Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Labdien! Meklēju Slepenā pircēja darbu jūsu firmā.

 
Reitings 76
Reģ: 17.05.2010
Labdien! Meklēju Slepenā pircēja darbu jūsu firmā.
Es varu arī piedāvāt arī noslēpumainā klienta pakalpojumus.
Serviss – ir svarīga mūsdienu cilvēka ikdienas dzīves sastāvdaļa un ekonomikas pamats vairākās valstīs. Mēs visi – pircēji, kas sastopas ar dažādu apkalpošanas līmeni un mums visiem ir savs viedoklis par to, kā ir jāpārdod produkti, apģērbi, sadzīves tehnika, medikamenti, dažādi pakalpojumi.

Bet jebkurš pirkums/pakalpojums tiek pavadīts ar servisu – mēs ēdam restorānos un kafejnīcās, izmantojam frizētavu pakalpojumus, uzpildam mašīnu, apmeklējam sporta klubu, atvēram kontu bankā, ceļojam u.t.t. Un katru reizi personīgi liekam atzīmi sniegtajam pakalpojumam – teicami, labi, slikti, apbrīnojami...Kā var objektīvi novērtēt servisa līmeni?

Servisa līmeņa novērtēšanai, bet turpmāk arī apkalpošanas kvalitātes celšanai eksistē servisa pētīšanas metode Mystery Shopping (Slepenais Pircējs).



Mystery Shopping (Slepenā pircēja) metodika iekļauj sevī informācijas savākšanu par apkalpošanas konkrētajiem gadījumiem servisa organizācijās. Šīs ir pamata nozares, kur Mystery Shopping pielietošana ir visefektīvākā:

Ar cieņu Jūsu Slepenais pircējs.
Tel: 29662955
04.10.2013 14:40 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Es ar labprāt interesētos vēl par slepenā pircēja darbiņu! :) Pamēģināju vienā uzņēmumā, man patika!
04.10.2013 14:47 |
 
Reitings 76
Reģ: 17.05.2010
Kurā uzņēmumā tu strādāji? Jo es biju slepenais pircējs Maximā, bet tagad tur ir trīs citi manā vietā
04.10.2013 14:49 |
 
10 gadi
Reitings 466
Reģ: 14.04.2013
Vispār Centi, tu esi darbmācības skolotājs, Rīgas 20.vidusskolā :D
04.10.2013 15:57 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Tak ir Divegroup mājas lapa! Reģistrējies un vērtē ;)
04.10.2013 16:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits