Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Palīdziet man nomierināties!

 
Reitings 1051
Reģ: 07.07.2009
Jā, jā, jā... esmu kārtējā meitene, kura sadomājusies un sasapņojusies. Bet varbūt tam visam ir kāds loģisks izskaidrojums?

Ar draugu pagājušajā mēnesī baigi riskējām un gadījās arī tā kā gadījās... Abi ļoti vēlamies bērniņu, bet ar nodomu plānojam pie tā tikt pēc gada. Lai nu kā arī beigās būtu, abi būsim ļoti priecīgi arī tādā gadījumā, ja mazais pieteiksies nejauši.

Par galveno. Šomēnes ar mani notikušas interesantas izmaiņas. Man vienmēr pirms mr kļūst jūtīgas krūtis, bet parasti tas notiek ne ātrāk kā nedēļu pirms gaidāmā laika. Šoreiz tās ne tikai kļuvušas jūtīgas ātrāk, bet arī brūnais laukums ap krūtsgaliem kļuvis lielāks, un ne tikai tas. Es, kurai tik ļoti garšo MIGLE konfektes pirms pāris dienām nevarēju apēst vairāk kā 2. Man vairs tās nelikās garšīgas, kā arī citi saldumi, ko pēdējo dienu laikā esmu ēdusi. Un papildus tam man jau vairāk kā nedēļu turas temperatūra 36,9 - 37,2 t robežās, ir aizcietējums un vēdera pūšanās. Un šodien, dienā, kad pēc visiem aprēķiniem būtu pēdējais ieligsdošanās laiks, man sāp vēders tā, ka varētu šķist - tuvojas mr (ātrāk kā vajag), bet savādāk... nav vairs tikai viena puse, bet ir vairāk uz vēdera vidu, un nav arī tādas kā pie iekaisuma vai cistas.
Biju sev nosolījusies gaidīt līdz gaidāmajām mr, bet šodien, kad sajutu sāpes, nenoturējos un aizgāju nopirkt 2 testus, vienu, ko veikt uzreiz. Biju kaut kad sen atpakaļ taisījusi un zināju, ka jātaisa no rīta, bet domāju - ja jau būšu stāvoklī, tad to noteikti parādīs šā vai tā. Uztaisīju vakarā - viena svītriņa. Protams, tikai pēc tam izlasīju, ka gals jātur 20 sek, nevis 3, pēc testa veikšanas puļķītis jānovieto guļus, nevis jātur gaisā un jāskatās, kas notiks, pirms tam nedrīkst dzert ūdeni, nevis izdzert pilnu glāzi, lai ātrāk uz tualeti gribās, un, protams, pēc tam tikai uzzināju, ka HCG ceļas tikai tad, kad ir notikusi ieligzdošanās.

Man lielais jautājums - vai ir iespējams, ka ir vērojamas kaut kādas pazīmes pirms ieligzdošanās vispār ir notikusi? Man jau šķiet, ka es vienkārši sev biju zemapziņā iegalvojusi, ka esmu stāvoklī, tāpēc visi tie simptomi parādījušies. Ak, mīļās meitenes, pasakiem man, kā tad īsti ir? Googlē jau izmeklējos, bet tur - cik cilvēku tik viedokļu. Gribu ātrāk saprast, kas ir kas, lai, ja kas, gaidāmās mr nebūtu tik sāpīgas sirdij :(
07.10.2013 20:34 |
 
Reitings 585
Reģ: 14.05.2013
Neesi, jo tests negatīvs un tam nav nozīmes, ka turēji mazāk minūtes, sekundes. Ja būtu, būtu uzreiz. Visas parējās sajūtas apsolūti par to neliecina. Tas liecinātu, ja tā būtu, ja mr kavētos jau kādu nedēļu! Vispār jau teikšu tā, sieviete vienēr ZIN, ja ir stāvoklī, to jūt ar muguras smadzenēm:), pat testu nevajag. Protams, ja pazīst savu ķermeni tad spēj atsķirt uzreiz, kad vēderu velk pirm mr, kad krūtis piebriedušas pirms mr (respektīvi, kad tās vienkārši kavējas), vai kad tas ir tad kad ir stāvoklī.
22.01.2014 11:42 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es teiktu,ka neesi stāvoklī. vien sadomājusies.
22.01.2014 11:45 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ir tāds termins viltus grūtniecībai. var būt visas grūtniecības pazīmes līdz 6. mēnesim, sākot ar mēnešreižu pazušanu un beidzot ar vēdera augšanu. runāt par esi vai neesi būtu bezjēdzīgi. ;) nogaidi brīdi, taisi atkārtotu testu.
22.01.2014 11:46 |
 
Reitings 341
Reģ: 10.11.2009
Nu es ar taviem identiskiem simptomiem biju stāvoklī. Tieši šādi simptomi parādījās 5 dienas pēc ovulācijas.10 dienas pēc apaugļošanas tests vēl neko neuzrādīja, bet dienā, kad kavējās mēnešreizes jau bija treknas 2 svītras. Takā gaidi MR. Viss atkarīgs arī no tā cik jūtīgs tests. Jo mazāks skaitlis uz testa- jo jūtīgāks.
22.01.2014 12:00 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Ak, šīs detalizētās diskusijas ar pāragrām pazīmēm... :D
22.01.2014 12:01 |
 
Reitings 50
Reģ: 18.01.2014
Man ir bijusi identiska situācija.. biju uz to tā ieciklējusies, ka neticēju nevienam testam. :) Sataisīju kaut kādus 4 un tad vēl lielākā šokā biju, kad sākās MR. Kaut gan situācijas mēdz būt dažādas. :) Manā gadijumā- biju sadomājusies. :)
Iesaku atkārtot testu pēc laika! Bet, ja pašsajūta pasliktinās, sāpes vēderā, temp. varbūt vnk aizej uz apskati pie ārsta! :)
22.01.2014 12:01 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Jo vairāk domāsi, ka esi, jo vairāk Tavs organisms tēlos Tev līdz. Viss ir galvā.
22.01.2014 12:05 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pagaidi kādu laiciņu, ir par agru, lai veiktu testu.
22.01.2014 12:23 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Kimberly, pirmkārt, testu taisīt ir pāragri. Otrkārt, testu sākumā taisa tikai ar rīta urīnu, jo sākumā HCG līmenis ir maziņš. Treškārt, Tavas pazīmes var būt ļoti agras grūtniecības pazīmes (lai gan tiešām reti tās parādās tik ātri), tik pat labi tās var būt vienkārši iedomas.
No savas pieredzes varu pateikt, sieviete savā galvā var daudz ko sadomāties, uz tā rēķina var parādīties kādas dīvainas pazīmes, aizkavēties MR utt. Taču, vismaz tad, kad es biju stāvoklī, es tiešām biju 99,9% par to pārliecināta.
22.01.2014 12:35 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man bija visas tavas minētās pazīmes un arī tests bija negatīvs :) tā kā diezgan liela iespēja, ka tomēr esi stāvoklī. vnk pagaidi, vai sāksies mr. ja nesākas, ieteiktu uztaisīt vēl vienu testu, nodot analīzes vai pierakstīties pie ginekologa.
22.01.2014 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Pēc nedēļas uztaisi vēlvienu testu. :)

Otrkārt, testu sākumā taisa tikai ar rīta urīnu, jo sākumā HCG līmenis ir maziņš.


Ir arī tādi testi kurus var taisīt arī ar vakara urīnu, nav obligāti jābūt rīts. :)
22.01.2014 12:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
par tiem testiem ir tā, ka katram testam ir sava lietošanas instrukcija, kura jāpilda precīzi. ir testi, kas pildāmi tikai no rīta un ir, kas jebkurā diennakts laikā
22.01.2014 12:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man bija visas tavas minētās pazīmes un arī tests bija negatīvs


tas bija domāts tā,ka neskatoties uz to, es esmu stāvoklī :)
22.01.2014 12:52 |
 
Reitings 766
Reģ: 29.01.2009
Es tev tomēr ieteiku nomierināties..kā jau iepriekš minēja bellakilla - Viss ir galvā.
Aizej pie ārsta un noskaidro! Šajos jautājumos nevajadzētu paļauties uz citu meiteņu pieredzi.. Katrs organisms ir citādāks! :)
Man tādas pazīmes kā tev gadās ik pa laikam..es to norakstu uz stresu un iedomām.. :D
22.01.2014 13:09 |
 
Reitings 39
Reģ: 20.06.2009
Man šodien līdzīgas domas galvā. Mr kavējas, jau 46. cikla diena. Šodien sāp vēders kā pie Mr, tikai vājāk...Testu taisīju pirms 3 dienām bija negatīvs. Baidos sapriecāties, bet vēl vairāk baidos, ja nebūs, jo tas nozīmē, ka kautkas reāli nav kārtībā. Rīt pieraksts pie dokas, tad jau redzēs, ko teiks...
02.02.2014 17:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!