Dharma, paskaidro, lūdzu, vienu. Ka problēma tā ir? Tev traucē, Tu pārtrauc to, lai Tev nav jāskatās. Pašai nešķiet, ka Tu sevi apgrūtini par to šķendējoties?
Ja pat būtu cilvēkam 5 draugi, ikviens no viņiem var uzspiest padot tālāk vel saviem draugiem, un tieši šādā veidā tas notiek. Patīk - spied ieteikt, nepatīk, nespied.
Cilvēks tiešām spēj izdomāt problēmas no jebkā.. :)
Tu visu tik ļoti saasināti uztver.. Apsēstība, skaļš vārds.. Nevienu, kas palīdz dzīvniekiem, no savu draugu loka, par apsēstu nesauktu. Pat tad, ja izplata info, ņem no ielas dzivniekus, ārstē, bet brīvdienas pavada patversmē kā brīvprātīgais. Gluži otrādies - man prieks par šādiem cilvēkiem, kaut vairāk būtu tādu, kas sabiedrībā sniedz labumu un dod, nevis kā, piedod, Tu. Kas tikai čīkst par informācijas izplatīšanu tam, lai dzīvnieks atrastu mājas, tiktu ārstēts vai nemirtu lēnā nāvē uz ielas.
Bet es domāju, ka mums nesaprast vienai otru, pilnīgi dažādas dzīves uztveres, principi šajā jautājumā.