Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

braukšanas instruktors

 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
varbūt šeit kāda no Rīgas var ieteikt labu braukšanas instruktoru? man nevajag autoskolu, man vajag tieši instruktoru, tiesības saku kārtot kkad aprīlī, teorijas eksāmens ir nokārtots, bet sakarā ar mācību uzsākšanu Rīgā šeit pavadu vairāk laika un nav laiks , lai izbraukātu uz mazpilsētu. Skolā jau ir noskaidrots, ka var izvēlēties arī citas a-skolas instruktoru, tagad tikai jāatrod labs. Lūdzu palīdziet atrast :)
07.10.2013 12:24 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Man ir, bet viņš māca tikai krievu valodā. Iemācīja perfekti braukt un galvenais domāt uz ceļa, ļoti mierīgs, draudzīgs un jautrs. Viss kaut ko varēju ar viņu sarunāt. Pirms braukšanas brauca man pakaļ uz darbu, nodarbības beidzām pie manas mājas :)
07.10.2013 12:27 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Man viens draugs ir instruktors, visus paŗējos draugus apmācījis :D vienīgi cik zinu viņš ir Mustangā un viņš nevar laikam mācīt citus ( kaut kāds tur līgums)
07.10.2013 12:29 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Ak jā, par to, ka var mācīt citi instruktori - neaizmirsti, ka par to, ka cita skola parakstīs Tev braukšanas karti arī ir jāmaksā! Labāk uzreiz uzzini cik, lai vēlāk nav pārsteigums. Es arī teoriju mācījos vienā skolā, bet braukšanu ar citas skolas instruktoru. Par to, ka braukšanu apzīmogoja cita skola nācās maksāt 20 LVL.
07.10.2013 12:33 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
zinu, ka ja iešu citā skolā, tad man jāsamaksā ~ 15 ls tai manai a-skolai. ok to samaksātu. vai tai no kuras nāk instruktors arī jāmaksā? man vnk nav izdevīgi braukt uz mazpilsētu, jo ceļā turp un atpakaļ man vien aiziet apmēram 8ls.
07.10.2013 12:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits