Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dikāna diēta

 
Reitings 954
Reģ: 01.10.2013
Daudz kur dzirdēta šī diēta, kur varētu atrast informāciju par to? Atrodu tikai komentārus,bet vēlētos informāciju,kas jāēd utt. Priecāšos,ja padalīsieties ar informāciju.
Atsauksmes pašām?
06.10.2013 14:19 |
 
Reitings 126
Reģ: 31.03.2013
Sveika.
Piedod, bet man nav garumzimju.
Maajas man stav sii graamata ''Dikaana dieeta''. Patiesibaa shajaa gramataa ir daudz noderiigas infromaacijas + dazadas receptes. Man nav bjusi vajadziiba notievet, bet ''Dikaana dieetas'' ir laba lasamviela.
14.10.2013 03:10 |
 
Reitings 119
Reģ: 22.10.2012
draugos ir domubiedru grupa ar ļoti iedvesmojošu un patīkamu vadītāju, kura ar šīs diētas palīdzību nometusi kg desmitus. tur ir arī garšīgas receptes, atbalsta grupa, padomi u.tt. bet par pašu diētu - mēģināt ir vērts. pēc viņas principiem dzīvoju vēl šodien un gada laikā -12kg bez īpašas piepūles un ēdot diezgan daudz :)
15.10.2013 16:50 |
 
Informāciju vislabāk par šo diētu iegūt no grāmatas. Var arī no interneta, piemēram, jau minētajā d/b grupā, bet nu tur daudz kas ir piepušķots, ne tā, kā grāmatā rakstīts.
Diēta ir efektīva, pašai izdevās izturēt mēnesi no paredzētajiem trijiem, rezultāts bija ļoti labs. Bet manuprāt, ilgtermiņā šo diētu pilnībā ievērot nav diez ko veselīgi.
15.10.2013 16:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits