmanto vīrietis, jo alga ir ievērojami lielāka kā mātei.
02.11.2013 14:20 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
bezkaunīgi_jauna Jā, zinu vairākas ģimenes, kurās BKA paņēmis tēvs, bet mamma arī dzīojusies pa māju, jo tēvam ir bijusi ļoti liela alga. Un tas ko es esmu redzējusi ir, ka šis pirmais gads, kopā pavadītais, ir ļoti vērtīģs ieguvums, ja var ko tādu atļauties.
02.11.2013 14:22 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Vienmēr zināju, ka Ex vīrs būs labs tēvs un tāds viņš arī ir, tikai vīrs arī varēja būt labs :D
Tagadējais draugs noteikti arī būtu labs tēvs, bet šaubos, vai man būs tā iespēja to piedzīvot.
02.11.2013 14:25 |
 
10 gadi
Reitings 4030
Reģ: 02.01.2011
lullaby- tieši tā, manuprāt, visvislabākais variants- pirms mazuļa pelnīts tik daudz, lai paņemot BKA, abi vecāki to gadu var dzīvot mājās, rūpēties par mazo..
02.11.2013 14:25 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Viņš ir labs tēvs, tikai draugs gan varēja būt labāks.
02.11.2013 14:26 |
 
10 gadi
Reitings 4030
Reģ: 02.01.2011
Mans varētu būt nedaudz labāks. Bet no otras puses, vienmēr var būt sliktāk :D
02.11.2013 14:28 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Jā,dažkārt tā gadās, ka pirms bērna, vīrietis ir labs vīrs, draugs, attiecīas ir super, Pēc bērna-vīrietis ir lielisks tēvs, bet kā vīrs-kaut kur kaut kas ir nogājis greizi.. Esmu dažkārt domājusi, cik daudz no sevis ziedot attiecībām, kur vīrietis vairs NAV ,kā šķiet, īstais, bet tēvs ir lielisks, bērni tēvu mīl un dievina, nekādas vazāšanāš apkārt un dzeršanas nav.. Vnk-attiecībās kaut kā pietrūkst, tik ļoti pietrūkst, ka vairs pat negribās neko dabūt atpakaļ. Nonācu pie slēdziena, ka egoisms ir tas, kas jaatstāj aiz borta tad, kad esi māte...
02.11.2013 14:31 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīds Ja tu nebūtu puņķains forever alone, kuram jātum cosmo forumā, lai gūtu kaut jel kādu uzmanību, tad tu zinātu, ka tieši laikā, kad mūsu mammas bija jaunas, viņām nācās daudz smagāk strādāt, apvienot to visu ar ģimeni, bez lielām izvēles iespējām, jo Padomju laikos jāstrādā bija VISIEM!!! šobrīd es runāju par to, ko redzu brīvdienās, atpūtu parkos utt-pilnas ģimenes-māte, tēvs un bērni-kopā, vai arī vienkārši tēvs, bet būtiski ir tas, ka tie,kuri savu brīvo laiku pavada kopā ar bērnu, nekad nebūs kaut kādi dīkdieņi, kas sievieti par vilcējspēku padarījuši. Jo tādi lupatas pamanīsies kaut kur noziedēt pie pirmās iespējas...
Savus sarkasma, cinisma un ironijas pilnos komentārus,kas pašam šķiet tik trakoti kruti, labāk paturi pie sevis,tik vien par muļki iztaisies, triliņ

Forumā es brīžiem tupu jo šeit ir forši - ir iespēja dažām labām kuras sev liekas visu zinošas parādīt lietas no citas puses. :-D :-D :-D.

Nav dīkdieņu? Da es pats tādus 3 zinu! Vēl staiga un savā mazvērtības un nevajadzības sajūtā lielās citiem večiem ar to kāda viņam draudzene kruta - cik pelna, ar kādu auto brauc :-D :-D :-D :-D :-D. Kāda vispār tāda vīrieša funkcija ir? Ne vecis ne sieviete :-D :-D :-D. Tās pamuļķes kuras to pieļauj gan jau pēc gadiem šausmināsies kāpēc pašas meitai tikai ar nekatrās dzimtes vīŗiešiem var attiecības uzsākt jo bērns skatās pēc vecāku ģimenes attiecību modeļa.
02.11.2013 14:35 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
... mani neinterese tavs viedoklis par mani jo es pats zinu savu vērtību tā kā tava gānīšanās uz mani neiedarbojas. Ir ar ko atspēkot - paklausīšos. Ja nav ko atbildēt - mani neinteresē.
Tavējā vīrieša sapnis ir būt tādam pašam forever alone kā es :-D :-D :-D tikai - nekad tev to neteiks protams ja nav galīgais zem tupeles sēdētajs :-D :-D :-D.
02.11.2013 14:39 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Valfrīds tas, ka ir tādi vīrieši, nenozīmē, ka šobrīd visi, kad atpūšās kopā ar saviem bērniem, ir dīkdieņi un ono :D
vienmēr būs sievietes, kas ļauj sevi pataisīt par veci ģimenē, jo ja pašas nevēlētos, tad vīrietis neko tādu neatļautos, vienmēr būs vīrieši, kam ģimene ir pēdējā vietā.
Kā jau minēju, tas kāds vīrietis būs tēvs, lielā mērā atkarīgs no sievietes. Arī izvēlēties vīrieti, kas nākotnē būs tavu bērnu tēvs, nav kā 3 pirkstus apčurāt.
02.11.2013 14:43 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Valfrīds prieks, ka vīriešu suga tev tik labi zināma, ka spēj spriest par visiem! varbūt izveido kādu pašpalīdzības klubu visiem nabagiem,kuri precēti un attiecībās, lai taču šamie apjēdz, ka viņu patiesā, vientuļnieka loma, tiek apspiesta..
02.11.2013 14:46 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
ir vīrs karjierists ,100% atdodad karjerai .tēvs -maz ko redzējis no realitātes ,naktīs necelas ,nezin isti ko bērns ēd ,cik bieži kaka ,kā zobi aug utt
02.11.2013 14:47 |
 
Reitings 597
Reģ: 12.07.2013
Valfrīds tas, ka ir tādi vīrieši, nenozīmē, ka šobrīd visi, kad atpūšās kopā ar saviem bērniem, ir dīkdieņi un ono

Es tikai skaidroju šo.
Bet kas interesanti, pēdējos gados tēti ar bērniem ielās manāmi daudz vairāk, kā, teiksim, pirms gadiem 10, 7...Jaunāš paaudzes tēti ir,bieži vien, daudz atbildīgāki, kā mūsu tēvu paaudzes vīrieši, kas, kā pašas zinām, bieži vien savus bērnus pametuši.


... lai gan ono daudzums arī tagad ir kļuvis kudī lielāks. Skatos un ierēcu - mammis ar atvasi pastaigājas :-D :-D. Funkcijām mūsu situācijā ir jādalas - vīrietim ir jāpelna un atnākot mājās ir jābūt nogurušam. Ja nu ir tik daudz brīva laika - vienmēr var atrast iespēju piepelnīties lai mamma var sēdēt mājās un 100% veltīt sevi sīcim. Ja bērnam līdz 3 g v līdzās nav mātes (tā rubī) tad bērns izaug nedrošs un par sevi nepārliecināts. Vismaz to māca pirmskolas pedagogoem LU.
02.11.2013 14:53 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Māc diezgan stipras šaubas, ka ex būtu arī labs tēvs gaidāmajam mazulim.
Stipri nestabila psihe.
02.11.2013 14:54 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Valfrīds
Ja bērnam līdz 3 g v līdzās nav mātes (tā rubī) tad bērns izaug nedrošs un par sevi nepārliecināts

piekrītu, bet tēvam nav 0% nozīmes bērna dzīvē, tas, ka tēvs pelna, nebūt nav viss. māte dēlam neiemācīs kā čurāt kājās stāvot, par piemēru...
un runāt par to, ka mātr,dzīvojot viena ar bērniem, nogurst daudz vairāk kā vīrietis, laikam ir lieki.
02.11.2013 14:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!