Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

autoskola(braukšana)

 
Reitings 89
Reģ: 23.03.2012
Sveiki, cosmo meitenes!



Nu tā, skolas eksāmens (teorijā) nolikt un valsts CSDD teorijas eksāmens arī ir veiksmīgi nolikt, palikusi laikam trakākā daļa.....bet ir viens BET:)

Vai nav bijusi arī Jums tāda situācija, kad palicis tik maz, bet nolaižās rokas lai turpinātu, jo liekas, ka braukšana nu nekādi neiet, ir dienas kad ir ok., bet ir dienas, kad liekas, ka esmu pirmo reizi uz ceļa un tad instruktors vienkārši bļauj virsū, kas situāciju padara vēl trakāku:D
pluss vēl studijas, kas paņem tik daudz laika, ka neatliek laika nekādām braukšanām!

Ko Jūs ieteiktu, lai piemēram nomierinātos pirms braukšanas un visu to ņemtu vieglāk!:)
27.10.2013 16:41 |
 
Reitings 200
Reģ: 28.04.2013
Vienkārši beidz par to domāt! Nav tur nekas traks, pati zinu pēc savas pieredzes!
Galvenais mazāk klausies ko citi saka, atslābsti un nedomā par kļūdām, vienkārši brauc, nav nekā tāda ko tu nezinātu! :)
27.10.2013 16:45 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
instruktors vienkārši bļauj virsū


Ieteiktu tev nomainīt instruktoru.

Viņam NAV TIESĪBU bļaut tev virsū. Tu esi sieviete. Tu esi klients.

Ja tev pēc 10 braukšanas reizēm ir dienas, kad tu jūties kā pirmo reizi uz ceļa, tad sorī, instruktors nemāk iemācīt. Izbrauc ar jebkuru citu, jebkuras citas autoskolas instruktoru un paskaties, kā jūties uz ceļa, un palūdz godīgu viedokli par savu braukšanas prasmi.
27.10.2013 16:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
... Kā vispār tu pieļauj, ka cilvēks, KAM TU MAKSĀ, atļaujas uz tevi bļaut....?
27.10.2013 16:46 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Saproti to, ka meistarība nāk ar laiku. Neviens, kas saņem tiesības, nemāk braukt kā lielais meistars. Tagad nomierinies un mācies, cik vari :) Pēc tiesību saņemšanas varēsi turpināt pati trenēties braukšanu daudz mierīgākā gaisotnē.
27.10.2013 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 5350
Reģ: 29.01.2009
Dīvaini, bet man autoskolā trakākā likās teorija!! :D Man nācās zubrīties katru teikumu, vnk nespēju tik ar to galā... Likās, ka es nekad nenolikšu tiesības, jo nespēju samācīties teoriju! Toties braukšanas nodarbības gaidīju ar prieku! :) Likās, ka tas ir tik vienkārši, pilnīgs chill.... Instruktors nekad uz mani nebļāva! Savādāk laikam nomainītu instrukoru...
27.10.2013 16:52 |
 
Reitings 347
Reģ: 15.03.2013
Ja tu nesaņemsies, tev var draudēt mana nožēlojamā situācija :D
Pirms 4 gadiem es izkritu braukšanas eksāmenā no stresa un man pēc nedēļas sākās studijas un galīgi tam vairs neatlika laika,arī nolaidās rokas un pēc tās izkrišanas negribējās vairs neko kārtot, jo sajutos kā nejēga. Tā pagāja noteiktais laiks līdz kuram varēju kārtot braukšanas eksāmenu- Lai es atkal varētu kārtot šo eksāmenu man atkārtoti bija jāiziet kursi,visas braukšanas un jānoliek valsts teorija.

Tad nu tagad es saņēmos un visu izdarīju, tajā pašā laikā es 100x nožēloju, ka es kā idiote nepabeidzu pirmo autoskolu, jo atlika tik maz.
Braukšanas eksāmenu noliku 5dien ar pirmo reizi bez kļūdām :) Sastresojusies biju ne pa jokam, jo Rīgā tomēr ir daudzas vietas kur iegāzt, bet, kad sāku braukt, tad jau viss bija kārtībā- nomierināju sevi ar domu, ka tā ir tikai braukšana un es vienkārši vizinu cilvēku :D

Nezinu, man sākumā palīdzēja tas, ka es apzinājos, ka ja nu es kaut ko nepamanu vai kaut kas notiek, tad man blakus ir cilvēks, kas noreaģēs un es tomēr tur gāju, lai mācītos priekš sevis.

Nepadodies un izdari visu līdz galam! :)
27.10.2013 17:30 |
 
Reitings 14
Reģ: 28.10.2009
es uzsāku mācīties braukt tad, kad man līdz termiņa beigām (kopš noliku teorijas eksāmenu) bija palikuši 3 mēneši, lai nebūtu jāliek vēlreiz teorija. Ļoti bieži bija tā, ka instruktors netika, vai netiku es, tāpēc sanāca diez gan reti braukt, un tad, kad līdz noliktajam datumam bija palikušas 4 nedēļas, es aptvēru, ka es tak nenolikšu. Bija dienas, kad likās, ka neko vairs pēkšņi nemāku, citās likās, ka braucu kā lielais. Gāju uz eksāmenu ar domu - kā būs, tā būs, ja nenolikšu, tad jāmācās vēl, manis pašas un arī citu satiksmes dalībnieku labad, lai uz ielas neparādītos galīgi nesagatavota. Un par laimi, noliku pilnībā bez kļūdām, eksāmena pieņēmējs vēl nobrīnījās, kas mani tā izksolojis, ka braucu kā pēc grāmatas.

es gāju uz katru braukšanas nodarbību ar domu - braukšu un centīšos to izdarīt pēc iespējas labāk, neviens jauniņais jau nespēj piesēsties pie stūres un braukt, itkā to būtu darījis jau gadiem :) neķer kreņķi, ja arī ar pirmo nenoliec, tā nav mirstamā kaite :)
veiksmi Tev :)
27.10.2013 17:35 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Man arī bija bļaujošs instruktors, vismaz lika man saņemties un ātri vien tiku pie eksāmena, nekāsa man naudu un sagatavoja eksāmenam "ar rezervi" t.i. viņš manas kļūdas krietni pārspīlēja :D Toties figūrās neviens viņa māceklis 5 gadu laikā neesot izkritis.
27.10.2013 17:43 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
noteikti nomainítu instruktoru. nevaru iedomáties, ka es ljautu kádam bljaut uz mani, tad jau vispár stress sákas,,,...

man labák patík, ka mans instruktors pljápá ar mani par visu iespéjamo, arí tas novérsh uzmaníbu, bet tas arí ir labi, iemácíties braukt, kad pasazhieris várás blakus un tev logiski jáatbild :D
27.10.2013 18:50 |
 
Reitings 1806
Reģ: 18.08.2013
Brīnos kā Aija jau nav te paspējusi atkal savu veco plati malt, par jaunajiem braucējiem! :D
Bet ko es Tev varu ieteikt, man arī bija daudz braukšanas un arī dienas kad likās ka nekad tas nebeigsies un pie tiesībām netikšu, bet galvenais ir nepadoties. eksāmenu noliku ar 4.reizi. Bija jau līdz kaklam tas eksāmens, bet draugs visu laiku mani atbalstīja un teica lai nepadodos un nesatraucos, liksi kamēr noliksi. Tā ka viss būs ok, galvenais nepadodies. Un jā, padomā par instruktors nomaiņu.
27.10.2013 19:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits