Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dejošana

 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Sveikas! :)

Gribu apjautāties vai ir kāda, kas dejo tautas dejas vai varbūt vienkārši zin par dažādiem dejošanas kolektīviem. Pašai gribas atsākt dejot (pieredze ir, pamatus zinu). Varbūt kāda zin, kā ir ar to pieņemšanu un kolektīvu kā tādu, vai draudzīgi un tā, piemēram, "Liesmā" vai "Uguntiņā" ? Varbūt ir kādi citi, kurus jūs varat ieteikt.
Pati dzīvoju Rīgā :)
01.11.2013 23:21 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
es dejoju LU Dancītī, tur uzņem jebkurā laikā, A līmeņa deju kolektīvs, pati arī esmu jauniņā,runājot par draudzīgumu, pagaidām vecie vēl skatās no malas,bet tā superīgi, man ļoti patīk šis kolektīvs. ja kaut kas interesē, vari uzrakstīt
01.11.2013 23:32 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Pati gan dejoju Jelgavā, bet, ja man kādreiz būtu jāmaina savs pulciņš, gribētu dejot "Vektorā". Kāpēc? Patīk cilvēki, liekas ļoti saliedēti, vismaz "vecais" gals. Arī vadītājs cienījams. Par "Liesmu" un "Uguntiņu" neko nezinu, laikam nevienu dejotāju tur nepazīstu.
01.11.2013 23:33 |
 
Reitings 124
Reģ: 12.06.2013
Laikam šoreiz īsti negribas uz tik labu kolektīvu, kā "Vektors" vai "Dancis". Gribas kādu jauku un pozitīvu kolektīvu, taču tai pat laika, lai ir reāli tik iekšā.
01.11.2013 23:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits