Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dupsis

 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
sveikas, taa tad man jautajums kaa,lai palielinu dupsi (ar vingrinajumiem) ? bet majas apstaklos. pasreiz taisu izklupienus un pietupienus, bet varbut kada var ieteikt vel kko? vai ir veel kada, kas taisa kko lidzigu un kadus papildus lidzeklus izmanto svaram? pasreiz meginu ar 10 L kannu, pagaidam ieleju 4 L udeni pecak domaju lenam likt udeni klat un ta lidz 10 L , bet baigi neparocigi, ka tas udens tur skalojas pa kannu ,lidzsvaras nav isti labs. padalieties savas pieredzes ;)
15.10.2013 22:26 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
man likās ka var tikai formu uzlabot, lai stingrāks un smukāks, nu tā. a kā tad viņš kļūst lielāks? uzēdod vienīgi vai ar operāciju :D
nezinu, varbūt esmu stulba tādā ziņā....
15.10.2013 22:38 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
peekaboo, citāts no http://bodyclub.lv/raksti/trenini/pareizi-trenini-sievietei/4
Bieži cilvēki jauc muskuļu FORMU un IZMĒRU. Forma- tā ir sabalansēta iezīmēta muskuļu kontūra. Ķermeņa uzbūvē var saprast, ka FORMA- tas ir neaizvietojams elements, kurš ģenētiski ir iedots katram cilvēkam kopš piedzimšanas brīža. Kad sieviete grib uztaisīt skaistu, stingru savu dibenu, viņai tamdēļ nav jāizmaina viņas formu(kā domā pilnīgi visas sievietes - FORMU nevar izmainīt bez ķirurģiskas iejaukšanās). Viņai vajag palielināt dibena IZMĒRU(ja dibens ir plakans) vai piedot tonusu sēžamvietas muskuļiem un vienlaicīgi nomest liekos taukus no tās ķermeņa daļas(ka dibens ir "resns"). Abos gadījumos mēs strādājam ar muskuļu izmēriem, nevis ar muskuļu formu!
15.10.2013 22:41 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
nu jaa izmeru, bet bik lielaks jau nu tomer vins paliks,ja trenets dupsis buus, jo pasai saak besit,ka mazs dupsis :(
15.10.2013 22:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits