Sejas āda :(..

 
Reitings 528
Reģ: 18.03.2013
Sveikas meitenes,

Man jau vairākus mēnešus ir problēmas ar pumpām uz sejas, uz pieres, vaigiem un zoda.. Ir tādas dziļās, jeb iekšējās (tādas cietas, bet zem ādas), ir arī sarkanās, bet uz pieres mēdz mesties mazās baltās... Atvainojos, ja pretīgi skan. Pie dermataloga biju. Uztaisīja man analīzes un pateica, jūs ziniet- jums neko neatrada un izrakstīja losijonu ko izgatavoja man aptiekā. Nu priec;iga neesmu, jo pumpas kā ir tā ir, metās jaunas - nekas nav palicis labāk. Šī man ir tāda sāpīgā tēma šobrīd skaistumkopšanā. Vai kāda var lūdzu dot kādu padomu? Varbūt jūs zināt kādus vitamīnus ko palietot? Vai ēdienkartē kaut ko pamainīt vajadzētu? Vai varbūt kāda var vienkārši ieteikt man labāku dermatalogu??
22.09.2013 00:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
man tieši arī kkā pēdējā laikā sāk dikti mesties pumpas. kliņģerīšu tinktūra palīdzēja. bet tavā gadījumā droši vien ieteiktu iet pie jau šeit minētā dermatologa.
23.09.2013 14:12 |
 
Reitings 575
Reģ: 08.03.2013
Manuprāt, uz rudens un ziemas pusi vienmēr sāk mesties pumpas, tāpat ir ar matiem, tie straujāk un vairāk izkrīt .;)
24.09.2013 20:25 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Ādas problēmām ir daudz iemeslu, tāpēc pašārstēšanās kaut kādu rezultātu dod tikai tad, ja paveicas un uztrāpi uz īsto problēmu. Es ar pumpām mocījos ilgi, kamēr aizgāju pie dermatoloģes (pavisam trešās). Viņa pateica problēmu un izrakstīja zāles, bet tās es pēc kāda laika pārtraucu lietot, jo manai ādai bija par šerpu. Tomēr rezultāti bija. Tagad es, vadoties pēc viņas nosauktās problēmas, esmu pilnībā nomainījusi kopšanas līdzekļus uz maigākiem, un viss forši. Iesaku tikai un vienīgi iet pie dermatologa, ja vajag, nomainīt vairākus. Tavā vietā uz padomiem no sērijas "bet man palīdzēja šitais līdzeklis" neklausītos, jo, kā jau minēju, katram savs cēlonis. 90% gadījumu tā ir tikai lieka laika un naudas tērēšana.
24.09.2013 20:32 |
 
Reitings 39
Reģ: 07.09.2013
Vari pamēģināt padzert rauga tabletes (nopērkamas aptiekās), pa 2 tabletēm 3x dienā un šādi trīs nedēļas no vietas.
24.09.2013 20:35 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits