Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtības izstrādājot maģistra darbu!

 
Reitings 2
Reģ: 27.02.2010
Sveiki!
Mani sauc Ņina Krivko. Esmu Dienviddānijas Universitātes maģistrantūras studente. Sava noslēguma darba ietvaros es veicu projektu sadarbībā ar dāņu uzņēmumu Zelected Foods ApS, kura ietvaros tiek izpētītas uzņēmuma iespējas ienākt Latvijas tirgū ar inovatīvu produkciju.
Es domāju, ka vairākums no jums ir saskāries ar problēmu, ka ir ļoti grūti iegūt datus darba izstrādē. Cilvēki nav ieinteresēti veltīt pāris minūtes, lai aizpildītu dažādas aptaujas, intervijas utt., bet es tomēr ceru, ka mēs varam izpalīdzēt viens otram! Es ļoti ceru uz jūsu atbalstu, ka jūs to aizpildīsiet! :)

Links uz aptauju:
http://pollmill.com/f/snackz-produktu-grupas-iespejas-latvijas-tirgu-dn5lbds.fullpage

Esošās interneta aptaujas mērķis ir analizēt dažādu uzkodu (riekstu un žāvētu augļu) patērētāju pirkšanas uzvedību Latvijā, fokusējoties uz pārtikas produktu kvalitāti, cenu, kā arī higiēnas līmeni.

Gribu uzsvērt, ka dotā aptauja neaizņems ilgāk kā 5 min. no jūsu laika. Aptauja ir anonīma un atbildes tiks izmantotas mācību procesa ietvaros!
Liels paldies par sapratni un veltīto laiku!
18.10.2013 15:01 |
 
Reitings 1078
Reģ: 24.10.2009
Pie jautājuma kur prasīts par nodarbošanos man prasijās vairākas atbildes, jo es gan studēju , gan strādāju. Bet varēja atzīmēt tikai vienu variantu.
18.10.2013 15:09 |
 
Reitings 2
Reģ: 27.02.2010
Sveiki!
3. variants bija - mācos un strādāju!
Laikam nepamanīji, bet tas nekas, liels paldies!! :)
18.10.2013 15:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits