Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ideāli ir būt vienai!?

 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Sākšu ar to ,ka esmu no tām ,kuras nedzenas pēc sabiedrībā pieņemtiem standartiem ,bet vienmēr mēģinu kārtīgi saklausīt to iekšējo balsi ,saprast ko patiešām man vajag/ ko nē! Tā nu liekas ,ka ieklausoties sevī dziļāk nesen nonācu pie secinājuma- Man nav vajadzīgs blakus puisis. Un vēl aizdomājos līdz ... varbūt man nav tā otra puse lemta šajā dzīvē? Nopietni! Es vienkārši jūtos tā itkā būtu radīta citu mērķu sasniegšanā, nevis laimīgas mīlestības meklējumos...

Bet protams jebkurš cilvēks ,kurš ir viens reizēm sajūtas vientuļš. Un tad es vairs nesaprotu. Vai es sev meloju ,ka man nevienu nevajag vai nevajag ņemt vērā skumjos momentus, jāpaskumst un jādzīvo vien tālāk vienai!

Gribētu dziļāk padomāt par attiecību tēmu , par cilvēkiem ,kuri mūžu pavada vieni... (jums tas vispār liekas normāli? )
23.10.2013 22:26 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
It kā nē, nešķiet normāli. Savu dzīvi gribu dalīt ar kādu, dalīties priekā un rūpēties, gribu ģimeni, par to nešaubos, bet es nevēlos steigties ar to, gribu izbaudīt to prieku, iemīlēšanos, un gribu turpināt darīt to kas man sagādā tik daudz prieka :)
23.10.2013 22:33 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Gurri Protams ,katrs var dzīvot kā grib. Es vairāk domāju kā uz citiem skataties.



Ja meitene/ sieviete izvēlas dzīvot viena ,neatkarīgi un nevēlas meklēt attiecības, viņa var būt ideāli laimīga viena? Vai tomēr jebkurai sievietei īstai laimei vajadzīgs vīrietis?
- Kā jums liekas?
23.10.2013 22:36 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
But vienam, it ipasi sievietei, nav ideali. Tas ir slikti. Sobrid ari esmu single, bet nevienu nevienu bridi neesmu sev vai kadam citam teikusi, ka but vienam ir labi un man nevienu nevajag. Vajag un ka vel vajag.
Un atkal rodas jautajums, ka attiecibas var traucet darit to, kas sagada prieku?
23.10.2013 22:40 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Kosmiete, cilvēkam pirmkārt manā skatījumā jābūt laimīgam ar sevi! Tā ir mana pēdējo mēnešu atziņa, ja Tu neesi laimīgs ar sevi, tad visdrīzāk nebūsi laimīgs ar otru, jo laimei jānāk no paša, otrs var Tevi iepriecināt un tā arī ir laime, bet kā teicu, pirmkārt tai jānāk no paša!
23.10.2013 22:40 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Zhanna, nevar traucēt, tomēr ja tu sāc pārāk pieķerties otram un veido nopietnas attiecības, daudzas lietas kļūst mazsvarīgas, šobrīd man vēl negribas to sajūtu.
23.10.2013 22:43 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Es uzskatu, ka tas ir normāli - būt vienai. Bet tikai ar noteikumu, ka pati sieviete tā jūtas laimīga. Nav jāprecas, jādzemdē bērni u.t.t., ja tas ir pret pašas būtību.
Tādus cilvēkus nenosodu, jo zinu, ka viņi ir laimīgi un dzīvo dzīvi tā, kādu paši vēlas, neiespaidojoties no kkādiem stereotipiem :)
23.10.2013 22:44 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Vai tomēr jebkurai sievietei īstai laimei vajadzīgs vīrietis?

Vajadzīgs, bet jautājums - kāds?
Es tikai piekrītu uzskatam, ka labāk viena, nekā kopā ar pilnīgi nepiemērotu. Un ja nu nesanāk atrast to labo un piemērotu vīrieti... Njā.
Neko sliktu par tādām sievietēm nedomāju, tā laikam vienkārši notiek.
23.10.2013 22:44 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Nu neparliecina mani tas sievietes, kuras ir vientulas un saka, ka ir laimigas. Nezinu, vai nu vinas nekad isti laimigas nav bijusis vai nu vienkarsi melo sev un apkartejiem. Protams dzivot var, un labi var ari budams viens pats un dzive ir loti jaciena un japriecajas par to, bet, ja apzinati sieviete izvelas but viena, tad kaut kas nav ar vinu kartiba.
23.10.2013 22:44 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
Zhanna Bet vai tas nav psiholoģiski iezombēts no reklāmām ,kur ir ideālas ģimenes pilnā sastāvā, sievietes reklamējot kosmētiku ar saukļiem piem. "Viņš tevi dievienās" utt. Hm?

Un attiecības jau var būt dažādas un daudz piemēru ir ,ka sanāk ne tā kā gribētos... Tad vai labāk nav būt vienai? Es neapstrīdu ,ka izdevušās attiecības ir lieliski! Bet varbūt visām nav lemts izdoties viņām?


Gurri
Tātad ja viņa ir laimīga ar sevi, viņai varbūt nemaz nevajag to vīrieti? Pastāv tāds variants ,kā tev liekas? :)
23.10.2013 22:45 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka katrs pats zina ko viņš vēlas un vadoties pēc savas iekšējās sajūtas arī ir jādzīvo, bet ja sāk uztraukties par to, ko citi padomās, tad gan jā, ticu, ka var apjukt un vairs nesaprast ko īsti vēlies. Varbūt Tu vienkārši vēl neesi satikusi to īsto, tāpēc tā domā.
Nu man personīgi gan vajag to otru cilvēku blakus. Lai gan labi jūtos arī viena, tomēr laimīgāka esmu, ja ir blakus cilvēks, ko mīlu.
23.10.2013 22:47 |
 
Reitings 1196
Reģ: 28.01.2013
Liekas pilnīgi normāli :) Tāpat kā visas sievietes nav ''paredzētas'', lai būtu mātes, tāpat ne visas būs vislaimīgākās attiecībās. Galvenais ir tas, ko tu jau pieminēji - saprast, ko gribi TU. Pārējais jau ir mazsvarīgi, vai kādam liekas, ka tu tikai sevi ''māni'', vai kādam liksies, ka vispār kukuu.. Cilvēkiem vienmēr patīk runāt un apspriest citus cilvēkus, bet kamēr esi līdzsvarā ar sevi, tam nav nozīmes.
23.10.2013 22:47 |
 
Reitings 2829
Reģ: 06.07.2010
W Vari varbūt īsi pastāstīt, pazīsti kādu sievieti ,kura tiešām liekas laimīga ,bet izvēlas viena būt? Kāda viņas dzīve ir ,kā Tu redzi?
23.10.2013 22:49 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man liekas, ka līdz kaut kādam vecumam pat varētu būt normāli, ka sieviete dzīvo sev, ir viena, izbauda dzīvi, sasniedz mērķus, nevienam nav jāatskaitās, bet - ar laiku taču gribās ar kādu dalīties, sagaidīt mājās ar vakariņām, saņemt brokastis gultā, vienkārši - dalīties ar kādu visā un celt sapņu pilis un izbaudīt dzīvi. Mani arī īsti nepārliecina tas, ka tās, kuras ir vienas, ir pilnībā laimīgas, bet tas tāds mans uzskats. Kā tajā teicienā - Pārnāc mājās, uzvāri kafiju, apsēdies uz dīvāna un - apkārt klusums... Un katrs no mums pats izvēlas, kas tas ir: Vientulība vai Brīvība. Bet - varbūt cilvēks tiešām viens var būt laimīgs un nav jāizliekas.
23.10.2013 22:52 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Gurri, pilnigi piekritu, ka sievietei ir jabut laimigai ar sevi un nevar izsalkusam acim skatitities uz virieti, ka uz laimes avotu un garantu, tad tur nekas nesanaks. Man tuvais austrumu virziens, ta ari pasniedz attiecibas, ka sieviete pati par sevi ir laimiga un virietis ir nepieciesams, lai padaritu sievieti vel laimigaku. Ta ari iesaka sievietei uz virieti skatities, lai vins daritu mani vel laimigaku un ja kaut ko no viriesa prasit vai gaidit, tad to, kas butu vel vel...telaini sakot virietis ir ka kirsitis uz tortes. Sieviete visa pamata, bet bez ta kirsisa ari torte, lai cik ari garsiga nu nebus ista torte, kaut kas pilnam komplektam vienalga pietruktu.
23.10.2013 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Tieši tā. Nekad neesmu vīrieti kā veci blakus uzskatījusi par laimes garantu. Man ir pietiekami daudz vīriešu apkārt, ar un no kuriem gūstu emocionālu un garīgu lādiņu - attiecībās ir daudz garlaicīgu rutīnas lietu (tas man nepatīk un tāpēc no tām = attiecībām apzināti izvairos), kamēr iepriekš minētajā situācijā saņemu sev vajadzīgo labumu tīrā veidā. Vienkārši dzīvoju vienatnē, bet no otras puses, kopā ar sevi pašu, tas pat ir daudz grūtāk nekā ar vīrieti.
23.10.2013 22:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Gribētu dziļāk padomāt par attiecību tēmu , par cilvēkiem ,kuri mūžu pavada vieni... (jums tas vispār liekas normāli? )


Manuprāt, nav pareizi sev pieburt nolemtības sajūtu tikai tāpēc, ka līdz šim nav gājis ''kā pa diedziņu'' :)

Uzskatu, ka tā ir patiesa laime un veiksme atrast sev piemērotu cilvēku.. un īsta māksla to visu uzturēt.. var gadīties, ka mūža garumā liktenīgais cilvēks netiek atrasts.

Par to.. cik tas ir vai nav normāli? Nezinu.. Kas ir normālāk.. būt vientuļajam kaķu cilvēkam vai mūžīgam cietējam skarbās attiecībās?
Tomēr pilnvērtīgai laimei, manuprāt, vajag otru cilvēku.. šķiet.. neesam radīti uz pasaules, lai pavadītu šo laiku vieni :)
23.10.2013 22:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man ļoti patika Zhannas ieraksts (ķirsītis uz tortes) :)
23.10.2013 22:56 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
neiznu varbūt nav pienācis īstais laiks. Reiz ekstrasensos viena ekstrasense savai draudzenei esot teikusi kad apprecēsies tikos gados, tiešām apprecejās, un kopš tās reizes ekstrasensei vairs nebija draudzenes. Viņa bija dusmīga uz viņu. Bet kā pati ekstrasense skaidro kapēc viņai nav otrās pusītes ir tas ,kad viņai ir pārāk stipra enerģētika, kuru vīrieši neiztur.
23.10.2013 22:59 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Kosmiete, es personīgi nepazīstu nevienu tādu sievieti, kuri apzināti gājusi uz to, ka būs viena un laimīga, bet spriežu pēc sevis. Lai gan esmu attiecībās un varētu teikt, ka laimīga, bieži vien aizdomājos, vai tas tiešām ir tas, kas man vajadzīgs? Sīkumos tagad publiski nevēlos iedziļināties, bet nu jā, cilvēks ne vienmēr ir laimīgs laulībā un ar bērnu pulciņu. :)
23.10.2013 23:00 |
 
Reitings 499
Reģ: 09.09.2013
Bet vai tas nav psiholoģiski iezombēts no reklāmām ,kur ir ideālas ģimenes pilnā sastāvā, sievietes reklamējot kosmētiku ar saukļiem piem. "Viņš tevi dievienās" utt. Hm?

Man liekas, ka tiesi preteji psihologiski zombets tiek tas, ka labi but vienam, visas tas sieviesu karjeras veidosanas un paspietiekamibas programmas utt.

Idealajam gimenem gan neticu un pati nesapnoju par idealo parauggimeni, pasai sobrid liekas, ka, ja milestiba un ciena starp sievieti un virieti beigtos, skirtos bez domasanas un pajat uz sabiedribas viedokli, to, ka bernam vajadzigs tevs, vai pasai jumts virs galvas. ta man tagad liekas, bet ei nu sazin, ka butu dzive.

Ticu milestibai un dzenu projam visas domas par kaut kadu nolemtibu
23.10.2013 23:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits