Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pieķēros...

 
10 gadi
Reitings 303
Reģ: 26.08.2010
Sveiki, meitenes!
Zinu, ka šī tēma jau ir izrunāta daudzas reizes, bet man gribas dzirdēt kā var tikt pāri tām sāpēm, kad esi pieķēries cilvēkam, bet viņš aiziet, nepaskaidrojot īsti iemeslus un tad iekšā ir tās sāpes, tās rētas, kas nedzīst? Ikdienu ikminūti domāju par to cik viss bija skaisti, nespēju izmest no galvas viņu, nespēju koncentrēties ne darba, ne mācībām.
Es nezinu, ko darīt ar sevi... ko iesākt un kā dzīvot.
04.10.2013 15:12 |
 
Reitings 63
Reģ: 03.10.2013
Beidz skatīties stulbus seriālus un chick-flickus! :P
04.10.2013 15:17 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Piespied sevi nedomāt. Pati par to vien domā, tāpēc ir grūti. Ar laiku pāries.
04.10.2013 15:18 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Atrodi nodarbi, kas Tevi aizrauj!
04.10.2013 15:25 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Atrodi citu?
04.10.2013 15:26 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Neviens padoms uz pasaules nelīdzēs, lai cik pareizi tie nebūtu. Domu iedzīšana prāta tumšajos kaktos arī pārāk nepalīdz, ir lietas, kas vienkārši jāizsāp, tur palīdz tikai laiks. Kādu laiku tu būsi nekāda, bet tad vienu dienu piecelsies un sapratīsi, ka dzīve aiz loga vēl aiz vien turpinās. Turies, viss būs vislabākajā kārtībā :)
04.10.2013 15:30 |
 
Reitings 29
Reģ: 12.09.2013
laiks un cits cilvēks visu dziedē... jābūt pacietīgai un ideja atrast nodarbi ir laba,tas arī palīdz..:)
04.10.2013 15:33 |
 
Reitings 1243
Reģ: 29.01.2009
Neviens padoms uz pasaules nelīdzēs, lai cik pareizi tie nebūtu. Domu iedzīšana prāta tumšajos kaktos arī pārāk nepalīdz, ir lietas, kas vienkārši jāizsāp, tur palīdz tikai laiks. Kādu laiku tu būsi nekāda, bet tad vienu dienu piecelsies un sapratīsi, ka dzīve aiz loga vēl aiz vien turpinās.


_paris miljons + tev :)

Es pati šobrīd arī tieši tam pašam eju cauri. Nu jau vairāk kā nedēļu. Esmu pilnīgi nekāda. Vistrakākais ir tas, ka man nav ne skola, ne darbs šobrīd, tādējādi ir fuc*ing daudz brīva laika, kuru nav ar ko aizpildīt un tas ir drausmīgi, jo, ja nav ko darīt, tad sāpes ir vēl lielākas, jo principā gandrīz visu laiku ir jādomā par viņu.
Bet jā, tam vnk ir jāizsāp.
Protams, var censties novērst domas kaut ko darot, satiekoties ar draugiem utt. Sākumā jā, tas novērsīs domas, jo prāts būs aizņemts ar citām lietām. Bet sirds vienalga būs skumja. Un tas ir līdzeklis tikai dienas laikā. Vistrakākais laiks ir pirms gulētiešanas, kad iegulies gultā, tad visas tās sāpes gāžas kā lavīna virsū un vari aizmigt tikai, kad esi nogurusi no asarām, kas saslapinājušas jau visu spilvenu.
Un ja pa dienu ir domas veiksmīgi novērstas citā virzienā, tad vakarā tā lavīna būs vēljospēcīgāka.

Laiks.... lūk tas ir maģiskais vārdiņš sirdssāpju jautājumos........
:(
04.10.2013 15:47 |
 
Reitings 42
Reģ: 04.10.2013
Kad man bija tas periods,es centos maksimāli daudz un ilgi gulēt,lai nav jādomā un draugi bija mans nr.1 ārstēšanās līdzeklis ar savu neapturamo vēlmi mani izvilkt ārā un uzmundrināt. Bet pluss ir tāds,ka,ja Tu vienreiz šito izsāpi,tad (tfu tfu tfu),ja vel tā gadīsiess, Tu atcerēsies un zināsi,ka tiksi tam pāri un izdzīvosi.
04.10.2013 16:10 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Kā kuram, bet es domāju, ka tikai laiks tā īsti palīdz. Citam vajag vairāk, citam- mazāk. Es divas reizes tam esmu izgājusi cauri, šobrīd ar sirdi jūtu, ka nāk virsū trešā :( Nevarētu teikt, ka ar katru reizi ir vieglāk, nav vieglāk. Pirmajai sāpei es tiku ļoti ātri pāri, jo uzreiz nāca jauni pielūdzēji utt. Ar otro gan bija šausmīgi- gadus divus mocījos, negribējās neko un nevienu. Tāpēc man ir paniskas bailes, ka vēlreiz būs šādas mokas jāpārdzīvo.
Bet es esmu vāja, gan jau TU esi krietni stiprāka.
04.10.2013 16:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits