Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Esmu neizpratnē pati ar sevi!

 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Sveikas, vēršos pie jums ar padomu !
Kādu pus gadu atpkaļ iepazinos ar draugu , kurš gluži nebij brīvs - viņam ir meitiņa(4gadi). Laulība šķirta ,sieva aizgāja pie cita.
Bet stāsts ir pa to, ka es nezinu ko iesākt , jo jau mēnesi viņš ir pārvērties!Mēs tikāmies pie manis , braucām kopā atpūtā , pavadijām fantastiski laiku, dienas kad meita bij pie mātes viņš dzīvoja pie manis , kad bij meita pie sevis.!
Dzīvojāmies pie manis jo man tā bij ērtāk uz viņa dzīvokli baidījos iet , dēļ tā ka likās ka tur kas atgadinās viņa Laulību.
Viss bija labi, protams neiztikām bez nesaskaņām jo vairāk gribējas viņu sev , un es to viņam bieži pārmetu, teiksim tā skaloju smadzenes , lai gan ar saprātu sapratu , ka viņam ir darbs un meita , kas prasa savu un es to cienu.
Ar meitu arī tika kopīgi laiks pavadīts, meituks itkā mani pieņēma. ! BEt tad viss mainījās , VIŅS DIENĀS kad bij ar meitu , man nezvanija un necēla tel aizblidinoties ar to ka viņam baill ka atkal būs pa ko jaskaidrojas.
Tad viņš vairs mani neiacināja uz kopīģiem pasākumiem , un vnk atgājis ir nost no manis, bet tajā pašā laikā saka , ka grib būt ar mani , betn nevarot man izskaidrot kādeļ ir vēs pret mani un var pat pa mani neintresēties kā ,man pagāja diena un kā man vispar klājas ( tajās dienās kad ir bērns)
Es esmu izmisusi jo man ir jūtas pret šo vīrieti un man ir tik labi esot ar viņu . bet mums sanāk reti tagad tikties , tie ir vēli vakari pars dienas nedēļā, jo ir daudz darba un meita , un es palieku maliņā!! Bet man pat tas nebiedē bet gan tas - ka viņš ir palicis savādāks , viņš nealkst manis , kad nēsam kopā!!
Es, saprotu ka es sēžu viena un galva tik viena doma -kā būs tālāk! - vakar gribēju pielikt punktu un kad šo pavēstiju viņam, mani pāRŅEMA PANIka - es viņu apskāvu un sāku raudāt jo sapratu ka es nevaru bez viņa. '

zinu, ka bardaākā šo visu pasniedzu, bet tās ir emocijas.
Ceru uz jūsu padomu Meitenes
24.10.2013 19:11 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Varbūt viņam kkas veidojas ar meitas māti?
24.10.2013 19:16 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Performance - noteikti nē jo viņa ir citās attiecībās!!
24.10.2013 19:19 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
nubet tu visu laiku čīksti, skalo smadzene, domā viņam nebesī? nu ir viņam tā meita, arī par viņu viņam jārūpējas, tak jāstrādā arī. ja gribi lai viss laiks tiek tev, tad atrodi tādu kam nav bērnu un nav jāstrādā līdz vakaram.
24.10.2013 19:25 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ļauj viņam noticēt, ka esi sapratusi savu kļūdu par to smadzeņu skalošanu... ja esi... Domājams, ka ikvienam cilvēkam gribas izvairīties no tādas saskarsmes. Gribētos jau teikt, ka šis ir tikai loģisks iznākums.
24.10.2013 19:27 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Protams- es to visu saprotu , un es neskaloju smadzenes pa to ka vinjs ir ar meitu- es vinjaa to ljoti cienu un augsti verteeju !!
Aizvaino tas ka vinjs noversas no manis necelj man telfonu neatbild uz sms.!
Ja agraak tas viss bija - dienas kad esam prom 5 dienas viens no otra- vinjs ne reizi nepiezvanis- es nezvanu vairs jo baidos sanjemt klusumu klausulee...

Un neiet runa pa to ka darbs ir un berns ! ;) bet VNK PAR realu attieksmi kura bija un pazuda- un ari menesi atpaklj vinjam bija berns un darbs
24.10.2013 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Nu es gan laikam negribētu tādu vīrieti, kurš negrib mani... Un te uzreiz skaidrs, ka Tu viņam neesi tik ļoti vajadzīga kā viņš Tev!
Es Tavā vietā kļūtu vēsāka, vienaldzīgāka, nezvanītu viņam, neatbildētu uz viņa zvaniem un nesatiktos kādu laiku.
24.10.2013 19:37 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
saskaloji smadzenes un tagad brīnies. cilvekam nepatīk vienmēr justies kā noziedzniekam, kurs kaut ko tev parādā ir.
24.10.2013 19:45 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Lovisa- es labraat to gribetu - bet es es nenspeju nootureties- man gribas vinjam visu - es vinjam gatavoju est - es sarupeejui visu lai vinjambutu labi- bet vinjs nē ! Jā es pieļāvu kļudu ka skaidrošanās bij- bet ne jau tā pat vien, es vnk gribēju zināt kād es viņu satikšu lai nav tā ka sēzu māja- un gaiidu
24.10.2013 19:47 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Loģiski, ka ja sāki skalot smadzenes, ka vēlies viņu vairāk sev, viņš vairāk pievērsās bērnam. Tā mazā meitenīte nav vainīga, ka māte citās attiecībās, bet tēta jaunā draudzene līdz galam nespēj viņu pieņemt.
Nu ko lai saka - meklē aktivitātes, kur vari būt vienlaicīgi ar viņu un bērnu. Viņš novērtēs to, ka velti vairāk laika mazajai un sāks meklēt vairāk laika Tev. Tikai iegaumē - Tu nekad nebūsi svarīgāka par mazo. Tu vari izkarot pozīciju, kad esi vienlīdz svarīga, kā meita, bet Tu nekad nebūsi pirmā. Tagad iedomājies, kā būtu, ja Tu būtu mazās īstā māte un viņa sieva. Tad kurai no jums abām viņam būtu jābūt svarīgākai? Tas ir nonsenss - konkurēt ar bērnu. Tu esi Tu un bērns ir bērns.
Esmu bijusi attiecībās ar vīrieti, kuram ir bērns, vienīgais, ko vari darīt - nelikt viņam izvēlēties starp Tevi un mazo - ļaut pavadīt laiku kopā ar abām vienlaicīgi.
24.10.2013 19:54 |
 
Reitings 603
Reģ: 24.10.2013
Atgādina reali manu draudzeni,tikai viņas caļim nav bērna,bet laiku vēlas pavadīt ar draugiem,ne tikai viņas..Viņa kā apsēsta ar viņu,pat biedē tada atkarība,ja viņš uzreiz neatbild uz sms tad sāk zvanīties,psihot kur un ar ko ir...Tam nabagam nedrikst būt sava dzīve,viņa grib dzivot viņa dzīvi..un viņu pašu tas moca,bet vaļā arī īsti evar tikt,jo kad pameta tad gāja pāri viss iespējams,dusmu lēkmes,histerija,gaudošaa pie durvīm,želošanās,solišana laboties..slimigi tā pazemoties...protams nav mainijusies ne par drusciņu un jebkuru brīd čalis atkla spāgs...
24.10.2013 19:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits