Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Greizsirdība

 
Reitings 4
Reģ: 03.10.2013
Kā lai tiek galā ar greizsirdību?? :( Aizdomīgs tvīts, komentārs, apstiprināta jauna draudzība ar meiteni... Katrā nenozīmīgā sīkumā atrodu kaut ko, kas liek aizdomāties un tas vienkārši dedzina smadzenes. Rodas nevajadzīgi, stulbi jautājumi. Negribu viņa acīs izskatīties pēc paranoiskas kazas, bet tajā pat laikā "niez mēle" pajautāt konkrēti. Zinu, ka varu viņam 100% uzticēties, bet... Prāts saka: atslābsti, nekā tāda nav, bet sirds sāk celt trauksmi: bet ja nu tomēr...?

Negribu iztirzāt savas attiecības, vai ieslīgt kādos sīkumos, bet vienkārši gribētu saņemt kādus ieteikumus, KĀ ATMEST TO STULBO NIĶI, FANTAZĒT TO, KĀ NEMAZ NAV. :) Ne velti ir teiciens: vislabākās no domām sievietei ir iedomas. :D ;)
07.10.2013 16:20 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ja tu parasti neesi greizsirdiiga, ieteiktu ieklausiities savaa intuiicijaa, nevis meeginaat to apslaapeet.
07.10.2013 16:25 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
man tā pati problēma, tikai ir otrādi, sirds saka "nomierinies, nekā tāda nav" bet prāts atkal "tur kaut kam ir jābūt, visi vīrieši tak ir maitas" :D bet sirdī tomēr vairāk jūtu ka ne viņš mani krāpj ne viņam kāda cita patīk. bet vienalga, ar to greizsirdību grūti cīnīties, es vnk cenšos savaldīties, jo pirmstam bija vispār traki, kā kaut kas, tā uzreiz pie viņa ar 100 un vienu jautājumu un pārmetumiem un histērijām, tagad esmu sapratusi ka jāsavaldās un pirms ko dari labāk padomāt un nomierināties, tagad ir progress :D sāku domāt vairāk par sevi, jaūt vairāk pašapziņai, jāciena sevi un tad es sapratu ka esmu labāka par tām visām meitenēm ko viņš zin un ja iemainīs mani pret kādu citu, tad ir pilnīgs idiots un idiotu man nevajag.
bet vispār ar gribētos dzirdēt kādu reālu ieteikumu greizsirdības uzveikšanai...
07.10.2013 16:27 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja reiz cilveks ir pievilis otru, licis zaudet uzticibu, tad vienigi laiks un otra cilveka pozitiva attieksme liks nomierinaties un neiespringt/nesekot visam lidz, t.i kaut kadam komentaram utt.
07.10.2013 16:31 |
 
Reitings 1542
Reģ: 14.07.2011
man kaut kā izdevās uzvarēt greizsirdību, nez kā... :) bet, nu, vairs greizsirdīga neesmu vispār. Laikam iemesls ir tas, ka SAPRATU, ka ja jau viņš ir ar mani - tātad viņam ir labi ar mani un tas ir forši. Un ja viņš mani nokrāps, tas arī būs forši, jo tad es točna zināšu, ka viņš nav mans īstais un es varēšu dzīvot mierīgi sava ĪSTĀ gaidībās. Kaut kā tā...
07.10.2013 16:32 |
 
Reitings 7
Reģ: 07.10.2013
Pajautā un viss.
07.10.2013 22:34 |
 
Reitings 433
Reģ: 20.08.2013
esmu macijusies sieviesu tantru un tur tiesi bija tema par to ka musu prats ir tiesi tas kurs nodara visvairak kaitejuma musu attiecibam tas musu ieksejais es ka piem, ja vinjs neacel telefonumes jau esam izdom ajusas ka vinjs ir ar to dara to un rezltats ka mus kraj, vienigais veids ir cinities ar to ieksejo balsi un uzticeties savam virietim. :)
vai ari otrs variants virietis ir galva, sieviete ir kakls un kalsir jagroza ta lai galva domatu ka to dara vinjs :)
07.10.2013 22:41 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man liekas, ka te problēma varbūt drīzāk ir neziņa nevis greizsirdība. Nav jāceļ tracis, bet pajautāt kas tā par meiteni ar kuru apstiprinājis draudzību jau nav aizliegts un manā uztverē ir pilnīgi normāli vaicāt :) Nevāries savā sulā, jautā un iegūsi atbildes, līdz ar to paliksi mierīgāka un vairs nekas tāds neuztrauks..
07.10.2013 22:48 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
ja vienreiz piekraapis ,piekraaps arii velreiz un velreiz, bet ja nekas tads nav bijis, tad iesaku nepavedinaat vinju uz sadu ricibu ,deelj nevajadziigas greisirdibas.
07.10.2013 23:05 |
 
Reitings 4
Reģ: 03.10.2013
Chocoloco, baidos jautāt, jo tiklīdz skaru šo tēmu, viņš sāk piktoties. Reiz gadījās, ka gribēju vienkārši pajokoties, tā teikt, meiteņu kaprīzes, vienkārši jociņi. Viss beidzās ar to, ka viņš nolika telefonu. Un vairs tajā vakarā nezvanīja, vien atsūtīja sms un novēlēja labunakti. Sākumā nesapratu, ko esmu izdarījusi nepareizi, bet tas man "pieleca" nākamajā dienā. Ar savu, kā man šķita, nevainīgo jociņu, biju neapzināti pasmējusies par viņa jūtām pret mani. Tas viņu ļoti aizskāra. Saproti, negribu likt viņam atkal domāt, ka viss, ko es daru, ir tikai, apšaubu viņa jūtas un nolūkus pret mani, baidos radīt konfliktu. Visu sarežģī tas, ka viņš ir mana pirmā mīlestība, pirmo reizi mūžā esmu iemīlējusies, un man vairs nav nedz 16, nedz 18. :/
07.10.2013 23:36 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
neiesaku lasīt šo forumu, jo te ir tik daudz krāpšanas stāstu. būs trakāk. es gan intuīcijai vnm uzticos un tā nemelo.
07.10.2013 23:39 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man mana intuīcija vnm perfekti strādā.
ja negribētu šādi jautāt draugam, tad pateiktu, piemēram, ka tāda un tāda meitene ir mani skatījusies draugos un vai viņš nezina, kas viņa ir? (piemērs, kas nav no sērijas - tu mani krāp ar meiteni, kuru apstiprināji tikko draugos?!). nu tādas sieviešu viltībiņas.
vsp ieteiktu beigt sekot viņa dzīvei internetā. mierīgāk gulēsi. vai arī jūs abi esat ar to saslimuši?
atrodi sev kādu normāu blakus nodarbi, nevis spiegot internetā katru drauga nodarbi. no sirds to iesaku. atceros, kad ""biju jauna un dumja" vienas savas attiecības tieši sagrāvu darot tā, kā dari tu pašlaik.
ja tu nejūtos droši attiecībās, tad pamats ir kas cits, nevis to ko tu redzi internetā. padomā par to.
08.10.2013 14:04 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Soldier Girl - pajautā viņam ,kādēļ viņš paliek dusmīgs? tā vnk bija tikai tava interese. neieslīgsti uzreiz galējībās un metot ārā piemērus, bet daudz kas ir atkarīgs no tā, kā tas tiek pajautāts un cik bieži.
ja tu viņam jautāsi par katru meiteni, kas viņam ir draugos, protams, ka tas viņu izbesīs.
bet, ja tu vienreiz pusgadā/gadā pajautā, kas tā par meiteni draugos, kāpēc viņš gan nevarētu atbildēt. drīzāk tad jau izklausās, ka problēmas ir viņam, nevis tev.
kaut gan daudzi jau uzskatīs bla bla bla, mana privātā telpa un daru, ko gribu.
vai arī vnk izmet no galvas to meiteni, ja nevari sapratīgi izdomāt, kā uzzināt, kas viņa ir. pievērsies jūsu attiecību problēmu saknei, ja tāda ir.
08.10.2013 14:08 |
 
Reitings 2872
Reģ: 26.10.2012
Man arī šitas pats ir :D Katrs komentārs, katrs draudzības apsiprinājums liek domāt - vot ar šito viņš mani noteikti krāpj :D Bijušajam es vnm jautāju, kas tā tāda utt, ja kko nezināju, un viņš arī atbildēja, tad man sirds bija mierīga :D Bet nu ne jau ar histērijām bruku virsū, bet tā mierīgi pajautāju :)
Citam čalim ar, kuru man kkas veidojās un tā arī neizveidojās, arī man šitā bija, ka likās, ka viņš noteikti ar tām visām peras, kuras figurēja viņa draugos :D bet es savaldījos un neko nejautāju, jo tas tikai sākums bija, un negribējās izskatīties pēc histēriķes :D

Es nez kā var tikt galā ar šito stulbo ieradumu - vnk borēju sev smadzenēs - ja gribēs krāpt un aiziet, tad to arī izdarīs, un nav ko satraukties, par šitiem visiem :D
08.10.2013 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 4047
Reģ: 02.01.2011
piekrītu heroin- te tā krāpšanas statistika nežēlīga!
08.10.2013 14:34 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu bet dzīvē krāpšanas statistika nav žēlīgāka. lai gan, cik daudzas ir gan pamatoti greizsirdīgas (jo agrāk tas vīrietis krāpis) un daudzas arī nepamatoti greizsirdīgas.
tikai un vienīgi sevis kontrole tev līdzēs. meklē atbildes uz saviem jautājumiem pati. ja tev ir kaut viens pamatots arguments, ka viņš tevi krāpj- uz priekšu -cel gaismā arī viņam. ja viss ir tikai tavas aizdomas, tas savaldi sevi. jo vairāk tu par to domāsi, jo vairāk izfantazēsi. tādēļ centies nedomāt par to. ja es kko sadomājos un turpinu par to domāt, man galvā arī nāk ellišķīgas domas. vnk ir jābeidz fantazēt un jāliek sev priekšā reāli pierādījumi, kāpēc jūs esat kopā, kā tu jūties mīlēta utt. un tad sapratīsi, ka tavas šaubas ir diezgan vāji pamatotas.
08.10.2013 14:43 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Mans puisis pamešanas vēstulē kā vienu no manām sliktajām īpašībām minēja, ka es nekad viņam neprasīju, kas tās par jaunām meitenēm sociālos tīklos un vispār nekad neizrādīju greizsirdību dažu nedēļu ilgajās attiecībās. Tā ka mēdz būt arī tā :)
08.10.2013 14:48 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
freijace- tātad, viņš mēģina izraisīt tevī greizsirdību. man pat tādas lietas tagad prātā neienāktu, jo sen jau kā neesmu skatījusies, kas jauns drauga profilā kādā sociālajā tīklā. bet nu jā, freijaces piemērs liek uz šo visu paskatīties no citas puses.
08.10.2013 14:56 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Sany, jā, tas priekš manis bija kas pavisam negaidīts. Izrādās, tika speciāli aicinātas meitenes, lai tikai es reaģētu. Par cik nereaģēju, tad viņš izsecināja, ka man viņš ir vienaldzīgs... Bet ko tur nu vairs :)
08.10.2013 15:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
freijace- tas bija ar šo jauno puisi, ar kuru tu nevēlējies veidot attiecības, vai tas bija jau kādās iepriekšējās attiecībās? nav obligāti jāatbild, bet - kādu tu lēmumu pieņēmi attiecībā par to diskusiju, kuru taisīji nesen?
08.10.2013 15:03 |
 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011
Jā, ar pēdējo. Izrādās, ka man ir ārpusdzemdes grūtniecība, tāpēc tā vai tā bērnu nav iespējams paturēt.
08.10.2013 15:06 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits