Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KAUT KAS JĀMAINA?

 
Reitings 300
Reģ: 03.09.2013
Padoms sievietēm: ja vīrietis nepārtaukti žēlojas par Taviem trūkumiem, tātad vajag kaut ko mainīt! Atliek tikai nomainīt vīrieti un gatavs - Tu atkal esi skaista, gudra un burvīgi gatavo!:))

Piekrītat? :D
23.10.2013 19:45 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Piekrītu!
23.10.2013 19:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Ja viens viirietis to visu laiku uzsver,tad jaa,bet ja vairaaki viiriesi ,tad es padomaatu tomer,vai man nav kaut kas jaamaina sevii...
23.10.2013 19:49 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Jā, piekrītu. Diezgan personīgi mani tas skāra.
23.10.2013 19:53 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ja tas tiktu uzsvērts, rīcība būtu atkarīga no tā, kādā veidā tas tiek darīts. aizvainojums noteikti būtu, bet arī padomātu, vai tā nav taisnība. padomātu, vai vispār tā ir mana vaina, ka kkas nepatīk un vai tas nav tikai egoisms. to var skatīties no daudz un dažādiem skatu punktiem.
ņemšu par piemēru pašus populārākos gadījumus. piemēram, sieviete attiecību sākumposmā ļoti kopj sevi, uztur sevi formā, bet vēlāk, piemēram, paliek nevīžīga, staigā netīriem matiem, nekādas atspalvošanas neveic, nerūpējas vairs par savu fizisko formu (pieņemas svarā). protams, ka partnerim būs pret to nepatika, jo viņš to cilvēku iepazina savādāku. protams, ka mājās sieviete nebūs caca uz augstpapēdenēm, bet tomēr..un tad būtu jāpārdomā, cik patiesi un adekvāti vsp ir tie pārmetumi (ja tie vispār ir pārmetumi).
otrs gadījums varētu būt, ka sieviete, gaidot bērniņu, pieņemās svarā un varbūt ne vienmēr ir tajā lieliskākajā izskatā, jo bieži varbūt slikti jūtas. nu šeit pārlieku liela uzsvēršana, nevis atbalsts, nebūtu adekvāta situācijai.

tātad, domāju, ka jāskatās pēc apstākļiem. nebūtu tik kategoriska šajā jautājumā. un neieteiktu sievietēm ieņemt tikai vienu pozīciju attiecībā pret kādu lietu.
24.10.2013 10:39 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
bet ja vairaaki viiriesi ,tad es padomaatu tomer,vai man nav kaut kas jaamaina sevii...


Ir tāda frāze angliski "You're not my type". Katram cilvēkam tiešām, manuprāt, vairāk vai mazāk, bet ir viens savs "tips", kas patīk/piesaista. Tāda savā ziņā kāpšana uz viena un tā paša grābekļa. Tā kā nav izslēgts, ka visi tie pieci vīrieši tevi kritizēja nevis tāpēc, ka tu esi objektīvi slikta, bet tāpēc, ka tu zemapziņā izvēlies tādu "tipu" - vīrieti, kam ir svarīgi justies pārākam par sievieti.

Bet sevī kaut kas ir tiešām jāmaina - jāmēģina mainīt savs "tips" un no kritizētājiem jāturas pa gabalu.

Bet nu, mani mans vīrietis par māju, kas pilna ar tukšām kafijas krūzēm, kritizē pamatoti :) tā kā, ej nu sazini, kur tā vaina kurā gadījumā ir.
24.10.2013 10:47 |
 
Reitings 19
Reģ: 24.10.2013
Pilnībā piekrītu Emmanuelle. ;)
24.10.2013 12:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits