Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patiesham veseligs dzivesveids

 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Nu taa. Lai ari lidz shim mana imunsistema bija gana stipra un slimoju reti ka ari atri izveseljojos, kopsh vasaras sakuma esmu konstantaa stresaa un bijusi ljoti aiznjemta, kas liedza gatavot normalu partiku, edu daudz junkfood'u. Shobrid esmu saskarusies ar tadam veselibas problemam, kas liek man saprast, ka ir steidzigi jamaina dzivesveids un jauzlabo imunsistema. Bet nu shoreiz ta pa istam un uz palikshanu.

Meitenes, kas uz veseligu dzivesveidu attiecas nopietni un nevis tikai svara delj, bet tieshi veselibas - kur meklejat info? Vai esat ieverojushas krietnus uzlabojumus?

Un es runaju taa, ka - nekada alkohola, saldumu (iznjemot shokoladi), ellju. Esmu lasiijusies pa internetu, bet daudzviet info atskiras un tas mulsina.
27.10.2013 20:05 |
 
Reitings 524
Reģ: 31.07.2012
kas tad eļļā ļauns?
arī esi no tām,kam tauki un omega taukskābes ir tie ļaunie?
tad nu nebrīnies,ka no veselīgās dzīves ij mati, ij nagi lūzt un āda sausa
27.10.2013 20:08 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
kalla - kapec tavuprat es taisu sho diskusiju? Cik man zinams, ja ellja (neskaitot oliiv un dazhas citas) ir neveseligi. Ja kada mn var pieradit pretejo - super :)
27.10.2013 20:10 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja tieši uztura ziņā, tad sāc kaut ar šo, no vienas malas ņem un lasi dažādus avotus, atceries, ka uztura piramīda nav mirusi u.t.t.http://www.edunsporto.lv/2011/11/labakie-olbaltumvielu-oglhidratu-un-tauku-avoti/
27.10.2013 20:12 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Veseļīgs uzturs ir viena maza veselīga dzīvesveida sastāvdaļa. Tā, ka jādomā arī plašāk, kā tikai ēšana.

Bet tāpat, kā tievēšanas gadījumos, arī šādā vispārīgajā variantā, vienkārši jāizvēlās viena no metodēm un jāpieturās pie tās principiem.
Pareizi jau saki, ka informācija ir ļoti daudz. Šaudoties no vieniem principiem pie citiem, pie nekā laba nenonāksi. Visdrīzāk tā nenoteiktība apniks un viss saies atpakaļ vecajās sliedēs.

Piemēram, es šobrīd esmu sākusi pievērsties sārmainu un skābi vidi radošu produktu sarakstiem. Pētu un apsveru sasaistīt ar ikdienu. Vari pavākt informāciju par to, varbūt tev der.
27.10.2013 20:12 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Neveselīgi ir piesātinātie tauki. Nu tajā rakstā tu visu sapratīsi.
27.10.2013 20:13 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Eļļā ka tādā nekā slikta nav. Slikti, ja gatavo visu eļļā. Bet salātos viss ok. Šokolādē, ja to bieži lieto, gan nav nekā laba. Ja reizi nedēļā apēdīsi 3 gabaliņus melnās 70% šokolādes viss ok, bet ja rīsi piena šokolādi, tad gan nav nekā laba - pliki tauki un cukurs.mes ēdu daudz dārzeņus. Man garšo dārzeņu sautējumi un biezeņi (taisu no brokoļiem, burkāniem, zirnīšiem un tt). Skatos receptes rimi un visādos portālos, lai varētu ēst vesēlīgi un būtu dažādība.
27.10.2013 20:19 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Ja ir laba eļļa, tad viss ok, vai nu pirmā spieduma olīveļļa, vai tās pašas vietējās Iecavnieka eļļas ir labas ;) Principā visos saldumos ir palmu eļļa ,kura ir slikta,sprosto ciet asinsvadus tāpēc no šokolādes labāk atteikties. ( ja ko saldu pērk sastāvu produktam paskaties)
27.10.2013 20:30 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Paldies par linkiem un ieteikumiem. paris_ un womankind, jus laikam no shi foruma, ko zinu, shaja jautajuma visvairak var njemt vera. Varbut ir verts izmest naudu un aizdoties pie dietologa vai pirms tam uztaisit imunsistemas aprbaudi, lai zinatu, kadas vielas visvairak pietrukst un ''jomas'' visvairak jauzlabo?!

Shokolade tumshaa, paldies dievam, garsho, ta ka viens gardums ik pa laikam nebus greks :)
27.10.2013 20:33 |
 
Reitings 536
Reģ: 24.02.2013
kas tad īsti ir veselīgi? tas ir pirmais jautājums uz kuru būt jāatbild.
katrai būs savs skats uz šo apzīmējumu un noteikti tie nebūs vienādi.
27.10.2013 20:46 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu taču..jāskatās kāda šokolāde, ja Laimas, tas nemaz nešaubos, ka palmu eļļa klāt. Nu nezinu, vari, protams, iet pie speciālista, bet kopumā visai daudz var rast arī pats, kaut tai pašā ēdunsporto saitā, tur jau nav tikai par svara zaudēšanu, audzēšanu, tur ir par visu, meklē domubiedru grupas draugos, lasi un ātri vien apgūsi vismaz pamatu, pēc tam jau vari eksperimentēt kā womankind saka - ar visu ko, skābēm, sārmiem u.t.t.
27.10.2013 20:47 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Pieturos pie galvenajiem principiem, kas ir produkta sezonalitāte ēdienos, gatavot pašam, mazas porcijas, ēdiena baudīšana, taču pareizi ir teikts, ēdiens ir daļa no veselīga dzīves veida, tam visam klāt nāk simtiem citu lietu, vai nu tas būtu sports, vai cita fiziska aktivitāte. Pēdējos gadus pat lielākus gabalus izvēlos iet ar kājām un neizmantot auto, gūstot prieku no garām pastaigām. Arī visi mani hobiji ir pakārtoti dzīves veidam un veselīgumam, ļoti lielu iedvesmu uzsākot savādāku dzīvi smēlos stāstos no Mireijas Giljāno. Un varbūt kāds pasmiesies, bet mainot savu dzīvi mainās arī uztvere, jāsaka kā ir veselīgāk ir domāt pozitīvi, rast prieku sīkumos, būt labam, kā arī došanas prieks.
28.10.2013 11:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)