Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Balts dūnu mētelītis/jaciņa un divi jautājumi par to :)

 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Meitenes .. tad nu pirms pirkšanas tomēr nolēmu pajautāt Jums! :)
Esmu noskatījusi šādu jaciņu ziemai (zemāk attēlā) bet .. man līdz šim, lai kā tas arī nebūtu sanācis, nekad nav bijusi dūnu jaciņa, tādēļ radās divi jautājumi :

1)Vai tajā tiešām ziemā ir silti? Jo pēc taustes - tāda rudens/pavasara jaciņa vien šķiet .. nu šitādam laikam, ne tad, kad ārā jau mīnusi

2)Kā ar mazgāšanu? Veikalā īsti atbildēt nemācēja - teica, ka drīkst, bet neiesaka .. ja nu tomēr, tad kopā ar tenisa bumbiņām (man par to pirmā dzirdēšana) Jāatzīst, neesmu ķīmisko tīrītavu piekritēja un katru mēnesi nest uz turieni mazgāt mētelīti .. kaut kā negribu! Bet ja var veļas mašīnā (protams, noņemot pūciņu nost) tad nekādu problēmu nesaskatu. Kā īsti ir?

Jaciņa tieši sāda :

11.10.2013 15:14 |
 
Reitings 222
Reģ: 06.02.2012
Ja dūnu jakas mazgā veļasmašīnā, spalvas var sākt nākt ārā. Un, ja ikdienā pārvietosies ar sabiedrisko, dibens nosmērēsies. Man bija gaiši zils mētelis, ļoti ātri smērējās.
11.10.2013 15:18 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
tieši tādēļ baltu dūnu mēteli nepirku... jo tomēr tā mazgašana nav tik vienkārša.
siltums no dažādiem faktoriem atkarīgs. 100% dūnas vai arī spalvas? cik daudz spalvu? cik biezas dunas utml
11.10.2013 15:18 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu man pārdevēja teica, ka jāliek kopā ar tenisa bumbām un tad tās bumbas to jaciņu sit un viss ir kārtībā, nekas nesaveļas un tā tālāk! :) Nezinu .. par to, ka ātri smērējas zinu, ir bijušas baltas jaciņas .. bet man ir apnikušas melnas drēbes un krāsainas arī tā .. ikdienai baigi negribas, tāpēc, šķiet, balta būtu ok variants .. un ja var mazgāt veļasmašīnā, tad neredzu nekādu roblēmu kaut vai katras brīvdienas mazgāt + ne jau tā būtu mana vienīgā ziemas jaka! :D

Bet ok - cik tādā gadījumā +/- izmaksātu ķīmiskā tīrītava šitādam brīnumam?
11.10.2013 15:21 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Es domāju, ka dūnu jakas nav paredzētas mazgāšanai veļas mašīnā. Draudzene, kurai ir balta dūnu jaka nes to uz ķīmisko.
11.10.2013 15:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits