Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko jūs rādāt sociālajos tīklos?

 
Reitings 204
Reģ: 18.04.2013
ar ko jūs dalāties sociālajos tīklis-ar vakariņām, ar bildēm no ballītēm, svētkiem, vai iečekojaties?
katrā ziņā-cik daudz jūs dalāties informācijā ar saviem draugiem? Kāpēc tas ir labi?
atbild arī tās,kas neliek savas bildes, mazuļu bildes, neiečekojās u.c. aktivitātes neizmanto-kāpēc tas ir slikti,kāpēc no tā izvairaties? :)
20.10.2013 16:38 |
 
Reitings 464
Reģ: 24.02.2011
Draugos nelieku, nerakstu vispār neko. Tikai tik cik ieeju paskatīties galerijas, viss.
Twitterī kādreiz kaut ko rakstīju, bet tad sapratu cik viņš ir bezjēdzīgs un mani neinteresē, ko citi ir ēduši, darījuši vai kādu filmu ir skatījušies, bet pa retam tur ieeju. Instagram nelietoju, domāju to pašu, ko par twitter - neinteresē, ko citi ēd un ko velk mugurā.
Visbiežāk esmu facebook, šad tad ielieku kādu bildi no pasākuma vai kaut ko tādu un, galvenokārt, FB patīk tāpēc, ka varu laikot lapas, lietas, cilvēkus, kas man interesē un uzzināt jaunu informāciju.

Pēc daudzu cilvēku domām, man nav dzīves, jo tik plaši neizmantoju sociālos portālus, patiesībā, viņiem nav dzīve, ja visu dienu pavada čekojot twitteri, draugus, instagramu un izliekoties, ka viņiem tas ļoti interesē un, ka tas ir stilīgi.
20.10.2013 16:53 |
 
Reitings 263
Reģ: 13.10.2013
Ir tikai fake profili, sava profulu vispār nav, jo CIA visu vēro un veido datubāzes! :P
20.10.2013 16:57 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Lieku tikai ceļojuma bildes. Ar interesi skatos citu ceļojumu bildes, aprakstus. Nerakstu gandrīz neko ne fcb, ne draugiem (twitter, instagram u.c. kā sugu vispār nelietoju).
20.10.2013 16:58 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Izmantoju tikai draugus, ir man pāris galerijas, bet tur nav bildes no tusiņiemm ballītēm, bet gan viena galerija ir no bildēm, kas uzņemtas piedzīvojumu sacensībās, otrā galerijā ir 2 bildes no nelielas fotosesijas, tas arī viss :) (Un protams, profilu bilžu galerija)

Ir cilvēki, kas jautā, kādēļ man tik maz bilžu, uz to parasti atbildu - satiecies ar mani dzīvē, tad redzēsi, kāda esmu patiesībā, bildes par cilvēku taču neko neizsaka
20.10.2013 16:58 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Dr.lv un FB nelieku ne vakariņas, ne atzīmējos par kaut ko. bildes arī katru nedēļu jaunas nelieku. albums sastāv no max 7 bildēm dr.lv un visas no senākiem laikiem. visi,kad grib redzēt,kā nu es izskatos tagad, ir jau to redzējuši.:D
20.10.2013 17:00 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Pieļauju, ka daudzi domā, ka arī man nav dzīves, jo nelieku attiecību statusus, nerakstu katru savu ikdienas soli. Agrāk liku bildes, tagad pat to nedaru. Man draudzene prasa- nu tak cik ilgi Tev viena un tā pati profila bilde? Man kkā pilnīgi pie kājas. Es pat draugos praktiski neeju, facebookā arī tikai drusku pabakstos. Vispār daudziem gribas paprasīt- nu kāpēc Tev liekas, ka kādam interesē, ka Tu ēd zupu, ej uz poda vai urbini degunu? Nu tak NEINTERESEE!!!!!
Tepat jau esmu pamanījusi, ka tik daudz privātas lietas meitenes publicē. Man tiešām liekas dīvaini, ka par vēl nedzimuša bērna vārdu jau visi zin utt..
Es tiešām nesaprotu- tas ir uzmanības trūkums vai vienkārši nav ar ko parunāties? Nav draugu, draudzeņu utt.
20.10.2013 17:01 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
tās,kas neliek savas bildes, mazuļu bildes, neiečekojās u.c. aktivitātes neizmanto-kāpēc tas ir slikti,kāpēc no tā izvairaties?


Tas nav ne slikti ne labi, vienkārši - man nav vēlmes to darīt. Es arī netamborēju un neeju uz teātri. Bet ne tāpēc, ka tās būtu sliktas lietas, ko darīt.
20.10.2013 17:02 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu sociālā ekshibicioniste :) Draugus gan tikpat kā nelietoju, toties aktīvi dzīvojos facebookā, Instagramā, Foursquare. Jā, mēdzu likt gan ēdienus, gan selfijus, gan visādus citādus niekus. Mani draugi ir tādi paši un tā mēs visi bariņā skatāmies, ko kurš ēdis vai vilcis mugurā. Ne-draugiem nerādu neko.
20.10.2013 17:03 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
1. Nevienā portālā nelieku galerijas. Pirmkārt, es sevi tik ļoti nemīlu, lai publicētu 100 bildes. Otrkārt, es nemaz tik bieži nefotografējos un nesaprotu, kā var atpūsties, ja visu laiku jāpozē un jādomā par kameru. Man patīk vienīgi skatīties uz citu mākslinieciskām fotosesijām (tai skaitā arī ar bērniem, mazuļiem, grūtniecēm), un ja man reiz tāda būs, tad varbūt veltīšu galeriju.
2. Esmu ļoti maz portālos sastopama, jo neredzu jēgu no daudziem saitiem ar vienu un to pašu funkciju (p, draugiem un facebook).
3. Nevienā portālā, izņemot forumus un savu blogu (jo tās ir tādas vietas, kas ir tieši domātas viedokļa izteikšanai), nerakstu savas domas, viedokļus, ļoti reti dalos ar citu teikto (p, runā sadaļa vai "man patīk" draugos).

Nezinu, neesmu tik ļoti tendēta "uz āru", lai ar savu dzīvi dalītos ar visiem. Nemaz nerunājot par to, ka tagad arī iespējamie darba devēji var skatīties sociālajos tīklos info.
20.10.2013 17:05 |
 
Reitings 194
Reģ: 06.08.2013
Agrāk, dzīvojoties pa ārzemēm, facebookā kaut kā pat nepiedomājot biju ļoti, ļoti daudz bilžu. Vienmēr kāds tevi kaut kur atzīmējis, tāpat arī "siena" bija pilna ar ārzemju draugu ziņām, no kurām diezgan daudz par manu dzīvi varēja uzzināt. Tagad, kad esmu atgriezusies, facebook izmantoju reti, vecais profils ar visu manu dzīvi nomainīts pret jaunu ar minimālu info.
Draugos šad tad lieku bildes. Pārsvarā no ceļojumiem. D-grāmatu un runā sadaļu neizmantoju.
Twitteri gan izmantoju aktīvi. Vakariņas gan nepublicēju un par plāniem neatskaitos. Ietvītoju ja skolā notiek kāds pasākums par kuru citiem būtu jāzin, vai ierakstu atsauksmes par kādu izrādi, filmu utt, tāpat šad tad izsaku savu viedokli par kaut ko, ik pa laikam ielieku kādu bildi utt
20.10.2013 17:09 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Man draugos ir viens čalis, kurš čekojas visur, man liekas, ka visi zin viņa dzīves ritmu. Piemēram, sēž šie abi ar draudzeni kopā mājās, viens iepostē, otrs raksta komentārus, tā viņi, sēžot blakus, facebookā sarakstās un laiko viens otra komentārus. Man vienīgajai tas liekas drusku jocīgi?
20.10.2013 17:12 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Lieku visu,ko vēlos. Jāatzīst,ka nedraugi gan neko nevar redzēt,izņemot manu pakausi :D

Ja gribēšu ielikšu pusdienas,ja gribēšu ielikšu selfiju. :D

Lai gan pirms 5dienas es nebiju FB likusi bildes vairāk kā gadu. :D Saņēmu daudz laikus,laikam visi bija noilgojušies,ka es kādu bildi ielieku. :D

Vispār labprāt dzēstos ārā no draugiem,bet man nav visu cilvēku telefona nr,jo ikdienā tik daudz nevajag un ne visi izmanto FB,tāpēc arī nākas tur būt.
20.10.2013 17:13 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Man draugos ir viens čalis, kurš čekojas visur, man liekas, ka visi zin viņa dzīves ritmu. Piemēram, sēž šie abi ar draudzeni kopā mājās, viens iepostē, otrs raksta komentārus, tā viņi, sēžot blakus, facebookā sarakstās un laiko viens otra komentārus. Man vienīgajai tas liekas drusku jocīgi?
Arī pazīstu tādus cilvēkus. :D :D :D
20.10.2013 17:16 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Neko daudz. Dažas bildes ielieku draugos, dažreiz kkur iečekojos un tas arī viss.
20.10.2013 17:19 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Kas ir selfijs?
Es esmu draugos, FB un twiteri, bet twiteri tikpat kā neko nerakstu, tikai lasu citus man interesējošus, bieži var atrast linkus uz labiem rakstiem, raidījumiem utt.
FB man ir diezgan daudzi ārzemju draugi, ir forši zināt, kā viņiem iet, ko dara. Bet nesen viens bija ielicis tikko dzimuša bēbja bildi, vēl mātes krūti varēja redzēt, tas gan man likās briesmīgi.
Pati FB ierakstu pa retam, bildes ielieku vēl retāk, jo fotografēties nepatīk.
20.10.2013 17:21 |
 
Reitings 2870
Reģ: 20.12.2012
Aktīvi izmantoju gan draugiem.lv, gan facebook. Citos portālos neesmu. Nē, Cosmo arī izmantoju:)
Lieku bildes samērā regulāri, bet ne ļoti bieži. Ēdienus nepostoju, reti atzīmējos, ļoti domāju, ko rakstu, ņemot vērā, kolēģus un sadarbības partnerus, kuri ir "draugos".
Man patiesībā netraucē ēdienu postošanas un aktīvas rakstīšanas, bērnu bildes. Man tieši kaitina, ja raksta absolūti STULBUS ierakstus, kā piemēram, mana paziņa bieži raksta: " Oh my god, yesterday I was so drunk. Fell so bad. OMG":D Pēc 3 minūtēm viņa ieraksta atkal: "Hangover. Fell so bad.:D
20.10.2013 17:24 |
 
Reitings 3308
Reģ: 20.03.2013
Pa retam ielieku draugos kādas bildes no kāda pasākuma vai aiznekodarīt fotosesijas.
Foursquare nelietoju, arī twiterī nerakstu tagad es ēdu, tagad guļu un tādā garā. Citiem nav jāzina mana dzīve visos sīkumos.
20.10.2013 17:31 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Twiterī neesmu ,bet draugos.lv gan esmu .Lieku bildes , bet ne bieži.
20.10.2013 17:41 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
viena pazīstamā gan liek ----biju tur un tur , dara kaut ko ieliek lai redz.cita savukārt lepojas ar to ka ir aizņemta un taisa visadas bildes ar fotošopu un dižojas ,ka vinjai tik labs vecis.
20.10.2013 17:45 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Draugos, twitterī, foursquare esmu. Galerijas nelieku pārāk bieži. Čekojos reti. Vienīgais, ko izmantoju intensīvāk, ir twitteris, bet tikai tādēļ, ka man patīk komunicēt ar tiem, kas šķiet interesanti un pašai ierakstīt kādu asprātīgu vai pārdomu pilnu ierakstu.
20.10.2013 17:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits