Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sirdsmieram

 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
Sveikas,dāmas! :)
Jā,likās,ka nekad no manas puses tāds jautājums neradīsies, kur nu vēl kādā interneta forumā, bet pie attiecīgās situācijas man ir radies attiecīgs uztraukums.
Tātad, situācija sekojoša-pāris dienas atpakaļ ar puisi plīsa prezervatīvs, ko diemžēl tikai pašās beigās sapratām... bez liekiem jautājumiem un domām steidzām uz aptieku, lai arī pirms divām dienām bija beigušās mēnešreizes, tomēr pusstundas laikā iedzēru postinoru, ko darīju pirmo reizi, jo ķibeles līdz šim nekad nebija gadījušās. tā nu pagājušas gandrīz 5 dienas un vēderā tāda jocīga velkoša sajūta, itkā lasīju,ka iespējama asiņošana, kas gan var arī nebūt.. šodien sākās tāda kā smērēšanās, ne gluži asinis,bet rozā izdalījumi,kopā ar to velkošo sajūtu vēderā. ehh, testamvēl par ātru. nomieriniet mani un sakiet,ka tās vienkārši ir iespējamās sekas pēc AK, nevis grūtniecība..
21.10.2013 22:48 |
 
Reitings 616
Reģ: 01.12.2012
Vadoties pēc tā, ko esmu lasījusi, dažas dienas pēc mēnešreizēm ir tikpat kā neiespējami palikt stāvoklī.
21.10.2013 22:52 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
jā, tas mazliet nomierina, tomēr " viss labums" manī tika tā kārtīgi un daudz :D :/
21.10.2013 22:54 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
tās vienkārši ir iespējamās sekas pēc AK


:) JĀ, tā ir!!!

Ja Tev ir regulārs cikls, tad visticamāk 2 dienas pēc mēnešreizēm Tava topošā olšūna vēl mitinās olnīcā un nobriest :) Tātad.. spermatozoīdam vēl nav ko apaugļot :)
PLUS tu iedzēri AK, kas ir iespaidīgāka hormonu deva. Tas, protams rada ''triecienu'' Tavai dabīgajai hormonu darbībai.. un ķermenis ''izpildās'' :)
21.10.2013 22:54 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
JĀ, tā ir!!!

Paldies,Cosmo glābējas! Naivi jau paļauties uz internetā rastām atbildēm, protams, ka vēl tests jānopērk, bet mazs sirdsmiers tomēr iestājās. :D
21.10.2013 23:32 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Jū....AK ir interesanta štelle, es escapelle dzēru ,it kā jau nekas no visa labuma nenonāca ,jo sapratām ,ka kkāds dīvains fīlings, ha, loģiski, bet nu drošibas pēc iedzēru AK. Un ,ja tev pēc tām kavējas mr , tad tas ir to zāļu pēc ,man jau primajām bija dažu dienu nobīde, jo laža apmēram nedēļu pirms mr notika, jau tajā pašā dienā sākās tā asiņosān no escapelle, ilga 5 dienas un tad bums vēl mēnešreizes ,pilna žēlastība, otrās mr ,man kavējās par teju 3 nedēļām ,tā ka tās tabletes riktīgi var pajaukt visu ciklu ,tgd gadu ,kas būs tālāk:D
21.10.2013 23:44 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Astainiishi dziivot var pat nedeelju un sagaidiit, kad olshuuna nobriediis. Un pat pie regulaara cikla var saakties aatraak ovulaacija.
Bet nu ja avaarijas kontracepcija ir iedzerta uzreiz, iespeeja par gruutnieciibu ir tieeshaam gandriiz 0.
21.10.2013 23:44 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
ticu un ceru,ka viss kārtībā- šodien sākās kaut kas līdzīgs mēnešreizēm.
22.10.2013 12:04 |
 
Reitings 52
Reģ: 06.10.2012
vēljoprojām nesaprašanā- tiešām no AK viss var sačakarēties tik ļoti, ka asiņošana var būt pat 3x? iedzēru, asiņošana sākās pēc ~4-5 dienām, tad tā sākās arī mēnešreizēm paredzētajā datumā un nu kaut kāda smērēšanās ir arī pēc jau pagājuša mēneša. ;o
19.11.2013 23:33 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Jap, AK visu var sačakarēt pat uz pāris mēnešiem, kamēr cikls atkal noregulējas.

Man pēc tās vienas AK kādu laiku visādi brīnumi bija, vairs neatceros, kas tieši, bet zinu, ka viss tika smagi sačakarēts uz ilgāku laiku, kamēr pierima un atgriezās vecajās sliedēs. ;)
19.11.2013 23:43 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
Vadoties pēc tā, ko esmu lasījusi, dažas dienas pēc mēnešreizēm ir tikpat kā neiespējami palikt stāvoklī.

pirmo reizi kaut ko tādu dzirdu! tām, kurām ir īss cikls 26-28 dienas, uzreiz pēc mēnešreizēm ir auglīgās dienas, t.i., labvēlīga vide tur lejā, lai spermotozoīds izdzīvotu līdz ovulācijai. nu piemēram, ja mēnešreizes ilgst 6 dienas, pēc divām dienām sekss, tātad 8 dienā sekss, ovulācija vidēji īsajam ciklam ir 12 dienā. 4 dienas pilnīgi optimāls laiks, lai spermotozoīds tur dzīvotos.
protams, šis viss ir tikai teorētiski, un oponējot to, ka neiespējami pēc mēnešreizēm palikt stāvoklī, nevis, lai satrauktu tevi! ja esi iedzērusi avārijas kontracepciju, tad iespēja, ka esi palikusi stāvoklī brīdī, kad ovulācija vēl nebija iestājusies, kas tā noteikti bija, ir pārāk maza, lai naktīs negulētu un uztrauktos.
tas ir normāli, ja pēc avārijas kontracepcijas sāp vēders, ir izdalījumi, smērēšanās, pat asinis, sāpoša galva un sāpošas krūtis. man pirmajā reizē pēc AK, 5 dienas pēc tam bija asiņošana 2-3dienas, pēc tam cikls bija, kā parasti. otrajā reizē pēc AK nebija nekādas asinis, tikai mēnešreizes mazliet kavējās, bet krūtis sāpēja tā, ka pat krekliņu uzvilkt bija grūti. tavas pašreizējās izjūtas ir pilnīgi normālas, lieki nestreso, viss būs kārtībā! :)
19.11.2013 23:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits