Kā sākt jaunu dzīvi?

 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Ar ko lai sāk?

Man šobrīd, rakstot, pilnīgi rokas trīc. Mana dzīve ir pilnīgi sagrauta. Neatceros pēdējo reizi, kad smaidīju no sirds, nevis samāksloti.

Tātad situācija tāda - savā mazpilsētā meklēju darbu jau 3 mēnešus, bez rezultātiem.
Dzīvoju pie mammas
Vakar mani pameta draugs.

Kad aizgāju no iepriekšējā darba, es aizgāju ar domu, ka nu man ir iespēja sākt jaunu, laimīgu dzīvi, jo ieprieksējā vidē un darbā biju ļoti nelaimīga. Tieši tajā laikā iepazinos ar puisi. Nākotne izskatījās cerīga.

Bet tagad, kad jau tik ilgi esmu darba meklējumos un tagad vēlpietam pamesta, mana dzīve izskatās vēl briesmīgāk nekā iepriekš.

Bet es gribu kaut ko iesākt. Jo citādi es drīz nokļūšu Tvaika ielā, ja šādi turpināšu. Šodien no gultas izlīdu ap 3iem un tikai tāpēc, lai mamma nenāktu prasīt vai neesmu slima vai ko tml. Ēdusi neko neesmu. Kaklā visu laiku kamols, acis sūrst.

Ar ko lai sāk? Kā mainīt dzīvi?
07.10.2013 15:51 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Nu ļoti bērnišķīgi ir satraukties, ka vari uzskriet virsū savam ex Rīgā, tā ir tava nākotne, kāda gan nozīme, uzskriesi un paiesi garām, basta!
Es arī domāju, ka saprātīgi būtu pārvākties uz lielāku pilsētu, vienīgais, kas tevi var atturēt - nauda pirmajam laikam, to gan tev jādabon vai nu aizņemies, vai kā, bet reāli citas iespējas nav. Ja vien kāds rada gabals nedzīvo izredzātajā pilsētā, kur meklēsi darbu.
07.10.2013 16:41 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
par tiem 24 gadiem nebija domāts kā uzbrauciens, es to domāju tā, ka viņa ir diezgan pieaugusi un ir augstāka izglītība un , ka vajadzētu to likt lietā. ja viņa nepatīk vai nevar atrast šajā sfērā darbu, tad būtu jādomā par pārkvalificēšanos. varbūt kaut kaut kā ne tā uzrakstīju, bet doma bija ne noniecināt, ne braukt augumā, vnk stāstīt.
07.10.2013 16:48 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
bez tam kibermeitene , es neteicu, ka vajag meklēt palīdzību pie radiem, es teicu, ka ir dīvaini un man neizprotami, ka miesīga māte pieļauj, ka viņas bērnu sit, naudu iedot nevar, palīzēt nevar.
07.10.2013 16:49 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tu esi bezdarbniekos? Ko šie piedāvā? Kursi, pārkvalifikācija?
07.10.2013 16:49 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Pirmkārt jau Rīga atgādinātu viņu. Un zinot Mērfiju, 100 punkti nāktos uzskriet viņam virsū.


Nu ar šitādām domām tu vienkārši iznīksi savā mazpilsētā!!!!!
07.10.2013 17:18 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Tiešām žēl, ka šeit nevar slēgt vai dzēst diskusijas.
Labprāt to šobrīd izdarītu.
Tiešām nebiju gaidījusi, ka mani apsmiesiet un noniecināsiet.
Paldies, ka sagrāvāt manu pašapziņu vēl vairāk nekā tā bija jau sagrauta pirms tam un vēl vakar, kad to izdarīja bijušais.

Novēlu, lai jums nekad nebūtu jājūt tas, ko šobrīd jūtu es un lai jums viemēr dzīve būtu skaista un veiksmīga un visi plāni izdotos!


Saprotu, ka šobrīd jūties pa galam sagrauta, ļoti ievainojama un emocionāla!! bet nu te neviens tevi neaizskāra- teica kā ir!!!! ja darba nav tur, kur tu dzīvo, tad tas ir tikai loģiski, ka jāmeklē citur.....
07.10.2013 17:22 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Par Ventspili gan es nedaudz pasmaidīju.
07.10.2013 17:32 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
QueenB, ja arī uzskriesi, nekā tur traka nav. Varbūt paraudāsi vakarā mājās, bet vēlāk kļūsi tikai stiprāka.
Būs tev i darbs, i draudzenes, i jauna mīlestība Rīgā. Bet man izskatās, ka tu nemaz nevēlies pamest savas mājas, māti.
07.10.2013 17:39 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Man tiesi Riga sakas jauna dzive, tagad gruti iedomaties, ka butu, ja dzivotu kur citur..
Beidz pinksket, sanemies un dzivo talak! ta ka truktu iespejas ko darit un viriesu ar ko paflirtet/izveidot attiecibas!
Atceries - tu esi tas, ko tu doma! maini domasanu! paskaties uz lietam no malas.. esi vesela, ir 10 pirkstu.. vari staigat.. cits pat to nevar izdarit! tu redzi! cits nevar neko saskatit! par ko ir gausanas par dzivi?
piedod, bet es pati esmu gajusi visam kam cauri, atslega ir domasanas maina! esmu spitiga, ja mani sapina, pieradu, ka esmu stipraka, neka tas otrs par mani doma.. man paradas tads speks, ka skiet, ka zemes varetu spert gaisa :D
sedesana un raudasana majas neko nelidzes..... tikai otradak
07.10.2013 17:42 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Vienmēr esmu domājusi, ka uz to diskusiju, kuras tapušas īsi pēc šķiršanās, jautājumiem
Ar ko lai sāk? Kā mainīt dzīvi?
ir jāatbild ļoti apdomīgi.

Mums visām gribas nākt klajā ar konstruktīviem, racionāliem un loģiskiem ieteikumiem, jo mēs konkrētajā brīdī esam (vairāk vai mazāk) saprātīgi domājošas, bet cilvēkam taču reāli sāp un viņš, apjucis un totāli nobrukušu failu sistēmu, neko nesaprot, kur nu ir gatavs jaunu plānu kalšanai.

Nesaku, ka visām forumā tāpēc jāsadodas rokās un korītī jāparaud, bet dažkārt nenāktu par ļaunu iedomāties sevi otra vietā. Tā - pavisam godīgi. Kaut vai klusībā. Un tad vēl piemest kādu šķipsnu līdzcietības. Ja galīgi nesanāk, par skādi nav arī dažkārt paklusēt.

QueenB, es neesmu nekāda žēlsirdīgā māsa un šitas teksts tiem, kam sāp, rauj uz vemstekli, bet - turies, meitene! Sudraba maliņa parādīsies drīzāk nekā Tu domā. :)
07.10.2013 17:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Saprotu ,ka tev sirds pilna,ja tas notika tikai vakar!
Es dariitu taa-ieietu dusaa,kaartiigi noberztos-taa,ka juuti,ka viss ,kas aiz muguras ir prom...Peec tam paeestu kaartiigas brokastis,pusdienas un saaktu kalt savas jaunaas dziives plaanu.Censtos paarsveerties no domaam par viirieti uz kaut ko citu-augliigaaku.Dziive neapstaajas ar attieciibu beigsanos!Tici man -tev buus veel daudzi citi taadi briizi.Nezaudee laiku-ej uz prieksu!
07.10.2013 17:46 |
 
Reitings 1440
Reģ: 08.04.2013
Komentāros neiedziļinājos bet uz to galveno jautājumu,kā sākt jaunu dzīvi varu mēģināt atbildēt no savas pieredzes.

Man bija tā - simtiem reižu sev saku "O,no rītdienas sākšu jaunu dzīvi",apņēmos darīt šo un to un ko tik vēl ne,bet beigu beigās paiet dažas dienas un tas viss kaķim zem astes.

Nu tad vienā dienā vienkārši sāku īstenot tos savus plānus,kuri patiesībā bija domāti tikai pēc tam,kad būšu "iejutusies" jaunajā dzīvē (karoč,tie bija plāni nedaudz tālākai nākotnei),bet beigās sāku tieši ar tiem un viss,tā teikt, aizgāja pa pirmo. Mācība,ko ieguvu - vajag reāli sākt,nevis skaisti runāt,ka "jā jā,tūlīt mainīšu savu dzīvi pa 180°",jo tikai reāli darbi vislabāk apliecinās tavu apņemšanos.

Nu kaut kā tā,nedaudz sviestaini sanāca,bet vēlu veiksmi :)
07.10.2013 17:54 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.10.2013
Rīga ir liela pilsēta, pastāv ļoti maza iespēja saskrieties ar bijušo. Šeit ir lielas karjeras iespējas, īpaši, ja tev ir augstākā izglītība un mācēsi sevi pasniegt. Un ir taču daudz citu lielu pilsētu, piemēram, Jūrmala, Ventspils, Bauska. Neredzu nekādu jaunu dzīvi tavā miestiņā. :)
07.10.2013 17:55 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Apseedies, panjem lapu un sastaadi plaanu pa punktiem, ko un kaa dariit. Ieguuglee visus vajadziigos numurus (piemeeram, kojas utt) un tad seko plaanam.
07.10.2013 19:32 |
 
Reitings 2094
Reģ: 12.09.2012
Vieniem ir viss salikts pa plauktiņiem --normali vecāki ,nauda ir ,dzivē var izsisties .Citiem nav kas palidz ,un ar paša spēkiem grūti izsisties dzivē. eS ari dzivoju mazplisētā,darba nav ,bet nu nečīkstu te .
07.10.2013 21:37 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
ja nevēlies dzīvot Rīgā, tad nedzīvo, tas tev būs vēl viens iekšējs konflikts, kas visu tikai pasliktinās. darbu, draugus un jaunu aizraušanos ir iespējams atrast arī ārpus Rīgas, tas tā, lai neturpinātu citu pilsētu diskrimināciju. :)
07.10.2013 21:48 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
Un ir taču daudz citu lielu pilsētu, piemēram, Jūrmala, Ventspils, Bauska.


tad nu gan ierindoji mazo Bausku blakus Ventspilij, piemēram. :D diezi' tā ir īstā vieta, kur sūtīt meiteni, kura 3 mēnešus darbu nevar atrast, situācija šajā mazajā pilsētiņā nav labāka, nekuļu tukšus salmus, tā ir mana dzimtā puse un bieži tur iegriežos, zinu situāciju utt. Un V-pils ir nomale, nekas dižs.. tas, ka Lembergs.. pff, pupu mizas ir tas, ko viņš dara! Iedzīvotājiem no tā vieglāk nepaliek, tā ir vienkārši skaista pilsēta that's all.. un Jūrmala nav no lētākajām, meitenei vajag atspērienu, neviena no šīm pilsētam tam īsti nav paredzēta.
Galvaspilsēta ir laba ideja, bet vajag, protams, arī naudu, vajag pašai saņemties, spert to soli un ņemt visu to, ko dzīve tev pretī sniegs, atceroties vien to, ka nekas no gaisa nekritīs, bet būs par labu dzīvi jāpacīnās! :)
07.10.2013 22:40 |
 
Reitings 992
Reģ: 01.10.2013
arii dzivoju mazpilseta,darbu mekleju jau 2 gadus te, pastavigu neesmu atradusi, tikai sezonas darbu, uz citu vietu nevaru parvakties,jo nav lidzekli sakumam un nav garantijas,ka cita pilseta aradis darbu, skumji, bet taa tai Latvija notiek :( bet es nekad neietu no darba prom,ja vien 100% nezinatu,ka tiksu cita labaka vieta,jo nav vairs tie laiki,kad var nestradat.
07.10.2013 22:47 |
 
10 gadi
Reitings 3186
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, atmet to domu, ka uz Rīgu (vai da jebkuru pilsētu) nepārvāksies, jo tur dzīvo Viņš. Aizmirsti, pilsēta ir liela. Un pat ja uzskriesi virsū- so what? Pasmaidi un ej tālāk!

Otrkārt, nāksies vien izdomāt rīcības plānu. Ja tiešām nevari atrast darbu savā pilsētā, tad nāksies vien sūtīt cv uz darbiem citās Latvijas pilsētās (apdomā, kur tev vairāk draugu, paziņu), padomā par iespējām kaut kur apmesties un uz priekšu!
07.10.2013 23:02 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
Man ar bieži bezspēks. Vecāki palīdz kā var. Draugs strādā, alga virs vidējā krietni, tuvu tūkstotim, bet kredīti un parādi nospiež. Pati darbu pašlaik atrast nevaru. Sanāk knapināties. Pat drēbēm, izklaidēm var aizmirst. Dažreiz pat uz treniņu negribu iet, vienkārši gribu gulēt gultā un gulēt, gulēt gulēt. Bet eju, jo vismaz tas nodarbina prātu un vismaz ķermenis uzlabojas. Bet tā depresija katru dienu. Asaras vislaik,garīgā nav. :(
07.10.2013 23:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)