Attāluma attiecības

 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Sveikas meitenes! Tātad situācija ir sekojoša:

Nesen (pirms diviem ar pus mēnešiem) esmu pārvākusies uz citu valsti (Anglija) ģimenes un studiju dēļ. Taču pēc studijām, kas ir 3 gadi, plānoju doties atpakaļ uz Latviju. Tur arī dzīvo mans pašreizējais draugs. Pirms es aizbraucu, mūsu attiecību garums bija 3 mēneši (pirms tam bijām pazīstami vairāk kā divus gadus). Viņš zināja, ka došos projām, taču tāpat gribēja veidot attiecības un mēģināt, jo saka, ka ir gatavs gaidīt. Tagad pirms divām nedēļām viņš bija atbraucis pie manis ciemos uz divām nedēļām. Un vēl vairāk iekšēji radās pārliecība,ka varētu arī kaut kas izdoties turpmāk. Un arī es esmu gatava gaidīt. Bet tomēr brīžiem uznāk tās negatīvās domas par to, vai tik nedzīvojam ilūziju burbulī un vai tik pēc laika neapniks šāds dzīvesveids, ņemot vērā, ka abi esam jauni cilvēki (man drīz 20, viņam tagad 21). Gribētu dzirdēt viedokli no tām, kam varbūt ir bijusi līdzīga pieredze ar attāluma attiecībām. Kā jums gāja/ iet? :)
11.10.2013 23:17 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.01.2014
Es arī varu dalīties savā pieredzē par attiecībām no attāluma..
Viss sākās ar jautājumu vai vispār tāda tipa attiecības izdosies,jo katrs dzīvojām un strādājām savā pilsētā un šķīra 100 km, bet tomēr nekas nav neiespējams..
Kādus 8 mēnešus tikāmies tikai brīvdienās.
Ja kāds no mums bija traki sailgojies-tad braucām nedēļas vidū viens pie otra burtiski uz pārs stundām. :)
Toties rezultāts- pēc tiem pašiem 8 mēnešiem viņš pārvācās uz manu pilsētu-dzīvojam kopā, plānojam kopīgu nākotni utt.

Secinājums viens- ja ir spēcīgas jūtas un vēlme to visu saglabāt-nekas nav neiespējams!
Veiksmi! :)
06.01.2014 09:35 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Kādus 8 mēnešus tikāmies tikai brīvdienās.
Ja kāds no mums bija traki sailgojies-tad braucām nedēļas vidū viens pie otra burtiski uz pārs stundām.

Nu divas dažādas valstis tomēr nav tas pats. Tur nevar tikties ne katrās brīvdienās, ne aizbraukt uz pāra stndām,ja sailgojās.
06.01.2014 09:37 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.01.2014
Čača- es saprotu! katram situācija ir individuāla!
Es padalījos savā pieredzē!:)
Tāpēc jau teicu-risinājumu var vienmēr atrast- galvenais,lai ir vēlme! :)
06.01.2014 09:40 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu tā jau gan. Viss ir iespējams, ja ir vēlme.:)
06.01.2014 09:41 |
 
Reitings 575
Reģ: 20.06.2012
Man arī ir nosacītas attāluma attiecības, ja neskaita šīs garās brīvdienas. Pa nedēļu studēju citā pilsētā, brīvdienās braucu mājās. Tas jau patiesībā ir bieži. Taču sākumā, kad nezinājām kas un kā būs, bija tā šaubīgi, vai viss izdosies. Bet izdevās gan, un vakar vēl pārrunājām, cik muļķīgi bija tā stresot, jo viss pats no sevis ir nokārtojies. Bet, ja draugs sāks vairāk strādāt, tas tiešām nozīmē, ka tiksimies retāk, jo viņa vienkārši nebūs mājās. Ceru, ka arī tad viss pats no sevis nokārtosies, jo galvenais ir tā vēlme būt kopā, nepazaudēt vienam otru! :)
Lai veicas arī Jums! :)
06.01.2014 09:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits