krūtis

 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2013
Sveikas, meitenes!
Mana problēma tāda, ka mani neapmierina manu krūšu izmērs. Lielākās problēmas ir tieši vasaras sezonā, kad jāizstaigā visi iespējamie veikali, lai atrastu piemērotu peldkostīmu.
Un vislielākās galvassāpes sagādā tas, ka manam draugam patīk lielu krūšu īpašnieces (esmu to novērojusi, īpaši vasarā, pludmalē, kas mani tracina, jo pati nejūtos seksīga ar savām krūtīm, arī seksa laikā cenšos krekliņu tomēr atstāt mugurā un cenšos nepārģērbties tā, lai draugs redzētu manas krūtis). Kopā esam 2 gadus un lūdzu nevēlos saņemt komentārus par šķiršanos utt...:) Esmu no tām greizsirdīgajām, tāpēc vienmēr jūtos slikti, ja kopā ejot pa pludmali, nākas sastapt lielu krūšu īpašnieces, jo zinu, ka draugam patīk, bet man pat tuvu tādas nav...
Reizēm, īpaši vasarā, skatos uz lielu krūšu īpašniecēm un domāju- cik lieliski izskatās, kaut man tādas būtu!!!
Esmu 22 gadus jauna, 180cm, tieva, jā, zinu, ka viss savās proporcijās, bet tomēr...
Esmu domājusi arī par krūšu palielināšanu un tā nopietni! Tāpēc gribētu lūgt tās, kuras ir palielinājušas krūtis, padalieties lūdzu ar info, pie kura ārsta labāk vērsties un kā apmierina rezultāts. Par cenām daudz maz tagad zinu...
Ļoti gaidīšu :)

Mājās arī push-upi stāv, bet...gribu tomēr, lai draugam ir ko redzēt...:)
31.10.2013 18:30 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es arī nesaprotu kāpēc uzreiz liekas,ka implants tad tas nozīmē ž izmērs. :D

Tagad lasu to cāļa ievietotu linku par implantiem,tik daudzām meitenēm izrādās ir silikons. :D
31.10.2013 20:23 |
 
Reitings 135
Reģ: 31.10.2013
Kosmiete
nu PIRMS man ir kādas 2 reizes lielākas kā bildē, tāpēc PĒC gribētu lielākas kā bildē.
31.10.2013 20:24 |
 
Reitings 178
Reģ: 11.08.2013
Vārdu sakot, tavam draugam droši vien nepatīk Keira Naitlija? Un viņš atteiktu randiņu, ja būtu tāda iespēja? :D
Lielas krūtis ir pārvērtētas, to pierāda kaut vai viņas piemērs. Slavena, talantīga, par uzmanību noteikti nevar sūdzēties (daudziem maniem vīrieškārtas paziņām viņa nenormāli patīk). Un visu cieņu, ka nav sabāzusi silikonu.
31.10.2013 20:26 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sammy , Tad es tavā vietā īsti neredzu īpašu vajadzību palielināšanai ,ja rezultātā gribi lielākas kā PĒC bildē. Bet dari ,kā pati zini, pārdomā tikai kārtīgi,kārtīgi! ;)
31.10.2013 20:30 |
 
Reitings 88
Reģ: 06.09.2013
Es arī nēesmu īpaši lielo krūšu īpašniece,nu un tad... un pld Dievam,ka neparakstījos uz krūšu palielināšanu... Ir jau vīrs 5 gadus un var teikt,ka visu šo laiku strīdējāmies par to,ka man tās krūtis lielākas ir vajadzīgas un viss,bet vienu dienu,mans mīļais vīrs nu tādus skaistus vārdus pateica,ka es nomierinājos par tādu domu un esmu laimīga,ka vairs par to nav jādomā:) Es uzskatu,ja vīrietim ir kkādas pretenzijas pret Tavām superīgajām krūtīm(neskatoties,kādas viņas ir-LIELAS vai mazas) tad lai viņš iet..................................................................................
31.10.2013 20:33 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
Kaitiņa
Manā gadijumā, mani neinteresēs kas patīk citiem vīriešiem, bet gan tas, kas patīk tieši manam vīrietim.


nu, tad sāc mīlēt sevi un tad tavs vīrietis arī mīlēs Tevi! Loģiski, ka viņš skatās uz citām meitenēm, kurām pat varbūt nav tie lielākie izmēri, bet viņas vnk neko neslēpj un nevelk pludmalē krekliņus! No malas tas izskatās smieklīgi - ir man viena tāda draudzene, kas peldēties iet tikai lielajā T-kreklā, jo viņai redz mazas krūtis un liels vēders! Nu, nopietni?


Un tas piemērs bildē galīgi nepiemērots, jo ne vienmēr palielināt krūtis nozīmē KING size...


Un tā bilde nebija domāta kā implanti, bet gan tas, ka nav jābūt resnai, lai būtu lielas krūtis - tā ir tikai tava skaudība ko saki savam draugam -
Vienmēr tad atcērtu, tad lai meklē, atvainojos, resnu meiteni, kam būs visi šie parametri, jo man kā kaulu kambarim uz tādiem brīnumiem necerēt...


Nebrīnies, ja tavs draugs aizies pie kādas ar big ass un lielām apaļām krūtīm, bet visdrīzākais jau tāpēc, ka tā meitene, būs pārliecināta par sevi, nevis slēpsies no viņa un nevilks nekad krekliņu nost. :D
31.10.2013 20:43 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Mani arī daba nav apveltījusi ar lielo izmēru, bet nekad nebūtu gatava bojāt savu veselību, liekot implantus, taisot vispārējo narkozi, tikai lai izdabātu VIENAM vīrietim. Nekur nav rakstīts, ka pavadīsi ar puisi visu atlikušo mūžu, bet kādam citam varbūt nebūs patīkami aiztikt neīstas, uzpūstas krūtis. Pēc maniem uzskatiem mīlošs vīrietis nekad neļaus ķirurģiski iejaukties sievietes organismā, lai viņam gultā lielāks prieciņš. Tāda sajūta, ka mūsdienās galvenais ir sekss un smadzenes sievietēm nav nepieciešamas.
Jā un es laikam dīvaina, bet man būtu nereāls kauns tēva priekšā, ja ietu palielināt krūtis. :D
31.10.2013 20:53 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
lai izdabātu VIENAM vīrietim


Manuprāt, viņa to vairāk vēlas priekš sevis, lai pati labi justos :)
31.10.2013 20:59 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Piekrītu Cataleya.
Man patīk mazas krūtis.
31.10.2013 21:01 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.10.2013
Tas,ka jums patīk mazas krūtis,nenozīmē,ka mazpupainās čalim patīk!!!Pasauc viņu pie manis,es viņam paradīšu,kas ir skaists apaļš C izmērs,ko viņš tur ņemās ar taviem zirņiem.:D

31.10.2013 21:10 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Ja mēs paskatāmies uz dzīvi, kāda tā ir, tad tomēr vissvarīgāk (un seksīgāk) ir tas, lai sieviete patīk pati sev un ir pašpārliecināta. :)
Kop ķermeni, ēd daudz maz normāli, sporto, izvēlies saskaņotu, pievilcīgu apģērbu... Vārdu sakot - nenolaidies, uzpasē sevi... Un būs labi arī ar zirņiem! :D
Un vēl jau paliek arī tādi faktori kā prāts, raksturs un sirds. :)
31.10.2013 21:15 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Arī man ir mazas krūtis, un īpaši patīkami tas nav, bet palielināt nevarētu - nezinu, kaut kādi principi, vai kas, bet tiešām nespētu. Ja esi gatava, tad kāpēc nē? Un pie reizes - kārtīgi iepļaukā savu draugu, ja viņš tavā klātbūtnē lūr uz citu sieviešu krūtīm.
31.10.2013 21:28 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Zini ko es darītu tavā vietā? Padomā... ja tavs ideālais vīrietis,neklusētu par šo tēmu runājot,bet teiktu "Beidz,tev ir ideālas krūtis, man tieši patīk tavējās!" Vai tad tu gribētu savas krūtis mainīt? Ja nē... tad problēma ir puiša attieksmē/ tavā uztverē.
31.10.2013 21:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tev lemums par implantiem ir japienem balstoties uz savam sajutam. ja tev tas sagada diskomfortu un emocionalas ciesanas, tad iespejams, ka tas ir risinajums. ja tadas domas galva, jo draugam patik lieli pupi, tad nevajag.

esi kadreiz savam draugam ieminejusies par so operaciju? kadas bija vina domas?
31.10.2013 21:34 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Man gan šis šķiet skumji. Reāli šos standartus mums ir iedzinuši žurnāli, reklāmas sabiedrība(kura pati šo pavilkusies uz mārketingu.) Jūs dzirdiet sevi? Komentāros no autores(vismaz tā šķiet) ir tādas kā bailes - es neesmu gana laba, viņam patīk citas.. Nu man tas nešķiet normāli. Jo jau pašos pamatos ir skaidrs, ka to nedara sevis dēļ, par bāzi ir iedvestie kompleksi un to glābiņu meklējam krūtīs kā pašvērtējuma uzlabotāju.

Man pašai ir A izmērs(kādreiz bija C, esmu bijusi abās pozīcijās) un esmu daudz domājusi. Reizēm esmu jutusies līdzīgi, bet nu nē! Vienmēŗ, vienmēr atgriežos pie tā, ka tā taču esmu un vīrietim mani jāmīl, kāda esmu, kam man to? Es zinu tik lielisku sievieti, kas ir prakstiski bez krūtīm, bet nu tik skaista, enerģiska, brīnišķīga! Man nudien šķiet, ka galvenais ir savest kārtībā savu galvu un neļauties visam, ko mums propogandē.

Visbeidzot, tā taču ir reāla operācija! Man laikam būtu pat bail, tas nebūtu mans, lai kā es koķetētu ar to reizēm, nē.

Autorei - protams, ja tas ir tavs sapnis, tas jādara, bet nudien padomā vai tur būs tā laime un augstā pašapziņa?
31.10.2013 21:40 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Man šajā sakarā vienmēr rodas jautājums, kas tieši ceļ pašapziņu? Tas, ka visi vīrieši iet un blenž uz krūtīm, vēloties tos apčamdīt vai kas? :D
31.10.2013 21:43 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
"Beidz,tev ir ideālas krūtis, man tieši patīk tavējās!"

Šito esmu dzirdējusi no visiem saviem puišiem, bet, kad man MR laikā krūtis palielinas uz divām dienām B izmērā, tad ir ļoti redzams, ka tad tā iekāre skatoties ķermeni ir lielāka, arī sekss tadās dienās bija biežāk ! Tas ir tikai dabiski, ka vizuāli B vai C izskatās labāk nekā A! D jau gan ir gaumes jautājums, jo tādas tiešām ne visiem patīk. Bet nekad neesmu dzirdējusi, ka B vai C izmērs izskatās pēc ''tesmeņiem'' utt.
31.10.2013 21:48 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Man šajā sakarā vienmēr rodas jautājums, kas tieši ceļ pašapziņu? Tas, ka visi vīrieši iet un blenž uz krūtīm, vēloties tos apčamdīt vai kas?

Manā gadījumā tieši paskatīšanās uz sevi spogulī. Uzreiz sajūta kā sievietei, nevis tīnei. Pozitīvāks noskaņojums utt. Vīriešu uzvedībā neko nemanīju (tas tomēr bija tikai B :D ), ja nu vienīgi puisī, kad redz mani kailu, bet tas nepavisam uz mani neiedarbojās tā, kā tas bija gadījumā pašai vnk skatoties uz sevi.
31.10.2013 21:54 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Tieši tādas pat sajūtas, kādas ir skatoties uz sevi spogulī un redzot milzīgu riepu vai plakanu, stingru vēderu. Ir taču atšķirība?
31.10.2013 21:59 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
puišiem ātri zūd intrese par sievieti, ja viņai ir lielas krūtis


Nu neko stulbaku neesmu dzirdejusi. :D

Es domaju ta, ja tev tas liks justies labak un pasparliecinatak, tad protams taisi. Noteikti paruna ar savu puisi.
31.10.2013 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits