Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pa māju pļūtenēs

 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
labs rīts!

ar vīru iesākām sarunu par to, kā es izskatos mājās.
man priekš sevis ir likums- nekādu treniņbikšu/t.s.pļūteņu/ citu lamzīgu apģērba gabalu nēsāšanu, kamēr mani redz mans vīrietis, lai gan jā- ērtāks apģērba gabals nav izdomāts.

vīrs saka- lai es savus likumus metu pie malas un tik staigāju, jo viņš tik un tā apģērbu neievēro (un tā tas lielākoties arī ir).

kā ir jums? mājās atlaižat vai ir ievērot līdzīgu likumu?
27.09.2013 08:55 |
 
10 gadi
Reitings 6245
Reģ: 01.04.2009
Nu, man šobrīd nav, kam izrādīties, bet, kad bija, tad jā, staigāju pa māju ērtā stilā (iespēju robežās tomēr smukā), kas sastāvēja no treniņbiksēm un kāda T-krekla vai džemperīša, dažreiz legingi+plats džemperis.
Pa māju tomēr negribas staigāt piegulošos džinsos un dekoltētā džemperītī, mājas ir tā vieta, kur justies ērti :)
27.09.2013 08:58 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Staģāju tā,kā man ir ērti. Draugs vēl vakar lika uzvilkt savām sportenēm pa virsu viņējās, nāca, locīja man staras, lai tik man silti, iepakoju savos džemjos utt.. Mani tas galīgi nesatrauc. Man nav obligāti jāstaigā paēžu kurpēs pa māju, lai tikai draugam es patiktu. Es viņam patīku tāpat un viņš vienmēr ir teicis,ka mans komforts ir vissvarīgākais. Ziniet? ziemā šad tad eju gulēt ar vamzīgu pidžammu ar mikimaušiem. pipec, ne?:D neguļu zīda kleitiņās un mežģīņu stringos. šad tad guļu kokvilnas apenēs ar govīm, vardēm, utt.:D
Mēs galīgi uz to neiespringstam. abi divi staigājam čunčīgi, un tas netraucē mīlēt un iekārot vienam otru.:)
27.09.2013 09:07 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Pa māju staigāju teniņbiksēs un džemperītī, vai legingos un vīra lielajā džemperī.
Nezinu, neliekas, ka šis apģērbs būtu kaut kas briesmīgi nepievilcīgs. It ipaši mājās, kur man galvenais, la būtu silti un ērti.
Arī vīrs neiebilst pret šādu manu ģērbšanās stilu, tiešo otrādi, viņam ļoti patīk kā izskatos legingos un viņa milzu džemperī.
Nevarētu iedomaties, ka pa māju dzīvojos svārkos, apspīlētas biksēs.

Eva, kāds tas ir tavs mājas ģērbšanās stils?
27.09.2013 09:07 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Es nesaprotu, kādēļ pastāv stereotips, ka ērti nevar būt glīti? Ar to domājot glītas jaciņas un glītas mājas bikses, kuras nav džinsas.
27.09.2013 09:08 |
 
10 gadi
Reitings 5181
Reģ: 29.01.2009
Man garderobē vispār nav tās saucamās pļūtenes vai trenuškas. Parasti staigāju platākās biksēs nekā ikdienā, kāds topiņš/krekliņš vai džemperītis. Es jūtos ērti šādā apģērbā.
27.09.2013 09:09 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Ja man patiktu pļūtenes, vilktu.. Bet jā, es ar` pa māju legingos, krekliņā, tagad vilnas zeķes vēl :D Neviens nav aizrādījis par ģērbšanās stilu mājās, BET nu es arī neizskatos kā no miskatēm tikko, ir ok, durvis nebūtu kauns atvērt. Taču, bijušais, kad staigājā savā mājas ietērpā - tas mani tracināja, briesmīgs hūdijs un treniņbikses - kopā bija šausmīgi, es nevarēju izturēt, nesapratu, kāpēc jāizskatās tik šausmīgi? Pilnīgi zuda iekāre, nopietni. To hūdiju es izsitu no viņa :D
27.09.2013 09:11 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Šādas tēmas jau ir bijušas un mans viedoklis un ikdiena nav mainījusies-
ma māju staigāju ērtās drēbes, kas izskatās labi - lai nav pašai kauns vai nav j''askrien pārģērbties, ja kāds negaidīti atnāk.
Vasarā parasti tās ir kādas kleitiņas, šortiņi/legingi+maiciņa, tagad, kad dzīvoklī ir auksti pievēršos gariem adītiem džemperiem + legingiem + vilnas zeķītēm, flīša biksēm + kapučjakām,utt.
Katrā ziņā, zinu, ka manam vīram nav nekādu iebildumu kā es mājās izskatos.

Ir mīļi, ērti, silti, tīri.

Un pļūtenes man ir, bet arī tās neizskatās kā bomzīšiem.
Gavenais pareizais izmērs un apģērbu kombinācija.
27.09.2013 09:11 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Nu jā. manuprāt, galvenais,lai tīras drēbes.
27.09.2013 09:16 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu, mēs mājās pārģērbjamies. es sākumā tā ne visai pārģērbos "mājās drēbēs", bet, kad sākām dzīvot kopā, draugs pat lika to darīt.
īstenībā jau tas ir labi, jo izejamās drēbes nenovalkājas tik ātri.
gribējās no sākuma ģērbties ne-parastajās mājas drēbēs, bet nu tā mēs īstenībā paši jūtamies ērtāk.
27.09.2013 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
Pareizāk laikam ne "flīša", bet "flīsa". Kaut kas tāds-

Silti, mīksti, ērti, mīļi:)

Un man jau arī liekas, ka vīriešiem patīk savas sievietes redzēt ne tikai uzpucētas, svārkos un kleitās, bet daudz vairāk vienkāršas, mīļas - tādas, kad var ieritināties azotē neuztraucoties ko saburzīt vai sabojāt:D:)
27.09.2013 09:17 |
 
Reitings 3599
Reģ: 05.09.2012
Ar lielāko prieku staigātu pa māju šādā tērpā:

Izskatās TIK mīksts, ērts un galvenais - SILTS :)
27.09.2013 09:20 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
surli_murli man ērti ir legingi un svārki, kāds džemperītis; vīra lamzīgais džemperis ar ar jostiņu pa vidu vai kkas līdzīgs.... dažreiz arī džinsas.

nedomāju, ka uzreiz jālec kurpēs.. nu nē, vīrs domātu, ka es jukusi (man pašai ar tā šķitu) :D
tomēr, dažkārt šķiet, ka ir tā- kā tik mājās, tā mēs atlaižamies un tikai ejot ārā sabiedrībā sevi izceļam, reāli,- esot skaistas citiem, bet ne draugam/vīram. (protams, vīram/draugam mēs esam skaistas vienmēr- par to mēs viņus arī mīlam :) )
27.09.2013 09:20 |
 
Reitings 3774
Reģ: 12.02.2013
Un man jau arī liekas, ka vīriešiem patīk savas sievietes redzēt ne tikai uzpucētas, svārkos un kleitās, bet daudz vairāk vienkāršas, mīļas - tādas, kad var ieritināties azotē neuztraucoties ko saburzīt vai sabojāt

Tāpat arī manējais vienmēr palūdz noņemt kosmētiku no sejas, ja vairāk nekur nedosimies. Viņš saka: "Ja es gribu Tev sabučot kaut vai visu seju, es gribu bučot tīru seju!"

Pa mājām staigāju vai nu saucamajās pļūtenēs vai legingos + maiciņas, džemperīši + siltas zeķes ar neslīdošo apakšu. Galvenais, lai viss tīrs, ērts :)
27.09.2013 09:21 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.07.2013
surli_murli - šādu var dabūt lāča veidolā? :D

vīrs saka, ka pirks man kko tādu, lai es ar varu iekāpt lācī (superlamzīgumā un ērtumā).
27.09.2013 09:24 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
par to kosmētiku arī ir tā, ka draugs saka, ka viņš nesaprotot, priekš kam ir jākrāsojas :D
27.09.2013 09:24 |
 
10 gadi
Reitings 1513
Reģ: 29.01.2009
tomēr, dažkārt šķiet, ka ir tā- kā tik mājās, tā mēs atlaižamies un tikai ejot ārā sabiedrībā sevi izceļam, reāli,- esot skaistas citiem, bet ne draugam/vīram.


skaistu kleitu ar pļūtenēm un džemperīti varbūt nevar salīdzināt, taču vai tad mēs kļūstam mazāk skaistas?
Tas jau atkarīgs no katra cilvēka. Jo zinot savu vīru, viņam tiešām labāk patīk, ka staigāju pa māju kā staigāju.
Vai tā "atlaišana" neattiecas uz Tevi pašu? Ka tas ir svarīgi Tev?
Kāds pa māju staigā kā darbu vai ballīti - kādam tas patīk, kādam ne.
Vajag taču arī vīrietiem dot mazu kontrastus - lai uzpucējoties viņš to pamana:D
27.09.2013 09:25 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
Es pa māju dragaāju: vasarā šorti + krekliņš. Aukstajā laikā - kokvilnas pļurzīgas harēmbikses + kapušjaka/ kapučdžemperis! Vīrs pats mani pieradināja pie pārģērbšanās mājās. Es sākumā kā atnācu no darba, tā arī staigāju. Viņš vienmēr jautāja, vai tad es nepārģērbšos:D Viņš tikai iesmej par harēmbiksēm- sauc tās par lidvāveres biksēm! Bet tā- drēbes ko es gatavojos mest ārā, šis žēlo un saka, ka pa māju jānēsā. Tapēc es skapi šķiroju, kad viņa nav mājās, citādi nevienu vecu parpalu neļauj mest ārā!!!
27.09.2013 09:26 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
tomēr, dažkārt šķiet, ka ir tā- kā tik mājās, tā mēs atlaižamies un tikai ejot ārā sabiedrībā sevi izceļam, reāli,- esot skaistas citiem, bet ne draugam/vīram.

skaistums neslēpjas apspīlētā džinsenēs un maiciņā ar baigo izgriezumu.
Es, piemēram, ļoti novērtēju to,ka mājās var justies ērti un man nav jāiespīlējas kaut kādās šmotkās, lai tikai būtu skaista mājās. Man tāpat draugs bieži pielien, samīļo, sasilda un saka,ka esmu skaista..
Ja jau pat mājās nevar justies ērti, tad nu gan.
27.09.2013 09:28 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Es staigāju trennuškās, legingos,, hūdijā, džemperī, vilnas zeķes kājās. Nezinu, mums viss ir vienkārši. Ir daudz citu lietu, par ko uztraukties, nevis kādas bikses pa māju vilkt :D
27.09.2013 09:30 |
 
Reitings 6245
Reģ: 19.08.2009
Ir taču skaistas pļūtenes iegādājamas :D
Man ir skaistas un dragāju, viņš arī pļūtenēs pārkāpj līdzko mājā ticis :)
27.09.2013 09:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits