Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvesvieta

 
Reitings 680
Reģ: 16.07.2013
Pirms 8 mēnešiem pārcēlos uz jaunu dzīvesvietu pie drauga, jaunajos Baložos.
Iepriekš domāju, ka man jau patīk tikai centrā dzīvot, bet te ir tik ļoti jauki dzīvot!
Vienīgā problēma, ka līdz sabiedriskajam tālu jāiet un ar drauga mašīnu nebraucu un vispār, tikai nesen ieguvu tiesības.
Vnk iedomājos, varam padalīties kas patīk, kas nepatīk esošajā dzīvesvietā. Par kādu sapņojat nākotnē? :)
Es sapņoju par nelielu privātmāju Rīgas rajonā, kkur ap Baložiem, Katlakalnu, Ķekavu.
Šobrīd ir neliels dzīvoklis jaunajā projektā, kas ir ļoti piemīlīgs, bet pilnai laimei gribas māju, kuru izveidot pēc individuālām vēlmēm.
p.s. tikai Baložos, tik super mierīgā rajonā, kur ir tik daudz jaunu ģimeņu, jūtos droši nakts laikā pastaigāties kaut viena.
Varbūt kāds man kaimiņos dzīvo? :)
11.10.2013 10:20 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Dzīvoju Pārdaugavā. Kādreiz nevarēju iedomāties tur dzīvot, likās tik tālu un ka katru rītu taču sastrēgumos jāsež. Bet draugs atradis perfektu dzīvokli - mums ir iežogota teritorija, mājā tikai 4 dzīvokļi, vietējā centrālapkure - nav jāsalst, plašs pagalms - ir gan kur auto novietot, gan zaļā zona, gan dārziņš, piknika vieta. Tāda sajūta, ka nemaz nedzīvotu Rīgā :) un tikai 10min līdz centram. Līdz autobusa pieturai jāiet 3min, arī ērti un tuvu.
11.10.2013 10:23 |
 
Reitings 2792
Reģ: 09.12.2010
Ķekava, Katlakalns, Baloži ir principā ir lieliska vieta, lai dzīvotu, jo nav tālu no Rīgas un ir diezgan klusi un mierīgi. :)
Citeiz gribas atpakaļ uz Rīgu, bet patīk arī šeit.
11.10.2013 10:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kaimiņos nē, bet līdzīgā situācijā. Drusku ārpus Rīgas, bet sab. transporta ziņā tāda nekuriene, ka maz neliekas. Kamēr studēju, gāju kājām uz tālo autobusu, laika ziņā varēju to atļauties, kā arī sēdēt regulāri vienatnē kafejnīcā ar grāmatu ap stundu, gaidīt to laimīgo brīdi, kad mans sapņu autobuss vedīs mani mājās. Tagad man vairs tik daudz brīvā laika nav, tā nu pavasarī sāku mācīties braukt ar auto, nu jau esmu nolikusi tiesības.

Tā pilnā laime no mājas ātri vien izčab :) Zāle jāpļauj, ja gribi, lai ir kāda puķīte tajā dārzā, tad gribi negribi vajag tur rušināties, tagad mauriņš pilns nesmuku, brūnu lapu - būs pilnai laimei jāiet grābt. Nakts laikā viena staigāt varu - a iet uz kurieni? Izņemot mājas un mazu bodīti, nav NEKĀ.

Paikšu bagāta, pirkšu dzīvokli centrā :P Esmu bijusī Rīdziniece, gribu atpakaļ.
11.10.2013 10:28 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Dzivoju pieRoma. Nepatik, ka lidz centram jabrauc 40minutes,uz sabiedrisko jaiet 15, jamaina autobuss uz metro, bet mums ir loti jauks,dross privatmaju rajons.
Dzivoju tuvu pie lidostas, tadel lidmasinas virs maju lidinas, bet ta man loti patik! :)

Nakotnee.. Nu es ceru pariet uz SAVU dzivokli kaut kur tuvak Romas centram. Kaut nu izdotos.
11.10.2013 10:32 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoju Rīgas centrā un jūtos ļoti labi! Varbūt pēc 10 vai 20 gadiem domāšu citādāk, bet šobrīd negribu vākties nekur prom no centra! Ok, tā kā esmu uzaugusi Jūrmalā, tad tā ir vieta, kuru mīlu un kur labprāt dzīvotu, bet tā - esmu izteikta centra urbāniste! :)
11.10.2013 10:34 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nedzīvojau Rīgā un man ir gan sveši kaķi uz manas palodzes, gan dīķis un strūklaka pa visiem logiem redzama, pīles nāk zem logiem-var barot. Tuvu centram, tuvu darba vietai.. Ne zagļu, ne laupītāju...veikali uz visām pusēm 2 minūšu attālumā...burvīgi.
11.10.2013 10:36 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
dzīvoju Mežciemā. agrāk likās, ka tas ir Dieva pamests nostūris, bet šobrīd šo vietu vnk mīlu :D dzīvoklis labs, viss drošs un apsargāts, bet tieši vide ir tā, kas tiiik ļoti patīk - mierīgs, zaļš, veloceliņi, vietas, kur skriet un pastaigāties, mežs, visa nepieciešamā infrastruktūra dažu minūšu attālumā. pārvietojos ar auto, tpc sabiedriskie īsti nespēlē nozīmīgu lomu. agrāk likās, ka no centra prom nekur un nekad, bet tagad es tiešam, tiešām negribētu dzīvot centrā.

nākotnē plānoju iegādāties gaišu dzīvokli ar lieliem vai zemo palodžu logiem jaunajā projektā kaut kur Rīgas maliņā, kā šobrīd. it kā vairāk patīk šī Rīgas puse - Mežciems, Duntes ielas rajons, bet ļoti patīk arī, piemēram, Anniņmuižas ielas apkārtne vai, piemēram, Mārupe. Ja es vinnētu savu Viking loto, tad noooteikti pirktu māju pierīgā. visu mūzu esmu dzīvojusi mājā un tā tomēr ir diezgan neierobežota brīvība :)
11.10.2013 10:42 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Dzīvoju Rīgas centrā, dzīvesvieta man ir ļoti laba, vieta laba, transports blakus, viss ir labi, labāk nemaz nevar vēlēties tā reizēm šķiet, un par to esmu tiešām pateicīga :)
Bet man personīgi patīk Pārdauagava (Āgenskalns, Kalnciema rajons, Ķīpsala).
11.10.2013 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Dzīvoju rajončikā pie Latvijas Gāzes. Nepatīk. Drūmākais rajons(īpaši vakaros). Kaimiņi - krimināli. Dzīvoklis pats par sevi ir labs - jauns remonts un viss skaisti, bet atrašanās vieta ir vnk drausmīga. Sabiedriskā transporta kustība šeit arī ir īpaša.
Par ko sapņoju - par dzīvošanu centrā. Nekādos rajonos(Purvciems, Bolderāja, Sarkandaugava, Maskačka utt). Viss. Man pietiek šejienes pieredzes labam laikam. Tikai centrā, jo tur jūtos droši. Ceru, ka nākošajā gadā manas vēlmes piepildīsies, jo ar draugu domājam par pārcelšanos.
Protams, ja galīgi fantazēju, tad ļoti gribētu dzīvot mājā Mežaparkā.Tas ir vienīgais rajons, kurā es piekristu dzīvot, beeeet...diez vai tas notiks, ja vien kāds no mums mistiski nekļūs par miljonāru, lai varētu tādu māju atļauties :D
11.10.2013 10:44 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
čāča, tev bija arī pele uz palodzes, vai ne tev? :)
11.10.2013 10:46 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Dzīvoju Ķengaraga tālajā galā starp Zoom un Doli, diezgan zaļā vietā, Daugava tepat, garā Promenāde arī. Staigāt, skriet un atpūsties ir kur. Man patīk. Sabiedriskais transports šeit ir perfekts, var tikt uz jebkuru vietu Rīgā un samērā ātri. Bet tā kā pārvietojos ar auto, man nav aktuāls.
Mans sapnis ir māja. Jo ļoti, ļoti gribās sunčus. Divus un lielus :) Un jā, tās lapas man arī gribas kašāt.
11.10.2013 10:48 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
čāča, tev bija arī pele uz palodzes, vai ne tev?

Jā, arī tādas man. Kā tik man nav aiz loga - pele, pīles, kaķi..ūja, ūja...:D
arī pele grib pie skrūklaciņas pasēdēt..:D
11.10.2013 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Es, tāpat kā René, dzīvojos pa Mežciemu. Visur kur ir Rīgā dzīvots, bet te man patīk vislabāk. Ja vajadzēs kādreiz meklēt jaunu īres vietu, tad ļoti labprāt atkal izvēlētos Mežciemu. Par tālāku nākotni nezinu, ja nu satieku kādu vīrieti, kas mani aizved kaut kur tālāk dzīvot... :D Neiebilstu, bet šobrīd man patīk pašreizējā situācija. Man, kā īstai lauku meitenei, protams, patīk arī lauki, bet tikpat labi patīk arī pilsēta.
11.10.2013 10:50 |
 
Reitings 1711
Reģ: 14.01.2011
Dzīvoju Rīgā, Grīziņakalna rajonā. Sanāk vēl centra rajons. Patīk, ka šeit kursē daudz transporti, parks tuvumā, kur var aizvest mazo pastaigāties. Manai mājai pāri ielai ir vēl tāds mazas parciņš, kur arī šad tad mazo palaižu pa zālīti pastaigāties. :) Vienīgais, kas man neptīk šajā rajonā, ka šeit dzīvo daudz cilvēki, kuriem patīk iedzert daudz un bieži, tāpat arī tās prostitūtas. Kaut gan viņas ir 3 kvartālus tālāk no manas mājas, tāpat nepatīk :D
11.10.2013 10:54 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Dzīvoju Rīgā, neīrētē, bet savu pašu ligzdiņā. Pirms tam īreju un ta sajūta tomēr nebija kā mājās. Pavisam cita lieta, kad ir savs dzīoklis. Apmierina pilnībā rajons, dzīoklis. :) Tik nepatīk tas, ka jamaksā par liftu, kuru neizmantojam. Tas tā.
Nākotne dzīvokli plānojuma uzprišināt, vēl viena liela istab jāizremontē un varbūt vēl kko:)
11.10.2013 10:57 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Tik nepatīk tas, ka jamaksā par liftu, kuru neizmantojam. Tas tā.


dzīvo pirmajā stāvā? ja tā - kādēl izvēlējies pirmo stāvu? ja nav pirmais stāvs- tad neko :) :D
11.10.2013 11:08 |
 
Reitings 5075
Reģ: 19.04.2013
Mes, kad meklejam dzivokli uzreiz nolemam, ka nekada gadijuma 1. stavs un LT projekts, bet apskatijamies loti daudz dzivoklus. Tad ss uzgaju so musu dzivokli, aibraucam skatites, izradas, ka atrodas 1. stava, sludinajuma tas nebija minets:D Bet mums vins ta iepatikas, plus vel mes par bebi padomajam, ja nu gadijuma bus, nebus rati jastaipa. Vardusakot, dzivoklis mus ta apbura, ka mes vinu panemam ( vairak gan mus cena, vieta, rajons iepatikas).
11.10.2013 11:20 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
skaaaidrs :)
vienkārši es tieši vakar gāju gar savas mājas pirmā stāva logiem un domāju - bāc, nu nekad negribētu dzīvot pirmajā stāvā - tu esi kā uz delnas, īpaši, ja lieli logi, bet, redz, kā gadās, ka dzīvoklis apbur :)
11.10.2013 11:23 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Es arī dzīvoju 1.stāvā, kaut kā pat nejūtu to:D Logi nav kā uz delnas, priekšā ir restes , plus vēl aizkarus var aizvilkt.
11.10.2013 11:25 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Es dzīvoju 1. stāvā. Dažkārt nepatīkami, kad naktīs kāds garām staigā un tu dzirdi, visādas domas prātā nāk. Nepatīk, ja drusciņ sāk krēslot, gaismu ieslēdz, bet negribas vēl aizkarus ciet taisīt, bet no ārpuses taču redz, kas iekšā darās.
11.10.2013 11:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits