Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sāp, pretīgi, nenormāli

 
Reitings 3
Reģ: 28.09.2013
Gandrīdz pirms gada nejauši satiku savu bijušo kolēģi, iedzērām kopā kafiju, papļāpājām par bijušo darbavietu un kopīgiem kolēģiem, apmainījāmies ar tel. numuriem... Pēc aiziešanas no mūsu kopējās darbavietas izveidojis savu biznesu , kas izveidojies veiksmīgs, pērkot dzīvokli, bet tā viņa dzīvē nekas īpašs nenotiekot... Simpātisks, gudrs, pārliecināts vīrietis, dažus gadus vecāks, nekā es... Pēc pāris dienām viņš piezvanīja, uzaicināja satikties... piekritu.
Tai brīdī man nekādu attiecību nebija, biju pirms pusgada pašķīrusies ar sava bērna tēvu, vēl joprojām sāpēja šo attiecību pajukšana, bet neko jaunu īpaši nemeklēju, daudz strādāju lai normāli tiktu viena galā...
Sākām tikties, pamazām aizvien biežāk, gājām uz koncertiem, kino, visādiem pasākumiem, tāpat kaut kur laimīgi staigājāmies, vēlāk viņš piedāvāja pavadīt kopā arī brīvdienas, sākām vismaz divreiz mēnesī kaut kur braukāt pa LV, palikām kādā viesnīcā vai viesu namā, pa dienu izbraukājām visu, kas apkārt skaists un interesants, daba, interesantas vietas, muzeji, tad vakariņas, vīns, pie noskaņojuma kāds klubiņš un dejas,fantastiskas naktis, dievīgs sekss, stipras zinošas rokas, nekad tik labi nav bijis, viņš mācēja, gan dot, gan ņemt, gan iemācīt ko jaunu...
Sākumā par šīm attiecībām neko daudz nesadomājos, tikai priecājos un izbaudīju, pazuda vecās sāpes, bet protams pamazām uzticējos, pieķēros, ieķēros... sākām braukāt uz Lietuvu, Igauniju, SPA utt, kopā nedēļu bijām Krētā... es lidoju, staroju, biju laimīga, kā nekad dzīvē, apbērta ar uzmanību, skaistām rotaslietām, labām smaržām, dārgu kosmētiku, seksīgu veļu un visādiem niekiem, ko pati sev diez vai būtu nopirkusi... Nespēju noticēt, ka man tā paveicies, mīlēju un dievināju viņu no visas sirds...
Vakar viņš piedāvāja pēc darba braukt pie viņa, palikt pa nakti viņa dzīvoklī, protams piekritu... dažas reizes biju tur bijusi arī iepriekš, bet tā garāmskrienot, kaut kur braucot, kaut ko paņemt vai nolikt pa ceļam. Iepriekš dzīvoklī vēl kaut kādi remontiņi notika, tāds līdz galam apdzīvots neizskatījās...
Aizbraucām, viņš pagatavoja gardas vakariņas, iededza sveces, vīns, mūzika, sekss ar nedaudz smieklīgu pārģērbšanos un teātri... Viss kā vienmēr super līdz brīdim, kad pacēlu grāmatplauktā ar bildi uz leju nomestu ierāmētu fotogrāfiju, no kuras uz mani skatījās viņš, apskāvis sievieti un abi kopā turot uz rokām mazu bērniņu... Smaidoši, laimīgi... tāds tipisks jaunas ģimenītes salonfoto... Paskatījos uz viņu, viņš izņēma man no rokas bildi, aizlidināja pret sienu... bira stikli... un jā, tā ir viņa sieva, tas ir viņu bērns, dzīvo laimīgi kopā šai pašā dzīvoklī... dzīvokli nopircis, jo sievai drīz bijis jādzemdē, ap to pašu laiku saticis mani, precējies jau četrus gadus... aiz aizslietņa koridorī esot vēl divas istabas...
Man likās, ka zaudēšu samaņu, nomiršu, ļodzījās kājas, lūdzu, lai viņš aizved mani mājās... kaut kā tiku lejā līdz mašīnai, nevarēju ne parunāt, ne paraudāt, tikai tukšums... toties mani vedot runāja viņš, daudz – ka tās neesot manas problēmas, apprecējies, jo nolēmis, ka statuss prasa, plānojot vēl vienu bērnu, sievu nepametīšot un rūpēšoties par viņu un bērniem, bet tā esot tikai sieva, viņam vajagot mani, tieši mani, ar mani esot sapratis, ka ar sievieti kopā var būt labi, interesanti, un pēc sievietes var ilgoties, pirms tam ticies seksa dēļ, apprecējies, jo licies, ka ir laiks to darīt, sieva esot laba un tikai. Mīļākās bijušas vienmēr, pārsvarā vairākas paralēli un ļoti ātri apnikušas... Bet es nedrīkstu pazust, esmu viņam vajadzīga, man vienmēr jābūt viņa tuvumā, viņš par mani rūpēšoties. Ar mani kopā jūtoties dzīvs, īsts un pats... runāja daudz, daļu neuztvēru, daļu nesapratu...
Mājās iekritu gultā un kaucu balsī līdz atslēdzos... Tagad truli sēžu, birst asaras, joprojām neko nesaprotu... Tas viss neliekas reāli, kā stulba filma... Kā es varēju būt tāda muļķe un visu šo laiku neko nepamanīt??? Gredzenu nenēsā, jā... Bet viņa sieva? Viņa taču saprata, juta... Mēs tikāmies gandrīz katru dienu... Viņai bija jāsaprot... ? Jeb tāda nodrošināta dzīve ir to vērta, lai izliktos neko neredzam? Jūtos netīra, pretīga mauka... viss ir beigts, nekā vairs nav, nezinu kā dzīvot tālāk... vai vispār var uzticēties? Drausmīgs tukšums un nenormāli sāp...
Un piedod, viņa sieva, apzināti nekad to nebūtu darījusi, pretīgi, liekas, tas nenotiek ar mani tūlīt pamodīšos, viss būs kā iepriekš... gribās nebūt, vienkārši vairs nebūt...
28.09.2013 13:43 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tevi grib par mīļāko. Izskatās,ka tev ir sirdsapziņa, tad nu aizmirsti un lai viņš perās. Ja mīļākās ir bijušas vienmēr, tu esi tikai viena no viņām. Varbūt sieva to zina, tikai izliekas neredzot,jo bērnam vajag tēvu.
Ja ne tu, tad kāda cita.
28.09.2013 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Zinu, ka visstulbākais, ko ieteikt - aizmirsti viņu, bet neko citu šajā gadījumā ieteikt tomēr nevaru :/
28.09.2013 13:50 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Tā gadās.Nevaino sevi,un kas tas atkal par runām-negribās būt,tev ir bērn!!!. Domā par to.
Banāli,bet fakts-laiks visu dziedē.Un šis tēviņš..nu,cerams viņa sieva reiz attapsies,vīrietis paliks viens kā pirksts,kretīns.
28.09.2013 13:51 |
 
Reitings 27
Reģ: 28.09.2013
izbeidz visu komunikāciju jau tagad, būs skaudrāk, bet nāks tikai par labu. labāk tā, ar cieņu un godu (no Tavas puses), nekā ilgi mīcīties pa to ķīseli, sāks tarakāni pa galvu dzīvot,par sievu arī tagad seksa laikā varēsi padomāt, un beigās tāpat aiziesi, tikai būsi vairāk laika pazaudējusi.

viņš jau tev visu ir pateicis:
apprecējies, jo nolēmis, ka statuss prasa, plānojot vēl vienu bērnu, sievu nepametīšot un rūpēšoties par viņu un bērniem, bet tā esot tikai sieva,
28.09.2013 13:54 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.09.2013
Protams, ka dzīvē viņš mani vairs neredzēs, tas nav man, tikai sāp un neticās, ka tā reāli var notikt... rokas trīc.
28.09.2013 13:58 |
 
Reitings 533
Reģ: 02.08.2011
Tikai nevajag tagad ieciklēties,ka visi tādi kir,nekas labāks nekad nebūs,nevienam nedrīkst uzticēties utt. Jebkas,kas ar mums dzīvē notiek,mums kaut ko māca,kad būsi daudz maz izsāpējusi šo gadījumu,padomā,kas ir tas,ko tu no šīš situācijas vari paņemt kā mācībstundu.
28.09.2013 14:02 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Izklausās šausmīgi. Pat nezinu ko iesāktu šādā situācijā,laikam gaudotu līdz beigtu sāpēt.
28.09.2013 14:02 |
 
Reitings 4
Reģ: 08.09.2013
Tas tiešām ir zemiski! Šo vajag izsāpēt, izslimot...
28.09.2013 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Pati pateici, ka viss cauri,tad ko nāc te prasīt padomu?
Ja teiktu,ka nezini, ko darīt un iesākt, jo patīk un gribas turpināt, tad teiktu, lai lasi mazāk forumus un dari to,ko gribās!
28.09.2013 14:10 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vins mak skaisti runat jeb karinat makaronus ausis. pats tev visu pateica-milakas ir bijusas vienmer un bus ari(vai tu esi ipasa-nezinu.saubos), sievu nepametis. tapec rekinies, ka ar so virieti tev gimeni neizdosies nodibinat.
28.09.2013 14:15 |
 
Reitings 11429
Reģ: 02.07.2013
Interesanti,kā viņam ir izdevies no sievas noslēpt visu. Visus ceļojumus, nedēļa Krētā, nauda aiziet dāvanām, brīvdienās nav mājās. Šausmas!
Abu sieviešu ļoti žēl.
28.09.2013 14:16 |
 
Reitings 2336
Reģ: 29.01.2009
Es visu pateiktu sievai.
28.09.2013 14:16 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Pag atā sieva bija dzīvoklī tajās divās istabās kamēr jūs tur priekšā?
28.09.2013 14:17 |
 
Reitings 56
Reģ: 07.05.2009
Vienai labs vīrs , tev labs mīļākais.
Protams vajadzīgs laiks ,lai visu jukumu saliktu pēc kārtas.Tad jau pēc laika varēsi pati izlemt.
Man bija nedaudz, kaut kas līdzīgs.
Viņš teica ,ka tā ir viņa dārzniece. Biju šoka,kad vienu dienu pēc pusgada iepazīšanās,meitene neizcieta un man pazvanīja,pieprasīja ,lai beidzu ar viņas vīru tikties,jo viņu kopējie 4 bērni cieš neredzot tēvu,jaunākajam bija gadiņš!
Apžilbusi biju diezgan ilgi,to cilvēku gan mīlēju,gan neieredzēju.
Viņam bija tāda situācija,ka šķiroties no sievas viņš zaudē visu savu mantību,mājas, zemi,automašīnas, biznesu......
Gala rezultātā ,es viņu paturēju kā mīļāko,plēsu no viņa septiņas ādas,par savam sāpēm,jo nebūšu es -būs cita........
Sievietes ķermenim vajadzīgs vīrietis......nu tā sanāca....nevajag sev pārmest...vainīgs ir viņš,es tikai piekritu...
28.09.2013 14:17 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
*paga tā
28.09.2013 14:17 |
 
Reitings 3
Reģ: 28.09.2013
Pag atā sieva bija dzīvoklī tajās divās istabās kamēr jūs tur priekšā?

Protams nē... bet bērna gulta, mantas utt, jo tas gals, kurā biju es, bija gandrīz sterili tīrs no jebkā...
28.09.2013 14:23 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Winterra, dažreiz cilvēkam paliek vieglāk, kad visu izliek uz papīra (šajā gadījumā, digitāli). Kur tik stulbi var prasīt- "kāpēc te vispār kaut ko raksti?" Ja te meitenes var apspriest seksa rotaļlietas un to, kādi iekaisumi viņu vāverēm piemetušies, tad kāpēc cilvēks nevar izlikt savu sāpi anonīmi?
pff.
28.09.2013 14:24 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Nu tādā gadijumā tev ir 2 izvēles
1. esi mīļākā
2.triec ratā
28.09.2013 14:25 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Wee, sāksim ar to ka past sētnieks,pardevejs ,šoferis,sanitārs ir pelnijuši algu tadu lai var izdzivot. Bez liekam ekstrām, bet arī bez stresa. Ideomajies ka notiks ja pazudis visi melnā darba daritaji? Dzive apstasies. Lidz atm tavas dumjas samdzenes jau nevar aizdomaties.

ja nav setnieku! tikai piemers. Griekija vai kur vienu vasaru kad streikoja setnieki, tur tadas miskastes bija lidz otram stavam,zurkas, slimibas sakas. Neatradu tiesi to bildi.Kur tvnet bija liekas.







28.09.2013 14:28 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
Ups atvainojos ne tur ieliku komentu:ED
28.09.2013 14:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits