Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sarežģītas situācijas

 
Reitings 38
Reģ: 04.03.2013
Es tā aizdomājos par visādām situācijām, gribēju dzirdēt jūsu pieredzi, domas...
Vai ir gadījies tā, ka iepatīkas kāds vīrietis, sākas sarunas un tikšanās (neuzsākot attiecības), bet tad, satiekot kādus šī vīrieša tuvākos draugus/brāļus/citus tuvos cilvēkus, kāds no viņiem sirdī iekrīt vairāk nekā tas vīrietis?
Ja esat tādā vai līdzīgā situācijā nonākušas, kā rīkojāties?
14.10.2013 20:57 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.03.2013
Tiešām neviena?
14.10.2013 21:20 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Pašai nav tā bijis. Bet draudzenei gan. Nu jau tagad kādus 5 gadus ir kopā ar to puiša draugu :)
14.10.2013 21:23 |
 
10 gadi
Reitings 47
Reģ: 19.10.2012
Hmmmm, man tā gadījās, ka pirmāk satiku puisi ar kuru biju satikusies pāris reizes, vēlāk viņš iepazīstināja ar saviem draugiem. Man uzreiz radās acu kontakts ar vienu no viņa draugiem, tas bija dīvaini, jo esmu ar puisi, bet man reizē simpatizēja arī viņa draugs. Ar viņa draugu vakara gaitā runājāmies un es sapratu to, ka man ir daudz kas kopīgs ar šo cilvēku, bet kā es biju kopā ar viņa draugu, nekas vairāk nesanāca, ka tikai jauka vakara saruna. Bet pienāca viena diena, kad viņš man uzrakstīja un uzaicināja satikties, ilgi domāju, līdz piekritu! Es to neuztvēru kā randiņu, jo man bija puisis, līdz brīdim, kad viņu atkal ieraudzīju - viņa skaistās zilās acis skatījās uz mani, ka man pat tirpiņas pārskrēja pā ķermeni. Tas vakars bija vienkārši jauks, sarunājāmies par dzīvi, attiecībām, man negribējās, lai tas vakars beigtos, BET mēs varējām būt tikai draugi.
Mēs vairāk nesatikāmies divatā, jo es sapratu to, ka es turpināšu ar viņu satikties beigsies manas attiecības ar viņa draugu un es to negribēju. Bija nedaudz skumji, ka nebiju viņu iepriekš satikusi....
14.10.2013 21:52 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ir tā bijis!
Iepazinos ar puisi, satikāmies, iepazīstināja ar saviem draugiem, viens tā kā aizķērās, kopā bijām kāzās, manējais sadzērās un aizgāja gulēt, ar iepatikušos visu nakti noballējām, pēc tam sākām sarakstīties, tad paziņojām manējam, ka mums ir simpātijas un palikām kopā. Tagad gan viss sen jau ir beidzies.
14.10.2013 21:57 |
 
Reitings 111
Reģ: 13.10.2013
Šobrīd esmu tādā situācijā.
Tik ļoti iepatikās puiša draugs, ka esot vienā istabā nespēja par viņu nedomāt.
Līdz ar to sirdsapziņas pārmetumos, pārtraucu attiecības ar puisi un turpinu kontaktēties ar viņa drauga. Arī šajā situācijā mana sirdsapziņa neklusē, jo nešķiet, ka rīkojos pareizi...
Tomēr bijušā tuvs draugs.. Redzēs kā ies! :)
14.10.2013 22:57 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.03.2013
FLP, lai veicas un ceru, ka viss būs labi! :)
Paldies arī pārējām meitenēm, ka padalījāties ar pieredzi ;)
14.10.2013 23:18 |
 
Reitings 273
Reģ: 24.08.2013
Gadījās,ka iepazinos ar puisi un viņam biju dvīņu brālis,līdzīgi,bet tomer elementāri atšķirt..Man neiepatikās otrs,bet tam otram laikam es,visulaik rakstīja,kad gāju pie drauga,tad vienmēr viņš nāca runāties..Apnika un iepazīstināju ar daudzām pazīstamām brīvām meitenem,līdz viņš pats atrada sev citu..


Tagat ir tā,ka man simpātiski liekas daudzi drauga čomaki,bet nekā vairak..Man vispār ļoti daudz sveši liekas simpātiski,bet pēc maža bŗiža jau aizmirstu kā izskatās..Tas laikam normāli.
14.10.2013 23:25 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man ir bijis, ka iepazinos ar puisi, bet iepatikās labāk viņa draugs. nu neko. tagad tas puisis ir jau ilgi un laimīgi kopā ar manu draudzeni un man par viņiem ir prieks.
bet tas bija pats sākums un tur nekādi pārmetumi nebija nevienam.

tev ir izveidojusies situācija, kad, iespējams, tu draugu, radu acīs būsi nožēlojama kuce, kurai nav ne goda, ne cieņas. ja tev neviens no tiem puišiem nav iekritis sirdī, labāk izšķiries no šitā, bet no tā turies pa gabalu, lai izvairītos no ļoti daudzām nepatīkamām situācijām.
katrā ziņā esošais draugs tev neder, jo tev jau iepatikās cits. bet padomā, vai der ielaisties ar to otro puisi, ņemot vērā esošo situāciju un nepatīkamās situācijas, kas var izveidoties vēlāk. silti iesaku.
16.10.2013 12:52 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Man senāk bija vēl jautrāk. Iepatikās puiša brālis :D
16.10.2013 12:55 |
 
Reitings 1244
Reģ: 09.11.2012
Ir gadijies :)
Bet dzīvē mums speciāli piespēlē šīs interesantās situācijas un liktenīgos cilvēkus,kuri mūsu dzīvi izmaina :)
16.10.2013 12:57 |
 
Reitings 500
Reģ: 26.08.2012
agrāk man bieži gadijās vai arī vnk bija tā ka patika puiša draugi labāk,kā pats puisis,bet tas bija tad kad gāju vidusskolā:D Tagad kad man ir vīrs un vairāk gadi un saprāts man vnk liekas vīra draugi simpātiski,bet es pat neiedomājos ka man varētu kāds iepatikties vairāk kā mans vīrs...
16.10.2013 13:16 |
 
Reitings 3
Reģ: 11.10.2013
Pēc idejas šajā variantā nekā slikta nav.
Visi esam pieauguši cilvēki un katrs loģiski domājošs sapratīs, ka hormoniem stāties ceļā nav jēgas.
Pašam bija situācija, kad brālim ar manu meiteni izveidojās attiecības.
Brālis man ir labākais draugs un es sapratu, ka ir 2 varianti - sabojāt attiecības ar abiem, vai atrast savu īsto pašam!
Tagad viņiem ir bērns un laimīgi precējušies.
16.10.2013 13:28 |
 
Reitings 108
Reģ: 09.10.2013
Es biju šādā situācijā pirms vairākiem gadiem. Bija man draugs, bet jāsaka, ka kopā bijām pavisam neilgu laiku. Kāpēc? Tāpēc, ka it kā jau ar puisi viss bija ok, bet vienmēr kā bija kādi pasākumi, tā pieķēru sevi, ka puiša tuvākie draugi mani spēj vairāk piesaistīt. Un loģiski, ka nekāds ilgs turpinājums šeit nesekoja. Ar puisi izšķīros, bet ne pie viena no viņa draugiem arī neaizgāju :D
16.10.2013 13:42 |
 
Reitings 38
Reģ: 04.03.2013
Nav jau tā situācija dikti nopietna. Neilgu laiku tik esam pazīstami. Neesam attiecībās, retu reizi redzamies, sarakstāmies. Pēc viņa uzvedības un runas var manīt, ka es viņam ārkārtīgi simpatizēju. Īsti nezinu, kā rīkoties, lai cilvēkam nedotu uzreiz baigās cerības vai kā tamlīdzīgi, jo vēl jau esam tikai draugi un nevēlos tā kategoriski sevi noskaņot par labu kādam konkrētam lēmumam. Kā cilvēks viņš ir superīgs, kā vīrietis arī simpātisks, vienīgi papildus simpātijām nejūtu to "dzirkstelīti". Negribētos arī tā pēkšņi kļūt "vēsai" un sabojāt draudzīgās attiecības...
16.10.2013 19:20 |
 
Reitings 18
Reģ: 10.10.2013
Man bija tā, ka iepatikās puisis, pēc tam viņa draugs un beigās nedabūju nevienu! tā kā apdomā!

Īsumā mana situācija bija tāda, ka es sapazinos ar puisis, viņš azibrauca uz neilgu laiku un sāku tusēties ar viņa draugiem ( kā draugi), un iepatikās viņa labākais draugs. Domāju pāris reizes satikties ar abiem, ka neuzzinās un tad izvēlēties sev tuvāko, bet šie abi man pateica, ka nav ieinteresēti meitenē, kura ''spēlē dubultu spēli", un ka vai es tiešām domājusi, ka labākie draugi nezinot ar ko katrs satiekas utt? Nu normāli!:@ Izrādās šie abi visu laiku par visu zinājuši, vnk izlēmuši mani izspēlēt un pārbaudīt...

Stulbā vīriešu solidaritāte! :D
17.10.2013 09:17 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Ir bijis tā, ka iepatīkas kāds vīrieša draugs, bet nekad neesmu tiešām pie viņa gājusi (nu, pametusi savējo un tā). Pamieloju ačteles un aizmirstu.
17.10.2013 09:22 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Bija tā, ka veidojās ar vienu puisi attiecības, drīzāk varētu teikt, ka gadu viņš mēģināja mani dabūt, bet es īsti nesapratu - gribu viņu vai nē. Vienā brīdī šķita, ka varbūt mums kaut kas varētu sanākt, līdz viņš iepazīsināja mani ar savu draugu. Nu tik foršs tas puisis bija, ka visu vakaru pavadījām kopā un tā arī ar to pirmo nekas neizveidojās, bet ar viņa draugu. Bet tāpat tās attiecības nebija ilgas.
Sākumā jutos ļoti stulbi, bija sirdsapziņas pārmetumi utt.
17.10.2013 11:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits