kaa sevi iedvesmojat

 
Reitings 80
Reģ: 09.03.2013
vairaak kaa menesi atpakalj rakstiiju,ka juutos slikti sava resnuma deelj. meenesi atpakalj sveeru 110 kg, shodienas svars nu jau ir 106kg,leenaam iet uz priekshu, bet... shobriid notiek lieli krenjkji un stress paraleeli, gruuti sevi kontroleet,jo gribas visu stresu apeest un ar kaadu kuucinju sevi mierinaat. taapeec rakstu sheit,lai kaada uzsit pa knagjiem un pie reizes pastaasta-kaa sevi iedvesmo?!
23.10.2013 19:02 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011
Saulains_Rīts ... piekrītu tev, bet citas grib :) bet bilde jau laba :D
24.10.2013 16:25 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011
24.10.2013 16:26 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Ar to, ka negribu vairs būt tas BURBULIS, kas agrāk :D
24.10.2013 16:31 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011




:D:D
24.10.2013 16:34 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Piekrītu par "SHAPE". Izlasīju jaunākajā numurā interviju ar Diānu Kubasovu. No vienas puses saprotu, ka viņa ir miljonāru atvase, no otras puses viņa mani iedvesmo- gudra, skaista un fantastiski kopta. Pat nezinu, ticēt, ka viņa ir tik ideāla, vai nē:D
24.10.2013 16:34 |
 
Reitings 919
Reģ: 11.07.2013
Motivējošas bildes ilgtermiņā nepalīdzēs cilvēkam, kurš ar stresu cīnās to apēdot. Ja nav iespējas novērst stresa rašanās cēloņus, tad atliek vien strādāt pie paškontroles. Neiepērcies izsalkusi vai sliktā noskaņojumā, jo tā var gadīties nopirkt daudz nevajadzīga. Tā vietā plāno ēdienreizes, iepērcies regulāri, piemēram, vienreiz nedēļā. Turi ledusskapī tikai šīm ēdienreizēm paredzēto, uz ledusskapja durvīm uzlīmē kādu motivējošu bildi utml. Nodarbojies ar sportu, izmanto myfitnesspal.com, lai sekotu līdzi kaloriju un uzturvielu patēriņam. Sveries ne biežāk kā reizi nedēļā, vēlams tajā pašā dienas laikā, piemēram, pirmdienas rītos. Rezultāti Tevi motivēs!
24.10.2013 16:35 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011
Aina... patiesībā, cilvēkam, kurš nevar saņemties , vajag personīgo treneri, vai arī sarunā kādu, kurš tev piespiedīs to darīt... gāju agrāk kopā ar mammu uz sporta centru, kad man bija slinkums, mamma teica, lai pieceļu savu pakaļu, ka jāiet. tā nu bij ar ko kopā iet un rezultāti arī :)
25.10.2013 00:05 |
 
Reitings 76
Reģ: 26.06.2013
Man nav personīgā trenera, bet eju uz grupu nodarbībām. Esmu atradusi treneri, kas patiešām motivē nodarbībās strādāt, nevis vnk "atstrādāt". Sajūta pēc tam ir tik laba, ka katru reizi pēc nodarbības, nevaru jau sagaidīt nākošo. Ja uznāk slinkums iet uz treniņu, cenšos atsaukt atmiņā iepriekšējo pēctreniņa sajūtu un motivācija ir atpakaļ.
Jā, vēl tas, ja pamani, ka drēbes sāk "karāties", palīdz mazāk rīt visādus draņķus un ievērot pašas saplānoto sporta kluba apmeklējuma grafiku.
25.10.2013 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 27
Reģ: 29.08.2013
Sveika! Man svara problēmas gan nav bijušas, bet tādas šādas problēmzonas gan. Man agrāk bija nereāla atkarība no visādām kūciņām, šokolādēm, čipsiem. Un nekad negribēju ne ar vienu dalīties, visu viena norīt gribēju :D iesaku tev pavisam noteikti nopirkt sporta kluba abonamentu uz nodarbībām ~2x nedēļā. Tu būsi piesieta vismaz kaut kam, kas būs motivācija neizniekot iztērēto naudu. Protams, ar laiku zūd arī griba uz nodarbībām iet, gribas pasēdēt mājās. Tad nu es parasti vnk nedomāju, sapakoju caur slinkumu somu, iekāpu mašīnā un braucu. Zināju, ka tad, kad būšu atbraukusi, man nekas cits neatliks kā iet uz nodarbību. Jo- kapēc tad es braucu. Slinkums, protams, ļoti liels. Tad nu nodarbības laikā lai arī cik enerģiski vai ne-enerģiski es darīju visu, es vismaz darīju kaut ko, nevis sēdēju un riju. Drīz sapratu, kāpēc es riju tās kūkas tik daudz? Tad jau nav jēga iet un mocīties sporta klubā. Tad nu es iesāku dusmoties uz sevi par katru saldumu, ko apēdu. Un tā turpinu vēl joprojām, bet nu jau uz sporta zāli eju labprātīgi :)
Veiksmi Tev!
25.10.2013 11:04 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
sakuma motivacija ir velme sasniegt merki, pectam motivaciju sniedz jau redzamie rezultati.. vel velak tas vis nereti klust par dzivesveidu un motivacija vairs nav jameklee.. ja trukst motivacija tad pajauta pati sev cik loti tu velies ssaniegt merkus..
p.s. - pie tava svara 4 kg menesii nav nekads dizais raditaajs.. sis svars var samazinaties ari uz udens un tuksa kunga rekina..
vai ikdienaa ievero pareizi sabalansetu uzturu? - lieki teikt ka uzturs te ir pats pamats pie taviem merkiem...
27.10.2013 10:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits