Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pārliecība par sevi

 
Reitings 5
Reģ: 19.09.2010
Man tūlīt paliks 20 gadi. Vēl ne reizi neesmu jutusies pārliecināta un skaista(1x mēnesī man ir tā pārliecība ,bet tas neskaitās). Vēlos būt kā sieviete,tik pārliecināta un droša. Vērojot viņas redzu, ka nav nemaz tik perfektas, citai deguns,augums vai kas cits,bet izkstās tik labi tieši savas pārliecības dēļ. Vai tā vienkārši ir harzima?Kā var atrast un saskatīt sevī to labo?
06.10.2013 21:32 |
 
Reitings 12
Reģ: 06.10.2013
(1x mēnesī man ir tā pārliecība ,bet tas neskaitās)


Tā nav pārliecība, tās ir mēnešreizes. :D
06.10.2013 21:37 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Tā nav pārliecība, tās ir mēnešreizes.


:D:D:D
06.10.2013 21:40 |
 
Reitings 54
Reģ: 05.10.2013
Es personīgi esmu ļoti kritiska pret lietām, kuras ir atkarīgas no manis pašas. Ja piemēram, redzu, ka sejas āda paliek taukaināka vai uzmetas kāda pumpa, atmetu visu neveselīgo pārtiku utt. Ja redzu kādu lieku kilogramu - aizeju uz sporta zāli. Pašai arī daudz vairāk paceļās pašapziņa, kad esmu izmainījusi to, kas nepatika. Taču tādas lietas, kā degums, sejas forma, kaulu uzbūve - esmu pieņēmusi un tas laikam arī ir tas skaistākais.
Man noder arī augstpapēžu kurpes! Pat mājās ik pa laikam goros pie spoguļa. :D Uzreiz izmainās gan ķermenis, gan gaita, kas man liek justies ļoti pārliecinātai. Līdz ar to pēdu sāpes paliek otrajā plānā.
Ļoti svarīgi ir redzēt to atšķirību. Kad biju ieslīgusi depresijā, varēja just, ka arī apkārtējie vairs nepievērš tik lielu uzmanību, taču gan iemācījos iemīlēt sevi, saņēmu daudz vairāk komplimentus un apkārtējo skatienus. Apkārtējie tiešām jūti, ka mīli sevi, tāpēc nebaidies pamēģināt arī tu! :)
06.10.2013 21:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits