Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pastiprināta svīšana

 
Reitings 35
Reģ: 28.10.2013
Ja godīgi, tad nezinu vairs ko darīt. Man tā bendē dzīvi pastirpinātā svīšana.
Eju piemēram no veikala lēnā solī 15min, viss- mugura slapja, piere slapja tā ka mati slapji- rezultātā mati jāmazgā katru dienu, jo izskatās itkā jau taukaini būtu dēļ tās svīšanas. Eju tik un jūtu kā pa mugure tek sviedri. Un rezultātā protams gan paduses, gan mugura pa vidu ir visa slapja un kad novelku jaku nav tas patīkamākais skats. Tad jautājums kur es vispār varu iet, ja atnāku pie kāda ciemos un visa sasvīdusi itkā maratonu būtu skrējusi?! Par abģērbu-tagad šajā laikā vlku plānu ādas jaciņu un apakšā īso krekliņu plānu, bet man ir kaaarsti! Eju un gribu izģērbties plika. Ziemā parasti arī velku mētelīti un apakšā vai nu plānu džemperīti vai topu ar īsajām rokām, bet sasvīstu tāpat nenormāli.
Nerunāsim vispār kā ir kad eju ātrākā solī :D Tad seja ir sarkanos pleķos, kuri noiet tikai pēc apmēram 1-2 stundām. Ehh kāapnicis šitas viss, jo nevaru normāli dzīvot. Visu laiku eju un domāju,ka tik nesasvīstu tik traki.
Pastiprināto svīšanu ievēroju kautkur pusaudžu gados, bet tagad ir trakāk nekā bija piemēram pagājušajā rudenī. Veselība itkā pārbaudīta, vairogdzidzeris arī. Ko vēl varētu ieteikt pārbaudīt vai izmēģinat? Zinu,ka ir labi pretsvīšanas dezoderanti smērējamie, vismaz cik te lasīts, bet tas jau neatrisinās šo problēmu. :(
28.10.2013 09:56 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tiešām vairogdziedzeris pārbaudīts? Un viss kārtībā? Dīvaini...
28.10.2013 10:04 |
 
Reitings 35
Reģ: 28.10.2013
Jā, tik tikko praktiski pārbaudīts. Ar analīzēm arī viss kārtībā.
28.10.2013 10:05 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Protams,šie pretsviedru dezodoranti jau nepalīdzēs. Jā,paduses varbūt būs sausas,bet mugura,seja?Diez vai!
28.10.2013 10:08 |
 
Reitings 35
Reģ: 28.10.2013
Vai svīšanas iemesls varētu būt piemēram no liekajiem kg? Man tie līdz ideālajam svaram it apmēram 5. Bet nu nez..
28.10.2013 10:10 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Nedaudz jau tomēr arī liekie kg ietekmē svīšanas intensitāti (lai gan tev jau nav tik daudz tas liekais).
Vai sirds ir pārbaudīta?
28.10.2013 10:13 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Little_Minny... iemesli ir dažādi svīšanai. Ja vairogdziedzeris atkrīt.. tad jaut sekojošs - vai Tev ir slāpju sajūta pastiprināta? Cik ilgi Tev svīšana?
Pastiprināta svīšana var būt primāra un sekundāra kādam citam iemeslam..
Primāra var būt gan iedzimta ģimenē.. var arī būt vienkārši traucēta nervu sistēmas darbība!
Patiprināta svīšana ir arī no dažādiem medikamentiem (ja nu Tu ārstē neauglību, krūts vēzi vai arī lieto antidepresantus), nezinu Tavu vecumu.. bet pieļauju, ka menopauzes gados neesi.. tad arītas atkrīt.
Infekciju iespaidā var būt svīšana - HIV, tuberkuloze..
Audzēji (limfomas, piem.) var dot svīšanas epizodes..

Mūsdienās jau topā ir nervu sistēmas darbības traucējumi :)
28.10.2013 10:18 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
5 kg virs ideālā svara tā tīri medicīniski runājot nav tāds "liekais svars", lai tas varētu kaut kādas kaites izraisīt, tā ka tas atkrīt. :)

Medical causes of excessive sweating include:

Diabetes
Endocarditis
Fever of undetermined cause
Generalized anxiety disorder
Heart attack
HIV/AIDS
Hyperhidrosis (excessive sweating)
Hyperthyroidism (overactive thyroid)
Leukemia
Medications, such as some beta blockers and tricyclic antidepressants
Menopause
Non-Hodgkin's lymphoma
Obesity
Stress
Tuberculosis

28.10.2013 11:21 |
 
Reitings 227
Reģ: 22.03.2012
Man arī pirmā doma bija par vairogdziedzeri, bet ja jau ar to viss kārtībā.. hmm. Nu te jau ielikts vesels saraxts ar slimībām. Varbūt kādam ģimenē ir tāda pati problēma?
28.10.2013 22:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!