Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai patīk psiholoģiski smagas filmas?

 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Es domāju tā - nevis tikai dažas kā izņēmums, bet kopumā vai šķiet interesantas. Mēģinājām ar draugu noskatīties kādu no viņa filmām, bet viņam visas filmas ir vienā vai citā veidā briesmīgas. 10min. skatos un jau domāju - nu kas tur būs - vardarbība, narkotikas, seksuālas perversijas? un jā, protams, izvarošanas scēna. Jums arī tas liekas interesanti? Mani tas drausmīgi iespaido, es sāku filozofēt kā cilvēks otram var ko tādu nodarīt. Nevaru pieņemt, ka tas ir tikai kino, jo dzīvē arī tā notiek :( vīrieši ir ar lielu ļaunuma potenciālu.. bet nu vispār besī, ka esmu tik jūtīga uz filmām :\
18.10.2013 19:31 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Nē, nepatīk "smagās" filmas. Nepatīk arī bezjēdzīgas nelaimīgas beigas. Nav runa par kādu labu drāmu, kur kāds filmas beigās tomēr nomirst un skatītājs mirkst asarās, bet tieši par, piem., šausmenēm, kur cilvēks izmisīgi cenšās izglābties visu filmu un beigās, kad itkā jau viss ir izdevies, tomēr viņu atkal notver u.tml.
Izvarošanas ainas vispār uzdzen šermuļus un nenormālas dusmas! Pretīgi līdz nelabumam! Paliek smaga pēcgarša vēl varākas dienas.
Vispār sexa kults filmās jau sāk nopietni kaitināt - visās filmās tā vai citādāk ir kāda sexa aina vai mājiens uz to...
18.10.2013 19:40 |
 
Reitings 263
Reģ: 13.10.2013
Tikai komēdijas un fantastikas.
18.10.2013 19:40 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
šausmenes noteikti nē, bet tādas psiholoģiski smagas, drāmas, jā patīk, bet arī ne vienmēr, dažas ir tādas ka vēl ilgi liek gruzīties un tad domāju "nu nafig man vajadzēja skatīties?" :D
18.10.2013 19:43 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Man patīk drāmas, tas ir vienīgais žanrs, kuru skatos.
Bet psiholoģiskas spriedzes filmas ne visas, ir tādas, kuras man pa traku.
Šausmenes riebjas.
18.10.2013 19:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits