Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iedošu iemeslu pasmieties

 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
nesaprotu kā pareizāk reaģēt, jo prātā/sirdī/kuņģī un visos citos orgānos tāds emociju izvirdums, ka varētu vienkārši... negribas jau par sliktām lietām domāt :)
tiekos ar kādu džeku ~ pusgadu. nav daudz. pa šo laiku esmu paspējusi viņā tā saķerties, ka maz neliekas. pēdējo reizi tā jutos, kad biju sīkaliņa - padsmit gados. tūlīt jau tricārs un nevarēju iedomāties, ka kaut kas tāds varētu atgadīties + vēl visādi šādi tādi "pozitīvie bonusi".
viņš ir īsts zelta gabaliņš, sapnis un pasaka, princis baltā zirgā. viss ir ideāli. labāk nevar iedomāties. nespēju joprojām noticēt. nēsā uz rokām, lutina, jūtu, ka esmu mainījusies pati, palikusi par labāku cilvēku + vēl pozitīvisms, kas nācis man klāt esot šajās attiecībās.
viss ir tik skaisti, tik skaisti....
līdz faktam, ka viņš ir šķīries. līdz šim likās - nu un. bet tomēr realitāte ir pilnīgi savādāka.
ar bijušo sievu nedzīvo daudzus gadus kopā, taču joprojām viņa mājā ir viņas mantas, bildes ar viņu. viņš viņu satiek reizi mēnesī. viņa bija iniciators šķiršanās lietā. ilgstoši viņai arī ir draugs (lai gan - kas par to?!).
kā cilvēks man viņa patīk, taču kā sieviete... es taču arī neesmu akla. visas reizes, kad esmu viņu satikusi un no malas pavērojusi, redzu kā viņa uz viņu skatās. pirmo reizi dzīvē esmu greizsirdīga. nezinu kā ar to tikt galā. kas tā vispār par tādu sajūtu - greizsirdība?! drausmīgi vienkārši.
kad šis atkal pateica, ka viņa ir pilsētā un brīvdienu vakarus pēc darba viņš pavadīs ar viņu, nodomāju wtf?! šis protams atkal saprata, ka pārvēršos par akmeni. nekādi nespēju būt jauka un smaidīga pēc šī fakta. viņa taču viņam kā māsīca bla bla bla. nevar saprast, ko es viņam neuzticos. saku, ka tas nav normāli. šis saka - es uz to visu skatos savādāk un man tas liekas normāli.
ok, tiecies ar ko gribi, rēķinies ar sekām. abi pieauguši. it kā jau vienkārši. bet sajūta, ka viņš mēģina sēdēt uz 2 krēsliem vienlaikus arī nav diez ko patīkama.
biju jau par šo faktu aizmirsusi un pievērsusies citām lietām, lai novirzītu domas. un šis atkal uzrodas - iešot ar viņu uz sporta zāli, pēc tam atbrauks man pakaļ, brauksim kur tur jauki pavadīt atlikušo vakara daļu divatā. sēžu un domāju - ?!&^%$#^%%$#$%78 ja, tiešām?! iekšā atkal viss vārās. uz sporta zāli parasti ejam kopā, bet šoreiz pat nepiedāvāja mani pa ceļam paķert :D viņš izvēlas viņu. laikam jau jāsaprot, ka nebūšu viņam vienīgā dzīvē un tā sajūta lēni nogalina.
ko darīt? vajag kādu saprātīgu ieteikumu, jo mans saprāts ir pilnībā atslēdzies, iekšā vienas vienīgas dusmas un žēlums pret sevi, kur es varu būt tik stulba...
19.10.2013 21:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vispār es Tavā vietā puisi sapurinātu. Viena lieta, ja viņš Tevi iesaista kopīgās aktivitātēs.. bet šis jau ir par traku!
19.10.2013 22:01 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vai viņiem ir kopīgs bērns?
19.10.2013 22:02 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.08.2013
Nuuu, es Tavā vietā varbūt censtos no sākuma pieņemt to, ka viņš vēlas kontaktēties ar savu 'māsīcu' un mēģināt varbūt iepazīt pati tuvāk viņu (māsīcu), sadraudzēties. Tālāk... kad jūs abas satuvinātos, jūs varētu pavadīt laiku visi kopā :D Un ja viņš tad vēl aizbildinātos, ka nē, nu tad, saule mīļā, neko labu nevar padomāt tādā situācijā. Nu tās tādas manējās domas :)
19.10.2013 22:04 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
bērnu nav.
viņa arī ir ļoti jauka pret mani, sīkāk nestāstīšu, taču tajā pašā mirklī esošās izdomas par "nelabo", vienkārši mani paralizē.
esmu ar viņu runājusi, taču nekad nesaprotu, kurā mirklī saruna ir beigusies un vai viss ir ok, jo viņam viss ir ok :D
prasu, kā tu justos, ja es tagad ar bijušo tiktos, šis saka, ka būtu greizsirdīgs līdz ārprātam, taču man uzticoties un zinot, ka es neko nedarītu, ko varētu nožēlot.
19.10.2013 22:05 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
viņa ar savu draugu mūs kopā aicina uz visādiem pasākumiem, no kuriem bieži vien veiksmīgi sanāk izvairīties darba dēļ. negribas taču arī sevi apbēdināt tik bieži. taču tās reizes, kad ir būts kopā, cenšos nedomāt par to kas un kā. nav jau slikti. bet tomēr dīvaini. nezinu kā vienkārši izrubīt domājamo par šo faktu.
šis tik pasmejas - un tu jau atkal nez ko sadomājies. tu par daudz domā.
19.10.2013 22:08 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Zini.. tā sieviete arī viltniece.. gan jau saprot, ka Tu neesi stāvā sajūsmā :)

uz sporta zāli parasti ejam kopā, bet šoreiz pat nepiedāvāja mani pa ceļam paķert

Lūk.. šitais nav smuki! Manās mājās būtu par šito skandāls.. :)
19.10.2013 22:09 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
iešot ar viņu uz sporta zāli, pēc tam atbrauks man pakaļ, brauksim kur tur jauki pavadīt atlikušo vakara daļu divatā. sēžu un domāju - ?!&^%$#^%%$#$%78 ja, tiešām?
pa šo ierēcu.
Te ir arī atbilde uz tavu jautajumu, saki ja viņš tiksies ar viņu paralēli, tu arī ņemsi kādu čomu līdzi. Neko protams neveido ar viņu, bet tā ik pal aikam satiecies, lai redz kātu jūties.
19.10.2013 22:10 |
 
Reitings 3995
Reģ: 11.07.2009
Vņam vnk vēl ir jūtu pret bijušo.
19.10.2013 22:10 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
es parasti neskandalējos, nepārmetu un vispār esmu jauka, bet šoreiz vienkārši gribas bļaut viņam virsū... tajā pašā mirklī mans mazais veselais saprātiņš saka, ka varbūt nav vērts meklēt kašķi. taču palikt muļķes lomā vismaz priekš sevis negribas, gadījumā, pat ja tas notiek viņu priekšā :D
19.10.2013 22:12 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
aizdomas par tām vēl esošajām jūtām pret bijušo ir diezgan lielas un es nebrīnītos, ka pēc kāda laiciņa pati nevarētu to vairs izturēt un, lai arī cik sāpīgi, šķirtos mīļā miera labad
19.10.2013 22:13 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
pašai smiekli nāk, jo sajūta, ka mēģinu uztaisīt un risināt kaut kādu muļķīgu tīņu problēmu. ai :)
19.10.2013 22:14 |
 
10 gadi
Reitings 3079
Reģ: 13.11.2011
es saceltu tādu traci!
19.10.2013 22:22 |
 
Reitings 901
Reģ: 25.03.2013
Ja man ta būtu, es sāktu staigāt apkārt ar savu '' bralēnu''..

Un ja godīgi, neesmu no tiem mierīgajiem cilvekiem, tai maitai, izskrāpētu acis. Nezinu kā tu.
Laikam atliek vienīgi izrunāties.
19.10.2013 22:24 |
 
Reitings 266
Reģ: 20.03.2010
Tavā vietā es viņu ārstētu ar to, ar ko viņš saslimis - ar bijušo. Vai Tev nav kāds bijušais, ar kuru varētu saskrieties?

No ok, nav pat jāsatiekas, ja nav tādas iespējas, vnk, kad neizlēmīgais vīrišķis Tev zvana, lai norunātu tikšanos vai vnk papļapātu, nejauši iepin, ka:" Uhhh ahh, zili brīnumi, puisis, ar kuru tikāmies vidusskolā, ir atgriezies Latvijā no, piemēram, Kanādas, un Jūs esiet tikušies vai plānojiet tikties, papļāpāt, pakavēties atmiņās utt...", ļauj fantāzijai vaļu.

Paskaties, kā reaģēs. Būs jautri. Ja tas nesīs negatīvas sekas, Tu vismaz būs jautri pavadījusi laiku + nebūsi kļuvusi par nūģīti, kas sēž mājās, kož nagos un trin klaviatūras taustiņus lūdzot Cosmo forumā pēc padoma.
19.10.2013 22:24 |
 
Reitings 24
Reģ: 29.08.2013
Nu tā paklausoties pat varētu teikt, ka nav nemaz tik smieklīgi.

Ieteiktu padomāt, vai viņš maz ir nervu+goda vērts...
19.10.2013 22:24 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
es par tiem nerviem un godu arī domāju. ok, godu jau esmu zaudējusi, jo kurš normāls skuķis sēž cosmo un gaudo par savu džeku, kurš iespējams nav nemaz tik foršs kā iztaisās, bet nervi... tos es vēl gribētu paturēt. vismaz mazdrusciņ. ehh.
19.10.2013 22:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ko es domaju, lasot tevis rakstito:
1.jau sakuma lasiju-ja reiz viss ir tik ideali un labi, tad tulin bus problema...ne velti seit ir diskusija;
2. situacija nav normala, tas man liek domat, ka viniem ir kaut kadas abpusejas simpatijas;
3. ja vini ir skirusies, nav bernu, tad situacija, kad tiek organizeta kopa busana ir sava veida paralelas attiecibas.

ja godigi, tad vinam ir jaizvelas ar kuru sievieti velas but kopa-tevi vai bijuso sievu. haremu turet nevares. pietam sieva ir gudra, viltiga ar to savu draudzigo attieksmi.
19.10.2013 22:31 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
a ko tas sievas draugs? ir vinai vel tads vai nav? sim nav iebildumu par abu balodisu kopigajam izklaidem? varbut tev deretu vinu uzaicinat kur kopa teju padzert?
19.10.2013 22:35 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
Nošauj to otru :D vai pamet vīrieti, vai nošauj vīrieti, lai netiek nevienai :D
19.10.2013 22:39 |
 
Reitings 114
Reģ: 11.11.2011
draugs ari neiebilst, ka vini tiekas. ari vins mus aicina uz kopigiem pasakumiem. un man ari tas neskiet normali. kaut gan laikam es ari neesmu normala, ja jau to visu pielauju :D
19.10.2013 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits