Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dažādas kultūras/reliģijas un jūsu pieredze

 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Labrīt šajā jaukajā svētdienas rītā:)

Man pārdomas par dažādu kultūru vīriešiem un attiecībām. Zinu, ka līdzīga diskusija ir bijusi, bet vēlos dzirdēt jūsu/jūsu draudzeņu pieredzi, varbūt pat, lai lauztu stereotipus:)

Mana pieredze ir bijusi ar skandināvu - un visi stereotipi arī izpaudās dzīvē. Veiksmīgs vīrietis, labs darbs, 33gadi, bet Tu nekad nebūsi tā līmeņa, jo Tu nāc no zema līmeņa valsts, Tev ir zemāka līmeņa alga utt. Un nekad nedrīkst teikt "Tu esi vīrietis", visur tikai vienlīdzība.
29.09.2013 11:34 |
 
Reitings 949
Reģ: 15.04.2013
nesaprotu, to viņš tev teica?
bet Tu nekad nebūsi tā līmeņa, jo Tu nāc no zema līmeņa valsts, Tev ir zemāka līmeņa alga utt.

man gan visi skandināvu draugi ir par arprātīgu vienlīdzību, nekad neliktu man justies sliktāk dēļ manas valsts ekonomiku :)
man ir pieredze ar dažādu valstu/reliģiju vīriešiem, vienīgais, ko es nevaru saprast un pieņemt ir amerikāņi, ar savu tukšumu, ārišķīgumu, ignoranci. nesaku arī, ka visi tādi ir, bet tie, ar kuriem bijusi saskarsme labu iespaidu neatstāja.
29.09.2013 12:11 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Nifnif jā, bet viņš bija rupjš, jo ja devāmies ceļojumā viss līdz pēdējam bija jādala uz pusēm. Ar savu 500ls algu nevaru atļauties doties tur kur viņš vēlas(viņam 5x lielāka alga), tādēļ dusmās ir to teicis, tādēļ interesanti zināt vai mana bija tikai tāds..

Draudzenēm ir draugi vairāk no austrumiem, arī ir interesanti.
29.09.2013 12:18 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Sobrid satiekos ar Izraeliesu puisi, kurs dzivo Eiropa,Italija. Ja runajam par naudu - vins man nekad neljauj maksat, uzskata pasu par sevi saprotamu, ka visas izklaides, vakarinjas apmaksa vins. Tiesa, attiecibas mums nav tik nopietnas, lai es saprastu, ka butu, ja dzivotu kopa. Man si lieta patik, tachu tomer uzskatu, ka ari es kadreiz varu mums izmaksat saldejumu/kino.

Par religiju un stereotipiem, kas mums ir par izraeliesiem - vins teica, ka uzskata, ka baznica ir bizness, tadelj vinjam ta ir vienaldziga. Loti gudrs, bet izraeliesi daudzi brauc uz sejieni, lai macitos par arstiem. Esmu daudz lasiijusi un dzirdejusi, ka izraeliesi un vispar so zemju parstavji sievietes uzskata par neko, tacu es attiecibas jutos ljoti,ljoti labi. Ja bus kas nopietnaks,uzrakstisu savu pieredzi. :)
29.09.2013 12:26 |
 
Reitings 285
Reģ: 25.04.2010
Vēl pieredze?:)
29.09.2013 20:38 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Esmu kopā ar musulmani jau 3 gadus.
06.10.2013 22:23 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Draudzenes pieredze ar čigānu tautības vīrieti. Nenormāli greizsirdīgi, privātīpašnieciski un uzskata, ka vīrietis ir Dieva vietā sievietei.
07.10.2013 01:42 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
manējais ir brazīlis, nejūtu nekādu īpašo atšķirību kultūrā, dievam viņš netic :D
Ja runajam par naudu - vins man nekad neljauj maksat, uzskata pasu par sevi saprotamu, ka visas izklaides, vakarinjas apmaksa vins.

nesaprotu to dalīšanu par vakariņām utt. ja nav naudas vai žēl tad pati samaksāšu bet kautko dalīt un tur čakarēties kā tādi tīņi...stulbums man tas liekas. man arī nav problēmu pašai viņam kaut ko uzsaukt, bet nejau tur kautko iet dalīt.
07.10.2013 01:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Mana pieredze ir bijusi ar skandināvu - un visi stereotipi arī izpaudās dzīvē. Veiksmīgs vīrietis, labs darbs, 33gadi, bet Tu nekad nebūsi tā līmeņa, jo Tu nāc no zema līmeņa valsts, Tev ir zemāka līmeņa alga utt.

Tas ir kompleksu maakts tirlinjsh un taadi meedz buut cilveeki no visdazaadaakajaam naacijaam. Taa noteikti nav naacijas ieziime, bet pasha cilveeka probleema. Ar neko citu dziivee nevar paspiideet, taapeec satiekaas ar sievieti uz kuras reekjina var meeginaat paspiideet, turklaat ne jau ar pasha zinaashanaam vai sasniegumiem, bet gan ar to, ka ir piedzimis labaakaa valstii, jo aciimredzot, ar neko citu lepoties nespeej. Visticamaak, pie skandinaavietes vinjam netikt, jo prieksh vieteejaam vinjsh nebuut nav veiksmiigs ar labu darbu, taapeec vinsh atspeeleejaas uz autori par savaam cieshanaam. Freids savulaik sho fenomenu nodeeveeja par psihologisko projekciju (cerams, ka pareizi paartulkoju), kad otram cilveekam piesien klaat pasha neveiksmes un netikumus bez jebkaada pamata.
07.10.2013 03:52 |
 
Reitings 200
Reģ: 16.09.2013
Pieredze visāda- itālis, turks, polis.. Kas interesē :D
17.10.2013 09:50 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Uzskatīt, ka visi skandināvi ir vienādi ir tāpat, kā uzskatīt, ka visi latvieši ir vienādi. Es nezinu kā jūs, bet es esmu sastapusi visādus latviešus.
17.10.2013 09:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits