Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā pateikt, ka viss cauri, gribu šķirties?

 
Reitings 17
Reģ: 10.10.2013
Patiesībā, tēma ir par to, kā pateikt vīrišķim, ka gribu šķirties? Nevaru saņemties un domāju, ka viņš man pat neticēs līdz brīdim, kamēr reāli nebūšu aizgājusi un smiesies par mani nemaz neklausoties? Kā lai tādam tā normāli ieskaidro, ka viss?
Situācija īsumā tāda- kopā ņodzīvoti 4 gadi, bērnu nav. Attiecībās esam vairāk kā labi draugi, kam ir sekss un kopīgas dažas lietas.. Finansēs esam katrs par sevi ar dažiem kopīgiem kustāmiem īpašumiem, par kuriem maksājam uz pusēm. Kad runāšana nonāk par attiecību tēmu-notiek paziņojums, vai nu: es par tādām lietām negribu runāt, vai nu tad, kad es pasaku visu, ko es gribu sacīt, man nevis atbild kautko sakarīgu, bet pajautā, ko es no viņa šajā sakarā gribu.. Kad runāju par ģimeni, man atbild, es par to nedomāju. Kad runāju par bērniem, pretīm kategorisks-nē... Kopīgu interešu mums ļoti maz, vērtības dzīvei pilnībā atšķiras.. Manas vērtības-ģimene, izglītība, kultūra.. Viņam-nauda, bagātība.. Itkā jau nebūtu slikti, ja katram savs un varētu salāgoties, bet parasti par savām vērtībām es dabonu tikai izsmieklu.. Un vispar, vīrietis labi iekārtojies, pienākumu gandrīz nekādu, ēst tiek pasniegts, un sekss arī ir ok, bet tā jau arī savā ziņā manis pašas vaina, ka tā reiz atļāvu un tagad nožēloju.. Un tada sajūta, ka dzīvojam kopā vairāk tāpēc, ka tā pieraduši un ir ērti..
Patreiz itkā ir brīdis, kad varētu attiecības nobeigt. Pirms vairākām dienām bija kašķis un kopš tās dienas nerunājam.. Itkā apzinos, ka esmu pie kašķa vainīga, kaut gan arī viņš nav gluži nevainīgs,un jūtu, ka viņš gaida, kad atvainošos, bet man negribās... Ja godīgi, pat savā ziņā jūtos labi, kad nerunājam neko vairāk par pāris nepieciešamajiem vārdiem.. Ja iepriekšējās reizēs pie sevis ar dusmām domāju, ka viss, šķiros, tad tagad tāds iekšējs miers par to un nesmeldzīga sajūta, ka viss, esam sevi izsmēluši.. Es vienkārši attiecībām neredzu jēgu..
Vienīgi, ir mazs šķērslis.. Mums vienalga sanāks vismaz mēnesi vēl vienam otru paciest, tas arī ir tas, kāpēc es nezinu kā pateikt, tā lai nedomā, ka es tikai jokojos..
10.10.2013 20:53 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Vienkārši pasaki.. Ja netic, aizsūti viņam linku ar šo diskusiju :)
10.10.2013 20:55 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Kā var domāt, ka ar to jokojas? Ja,tu pie katra mazākā strīda teici ,ka šķirsies, tad gan varētu būt problēma?Tev ir kur dzīvot? Vnk sāc mantas vest prom un pēc tam ,kad esi izvākusies .Pacel cepuri un SVEIKI.
10.10.2013 20:57 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
cormeum, labs ieteikums aizsutit sho linku! :D :) Tad gan virietis noticetu.
Bet laikam vienkarshi nosedini un izstasti pilnigi visu sho,ko raksti te. Mierigi. Bez emocijam. Un viss. Zinu,nav tik vienkarshi,bet labak pateikt neka turpinat dzivot sadu pat dzivi.
10.10.2013 20:58 |
 
Reitings 309
Reģ: 17.06.2013
Pasaki, ja nesaprot - pats vainigs, aizej prom. Ta ir vina pasa darisana, vai vins grib tam ticet, vai ne. Vai ari, tu ceri, ka ja vinam daleks, ka tu vinu grasies pamest, vins saks panikot un censties glabt atiecibas?
10.10.2013 21:03 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.10.2013
Vienkārši neticēs, pirmkārt, es nevaru aiziet ātrāk par mēnesi, neesmu LV un jāsakārto papīri un īres, darba jautājumi, jo aizejot, domāju braukt mājās. Un redz, ir šis pieriods.
Otrkārt, viņam liekas, ka bez viņa neiztikšun, ka man nav kur iet, jo redz viņš attiecībās ir baigais "vecis", bet es tik tā, bez viņa nekas neesmu.. Par šķiršanos esmu runājusi tikai vienreiz mūsu attiecību laikā un toreiz jau arī visi normāli būtu teikuši, ka tas ir tikai loģiski, taču dzīve visu salika savādāk un beigās es tai piekāpos...
10.10.2013 21:03 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Pasaki skaidri un gaiši, viņam saprotamā valodā, sakrāmē mantas un ej projām, ko tur daudz filozofēt un cepties?
10.10.2013 21:07 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.10.2013
Ljubene

Man negribas palikt tai sliktajai, galu galā, mums kopā vēl vismaz mēnesis jāpavada, ja ja viņš nesapratīs. Te ir runa par dzīves vietu, tas nozīmē, ka viņam tā ir jasāk meklēt laicīgi, bet ja viņš nenoticēs, tad būs problēmas.. Jo es jau aizbraukšu un man būs kur palikt, bet viņšur?!

Protams, arī gribētu,lai dalec, bet jebkurā gadījumā ja tas notiks, tad tikai, kad es jau labu laiku būšu prom un viņš būs dzīvojis bez mani, bet var arī nenotikt nekad.. Vīrišķim ir tieksme sevi uzskatīt par labāku nekā ir..
10.10.2013 21:09 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Pag,viņš pie tevis dzīvo?
10.10.2013 21:11 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.10.2013
Lexyyy

Mēs kopīgi īrējam dzīves vietu, bet katrs atsevišķi to pavilkt nevaram..
10.10.2013 21:13 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Negribu būt riebekle, bet cik daudz vīriešu domā par sieviešu jūtām, kad sadomā šķirties?

Ja jau tādas problēmas ar dzīvesvietu, pasaki viņam to pēc iespējas ātrāk, lai tad sāk domāt citus variantus. Tā tomēr vairs nebūs Tava darīšana, vai viņam dalec vai nedalec. Tu saki, ka viņš kā varonis uzvedas, bet vienlaikus pati izturies kā upuris.
10.10.2013 21:22 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Eh man līdzīga problēma. Tikai kopā 6 gadi. Nav bail par to ka nenoticēs. Ir vienkārši bail. Visu laiku prātā cilāju - kā viņš dzīvos tālāk? Kā es? Kur viņš ies? Utt. utt. Sajūta nav no patīkamākajām. Bet zinu, ka jādomā par savu laimi, nevis tikai par to, kas notiks ar viņu :(
10.10.2013 21:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Nu ja nenoticees, tad sliktaak pasham. Padziivos viesniicaa vai pie pazinjaam, kameer jaunu noiirees. Nav jau 7 gadiigs beerns, kursh var neizkjepuroties viens pats.
10.10.2013 21:27 |
 
Reitings 257
Reģ: 08.05.2013
Inese- same here...
10.10.2013 21:29 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.10.2013
Nu redz, man ar manu ego ir stipri palicis uz JŪS, pamatā dzīvoju pēc šī vīrieša noteikumiem, bet nu, beidzot ir piegriezies un gribas to visu izbeigt.. Bet vienlīdz arī negribas palikt maitai.. Un bail no nezināmā, un tā, vai tā nav liela kļūda... Neesmu nekad bijusi situācijā, kad es aizeju, tāpēc šaubas..
10.10.2013 21:31 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Labaak pajautaa sev, ko tavs viirietis dariitu, ja vinjsh buutu tavaa vietaa? Gan jau ka sen buutu pateicis, ka paaris dienu laikaa tev jaasavaac mantinjas bez liekaam ceremonijaam.
10.10.2013 21:35 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.10.2013
Krista

Es jau ar to itkā apzinos, ka viņš nav mazais bērns.. Tik problēma tāda, ka viņam nekad dzīvē nekas tāds nav bijis jadara, kā jāmeklē un jāatrod.. Viss ir tikts pasniegts kā uz paplātes... Arī dzīvojot kopā, vienmēr es esmu bijusi tā, kas lietas kārto, jo redz man labāk sanākot un valoda ar man labāka, bet viņam esot bail, ka kautko ne tā sadarīs, ka nesapratīs vai vēl nez kas.. Tā nu šis visu laiku braucis pa dzīvi..
10.10.2013 21:35 |
 
Reitings 17
Reģ: 10.10.2013
Krista

Tā noteikti arī būtu.. Bet man nav tādu iekšu un vēl mans stulbais mātišķais instinkts un rūpes par visiem, lai visiem ir labi un saudzīgi. :(
10.10.2013 21:37 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Tik problēma tāda, ka viņam nekad dzīvē nekas tāds nav bijis jadara, kā jāmeklē un jāatrod.. Viss ir tikts pasniegts kā uz paplātes... Arī dzīvojot kopā, vienmēr es esmu bijusi tā, kas lietas kārto, jo redz man labāk sanākot un valoda ar man labāka, bet viņam esot bail, ka kautko ne tā sadarīs, ka nesapratīs vai vēl nez kas.. Tā nu šis visu laiku braucis pa dzīvi..

Miiljaa, taa nav probleema, taa ir tevis izmantoshana. Taadi kaa vinjsh izdziivos, tik vinjiem ir vienkaarshi eertaak, ja citi vinju vietaa izdara.
10.10.2013 21:38 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
Tad pasaki uzredzēšanos pēc tā pusotra mēneša, un izvācies 1 dienas laikā.
10.10.2013 21:41 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Vienkārši pasaki, ka gribi šķirties un viss. Ja netic, tad tā vairs nav Tava problēma, jo Tu būsi savu pateikusi.

Saki, ka meklēsi citu dzīvokli u.t.t. un lai viņš arī meklē, jo nākammēnes Tu vairs nemaksāsi par šo... Vnk saki, ka tagad Jūs katrs par sevi un viss. Negatavo viņam vakariņas, neaprūpē, neguli ar viņu - gan jau sapratīs, ka tas tomēr nav joks.
10.10.2013 21:43 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits