Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ja virietis nekur neaicina...

 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Vasara iepazinos ar jauku virieti un vienreiz bijam pastaigaties un pusdienas, tas bija loti jauki. Tad kad bijam sarunajusi nakamreiz tikties vins bija parak noguris. Es tam visam atmetu ar roku, bet vel 2 menesus vins turpinaja mani kaut kur aicinat, bet es atteikt. Lidz es beidzot piekritu un man vins loti iepatikas. Vienreiz atkal aizgajam pusdienas, bija tik daudz par ko runat..pat vel vairak vins iepatikas, BET mums nav normalas komunikacijas arpus ta, vins atraksta tikai tad, ja sarunat kaut ko un pedejas reizes aicina tikai ciemos pie sevis...
Vai tikai man liekas, ka nav isti ok? Un kaut kada veida liek justies nenovertetai..
31.10.2013 08:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
un tu vinam kadreiz 1. ari atraksti vai tikai gaidi, kad vins spers to 1. soli?
31.10.2013 08:56 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
tas, ka vi''nš tevi aicina tikai pie sevis un jums nav normāla komunikācija, kad neesat kopā, tad skaidrs, ka viņš grib tevi tikai gultai.
ir jau ļoti daudz un dažādi aspekti, jo to tik viennozīmīgi nevar pateikt. ja tev šķiet, ka nav kārtībā kkas, tad pasaki to viņa. pajautā, kāpēc viņš nekur citur nevēlas iet.

vispār varu pastāstīt no pieredzes, ka mēs ar draugu tieši sākumā visu laiku pavadījām pie viņa. un tas nenozīmē, ka mēs dzīvojām pa gultu no rīta līdz vakaram. ceļot un kkur doties mēs sākām daudz vēlāk. iespējams, ka viņš baidījās no izmantošanas. nezinu. bet ir dažādi vīrieši. ir tādi, kas apber ar dāvanām randiņu sākumā, bet pēc tam vairāk vsp neko tādu nedara. ir tādi, kas no sākuma neko īpašu nedara un neapdāvina sievieti, bet, kas pēc tam to dara visu laiku. un ir tādi, kuri vai nu no paša sākuma līdz beigām lutina sievieti vai arī viņam tā ir tikai kā koka lelle, kurai nav vajadzīgs nekas.
vnk ieteiktu lēnām ievirzīt kādreiz sarunu par to, kas viņam sievietēs šķiet svarīgs, kādu viņš iedomājas savu tuvāko un tālāko nākotni. runā uzmanīgi un nepiesaisti viņa uzmanību pie sevis kā pie sievietes, kura jau pēc pāris randiņiem grib bērnus un kāzas. tā tu noskaidrosi lēnām arī to, ko viņš vēlas no tevis.
31.10.2013 08:57 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Marta, jā, uzrakstu pirmā, saku, ka man brīvs un lai dod ziņu, ja grib ko darīt. Vienmēr tad ir atbilde - tagad esmu brīvs, negribi atbraukt? Kad es pateicu, ka taisos būt ārpus mājas, jo gribu kaut kur aiziet un piedāvāju nākt līdz, tad ir noguris :(

Sany..es mēģināšu neuzkrītoši, bet zemapziņā šķiet, ka skumjākais variants, jo rokas no manis novākt nevar kad tiekamies.
31.10.2013 09:04 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
saku, ka man brīvs un lai dod ziņu,
atbilde - tagad esmu brīvs, negribi atbraukt?

redzi, viriesi sprot visu tiesa teksta. un sieviete gan jau izdomajusi, ka tagad vins mani grib tikai gultai, jo pasauc tad, kad pasam erti, bet pati sieviete ir sevi pozicionejusi ta-pasauc mani, kad tev ir laiks!
31.10.2013 09:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
redzi, viriesi sprot visu tiesa teksta. un sieviete gan jau izdomajusi, ka tagad vins mani grib tikai gultai, jo pasauc tad, kad pasam erti, bet pati sieviete ir sevi pozicionejusi ta-pasauc mani, kad tev ir laiks!

++
31.10.2013 09:12 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Marta, jā, pat iedomājusies nebiju, ka tā..
31.10.2013 09:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
saku, ka man brīvs un lai dod ziņu,
atbilde - tagad esmu brīvs, negribi atbraukt?


es gan neskatītos uz šo situāciju tik taisni.
pirmkārt, kāpēc vīrietis nevar atbraukt pie tevis vai tev pakaļ? kāpēc jūs nevarat tikties kkur ārpus mājas? pats viņš atbildēja, ka ir noguris. tad varēji pateikt, ka varbūt tiksieties tad, kad viņš nebūs noguris, jo saproti, ka cilvēki strādā utt un nevēlies viņu traucēt. pavēro viņa reakciju, atbildi, ko viņš teiks.
ieteiktu arī kādreiz atteikt, ka tev nav laika.
manprāt, ļoti prasta situācija, kad vīrietis grib visu, pats nedarot neko.
varbūt viņam finansiālā situācija neatļauj tevi vadāt pa kafenēm un kino? bet ir taču daudz lietas, ko darīt, neiztērējot neko vai ļoti maz. un tas, ka viņš nevar savaldīt savas rokas - tas daudz par ko liecina. pasaki, ka randiņu periodā tu neļauj sevi vīriešiem apčamdīt. ja būsiet kopā, tad attiecības arī pāries citā līmenī.
nostādi sevi un viņu konkrētā pozīcijā. skaties, ko viņš saka. tādi parasti uzreiz iekrīt.
31.10.2013 09:23 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Sany, vins nav vietejais, vinam nav te masina, bet nu kaut ko citu tacu varam izdomat. Vai lai vismaz uzaicina uz vakarinam vai filmu pie sevis...justos "pieklajigak".
Un par rokam - vins esot nepacietigs...jamin ka dienvidnieks..
31.10.2013 09:42 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Gia, var atbraukt ar autobusu vai taksi pie dāmas, ja ļoti vajag, "nav mašīna" nav attaisnojums.

Un ja dienvidnieks nav gatavs aplidot dāmu tā pēc pilnas programmas, tad tas ir jocīgi, lai neteiktu vairāk. Tas nav vēsais latviešu vīrieša tips. Es tavā vietā ne uz ko daudz necerētu.
31.10.2013 09:51 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Lai kaut ko kopā darītu ir noguris, bet lai grābstītos ap Tevi, tad nav?! Dīvaini!
31.10.2013 10:23 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
2 menesus vins turpinaja mani kaut kur aicinat, bet es atteikt.

Un ko Tu tagad gaidi? Viņš Tevi aicināja, Tu atteici. Vīrieša loģika strādā savādāk. Ja 2x pēc kārtas atteiksies no šokolādes, viņš nolems, ka Tev tā negaršo un vairs nepiedāvās. Pēc tam kaukšana : "Tas maita mani nekad nelutina ar šokolādi!" Kas viņš kāds ekstrasenss? Izdara secinājumus no pieredzes. Atteicies kaut kur iet, tātad esi mājas cilvēks un jūties labāk mājas apstākļos. Tas, ka noguris un nekur negrib iet.. Varbūt viņam nepatīk klubi un garlaiko teātris?
31.10.2013 10:24 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Bet agrak ari aicinaja parsvara pie sevis uz vakarinam. Atlausos pieminet, ka nekad neko citu nedaram, pat filmu nepiedava noskatities..
Man patik but majas un ir viss jauki, bet ja kadreiz kaut taxi piedavatu, ja sagaiditu ar filmu, ja laicigi zinotu kad grib mani satikt...
Vai es neesmi normala, bet briziem liek justies "leti"
31.10.2013 10:32 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
*neesmu
31.10.2013 10:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
piekrītu pilnībā 57days un arietai.
redzu tikai to, ka vīrietim ir tikai attaisnojumi. nu un, ka nav vietējais. vai tad viņš tur dzīvo pirmo dienu? jūs varat tikties vietās, kuras viņš pazīst. parasti otrā cilvēkā ir vēlme iepazīt apkārtni, nevis sēdēt tikai mājās. domājams, ka savu tuvāko apkārtni, kur viņš dzīvo, viņš daudz maz pārzina. uz veikalu viņš iet un gan jau, ka arī kkur strādā (es tā vismaz ceru). tad nav tā, ka viņš neko nezina, ka kur pat var pasēdēt.
tas, ka viņš ir dienvidnieks un ka nevar nociesties, ir truls attaisnojums, kuram tu pati droši vien netici. tā ir necieņa pret sievieti. un tu to apzinies. tu labi zini, ko viņš no tevis grib, bet spītīgi pati sev to noliedz.
31.10.2013 10:43 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Sany Tev 100% taisniba, bet loti zel man, ka ta :( pec smagam attiecibam un gada pauzes kads iepatikas un ir vilsanas.. Karteja..
31.10.2013 11:22 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nekas, nav jāķerās uzreiz pirmajam puisim pie sāniem :)
lai arī iespējams tu vienlaicīgi vēlies attiecības, bet pārdzīvo par bijušajām. tas ir apburtais loks. puiši jūt, ja meitene pilnīgi no ādas lien ārā, cik ļoti vēlas attiecības. arī šādi vīrieši atbaida.
tu vēl esi jauna un dzīvē tev vēl būs daudz vilšanos :)
no sākuma izdomā, vai tiešām vēlies uzreiz nopietnas attiecības. turklāt, tādas kurās nevilksies līdzi bijušo attiecību ēnas. varbūt tu pati vari ielaisties nelielā avantūrā, romāniņā?
pašlaik tev noteikti ir priekš sevis jāizdomā, kādu vīrieti tu vēlies. kādas attiecības tu redzi savā nākotnē? izdomāt, ko tu spēsi pieņemt otrā cilvēkā un kas tev nav pieņemams un nebūs nekad. tās ir tādas vadlīnijas, pēc kurām pašai vadīties, lai nav tā, ka tu gribi nopietnas attiecības, ģimenes dzīvi, bet tiecies ar puisi tusētāju, kurš nepiepildīs tavas cerības. padomā par to :)
31.10.2013 13:57 |
 
Reitings 972
Reģ: 18.02.2011
Labāk lai sākumā viss ir skaidrs nekā tas ievilktos :) aizmirsīes ātri šī aizraušanās.
31.10.2013 14:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits