Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kuponi frizieru pakalpojumiem - pieredze

 
Reitings 20
Reģ: 25.09.2013
Sveikas!
Padalieties ar pieredzi, kāda Jums bijusi pērkot kuponus frizieru pakalpojumiem.
Skatos, ka pārsvarā piedāvājumi ir vienus un tajos pašus mazajos saloniņos, taču palasot sūdzības.lv vēlme iet uz kādu no šiem saloniem pazūd pilnībā.

Pati 1x iegādājos kuponu par 13 Ls matu krāsošana + griešana + veidošana, neatceros salona nosaukumu, bet atradās Rīgā, Strēlnieku ielā. Jāsaka ka biju diezgan vīlusies.
27.09.2013 12:42 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Pirms kupona pirkšanas vienmēr uzzvanu uz salonu un noskaidroju detaļas (piemaksa par gariem matiem, utt.), tāpēc frizieros vīlusies neesmu. Kopumā ar kuponiem esmu bijusi kādas 10 rezies un vienmēr viss ir bijis labi!
Vairāki saloni, kas regulāri ir kuponos, piemēram, Venezia un Eklektik, gan ir atbaidījuši uz visiem laikiem, jo ne vienmēr norāda info par piemaksām un kad zvanu sīkākai info, atbild krieviski un nelaipni, tad nu uz tiem nemaz vairs neskatos..
27.09.2013 12:45 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
ne vienmēr cilvēku sūdzības vajag ņemt nopietni. protams, ja par vienu frizētavu būs sarakstīts desmitiem sūdzību, tad labāk tur nedoties, bet, ja tikai viena vai pāris, domāju, ka uztraukumam nav pamata. bieži cilvēki vnk grib kasīties vai gadās pārpratumi, kurus nenovērš uz vietas, bet iet kladzināt pa visu pasauli.
27.09.2013 12:48 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
neesmu nekad iegadajusies tos kuponus, bet man personigi skiet, ka tie frizieri ir dzili nelaimigi par tadiem kuponu-klientiem.
27.09.2013 12:50 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Nu nez par to nelaimīgumu, man vairākas reizes ir bijis arī tā, ka aizeju pa kuponu cenu, piemēram, 15 vai 20 LVL, un man iedod vizītkarti, ka arī nākamais apmeklējums (bez kupona) man izmaksās tos pašus 20 LVL. Viņiem tomēr izdevīgi caur kuponu firmu dabūt klientus, kurus pēc tam apkalpot, nemaksājot starpniekiem.
27.09.2013 12:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits