Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dažādie vīrieši

 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Man jūs esat iepatikušās un pēc ilgiem laikiem pat gribās uzsākt diskusiju par kādu man tuvu tematu... Jo tāds interesants stāsts vispār. Protams, ir nelielas bailes saņemt tādus neforšus viedokļus, bet ko padarīsi...

Centīšos īsi.
Pirms vairākiem gadiem, vēl ļoti jauna būdama ielaidos flirtā ar lielisku vīrieti. 4 vai 6 gadus vecāku (nepateikšu precīzi, jo tas bija pāris gadus atpakaļ). Nekas daudz nenotika, sarakstes, garas sarunas, sākumā tikāmies kā ģimenes draugi, jo atradāmies ārzemēs un tā kā es tikai ciemojos tur, tad kamēr mans tētis bija komandējumos, laiku pavadīju pie viņa... Varējām sarunāties vairākas stundas, un bija patīkami kopā pavadīt laiku... un tad no draugiem tas pārvērtās kaut kamā vairāk... flirts, skūpsti, bet seksa nebija. Tā pāris dienas, līdz man bija jālido uz lv, viņš vēlējās, lai palieku, bet izlēmu atgriezties Latvijā (brīžiem šo lēmumu ļoti nožēloju). Pēc laika sapratām, ka pāris tūkstoši km nav pats foršākais attālums un viņu biedēja vecuma starpība... tad uzradās cita meitene, kas līdz pēdējam izšķīra jebkādas mūsu attiecības (ar nepatīkamu melu palīdzību gan). Tagad pagājis ilgs laiks... vasaras sākumā devos atkal ciemoties pie tēta, un tad protams uzzināju, ka laiku jau viņi nav kopā un vispār, attiecības viņa veidojusi naudas dēļ, iedzinusi parādos un aizgājusi pie bagātāka... nolēmu meiģināt sazināties... no viņa mammas uzzināju skype un sākām saraksti... piedāvāja satikties, bet nebija iespējas aizbraukt. Tagad abi esam lv. sarakstes ir tādas... uzrakstam viens otram, vai es, vai viņš... bet jūtams, ka viņš ir mainījies... pilnīgi jūtama tāda kā neuzticēšanās... jūtams, ka tas varētu būt no iepriekšējām attiecībām, lai gan laiks jau ir pagājis. Tomēr, nevienu brīdi nav licis saprast, ka kontaktēšanās viņam ir nepatīkama vai kā tamlīdzīgi.
Pēc tik ilga laika un vairākām attiecībām es atceros par šo vīrieti ar tādu siltumu un patīkamām izjūtām, ka es gribētu, lai viņš dot vēl vienu iespēju kaut ko meiģināt... kaut satikties, nezinu. Un šobrīd man ir bail būt pārāk uzmācīgai, vai atkal palaist garām iespēju un es nezinu kā rīkoties taktiskāk...
20.09.2013 01:56 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Pameegini iesaakumaa buut tikai draugs, nevis kaa potenciaalaa meitene. Dari to pashu, ko dariitu, ja gribeetu tikai draudziigi pakontakteeties neatkariigi no dzimuma. Taa ieguusi vinja uzticiibu un dosi iespeeju vinjam pamazaam atveerties. Shaadas lietas ir ljoti smags trieciens viiriesha ego, taapeec es tavaa vietaa arii ar kaadu draudziigu komplimentu paliidzeetu pacelt vinja pashapzinju un iedroshinaat vinju. Un nekaadaa gadiijumaa neaizskar naudas teemas, visticamaak, taa bruuce veel nav sadzijusi pilniibaa.
20.09.2013 02:01 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Viņš ļoti labi zin, ka esmu no tiem cilvēkiem, kas nauda otrā cilvēkā nav svarīgākais. Protams, bez tās nav iespējams dzīvot, bet tas nav primārais, turklāt, agrāk kad satikāmies, iebildu pret izmaksāšanu, to, ka tērējās braucot man pakaļ un tml, kas protams netika ņemts vērā...

To es arī cenšos darīt...bet kā cilvēks viņš vismaz sarakstē ir mainījies... zinu, ka agrāk nelietoja alko vispār un tml, tagad sācis pastaigāt un izklaidēties uz nedēbu... žēl, liekas,ka cenšas nodzert bijušās attiecības un bēdas.
20.09.2013 02:06 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
zinu, ka agrāk nelietoja alko vispār un tml, tagad sācis pastaigāt un izklaidēties uz nedēbu... žēl, liekas,ka cenšas nodzert bijušās attiecības un bēdas.

Tas viirieshiem ir raksturiigi. Ja sievietes meegina tikt pari attieciibaam ar shopinga un skaistumkopshanas paliidziibu, tad viirieshi iet uz klubiem, balleejaas un taisa trakuliibas. Nevienu vien esmu shaadaa paskataa redzeejusi peec skjirshanaas. Iztrakosies, apniks un paaries.
20.09.2013 02:12 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Šķiet, ka esmu vīrietis. :D

Kā vispār es varu pārvietot šo diskusiju uz tam paredzēto forumu?
20.09.2013 02:18 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Vispār, ar draudzeni jau bijām tādu vienkāršu plānu izdomājušas...
Lai vismaz redzētu kaut kādu reakciju... pajautāt tel nr, ja jautājums, kam vajadzīgs, vienkārši - nu, ja nu man ienāk prātā tevi uz randiņu uzaicināt un tu neesi skype, vai kaut kā tml. Bet ja neiedotu, tad nu atkāptos uz kādu brīdi pavisam noteikti... beigās - iedeva, bez nekādiem jautājumiem un es pilnīgi apjuku... par to mēs nebijām padomājušas...
20.09.2013 02:20 |
 
Reitings 3146
Reģ: 30.12.2012
tad tu viņu uzaicināji uz to randiņu un pateici ko domā un gribi? ko tu gribi, lai tev te iesaka?
20.09.2013 02:25 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Varbūt vēlreiz izlasīsi manis rakstīto, jo atkārtoties man patiešām negribas. Viss ir skaidri un gaiši aprakstīts.
20.09.2013 02:29 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Up.
un patiešām neviena nezin kā pārcelt diskusiju?
22.09.2013 21:34 |
 
Reitings 265
Reģ: 26.06.2013
Nu psc! Kam tu raksti tādu štruntu? Es pat nevaru izdomāt kā tevi notroļļot!
22.09.2013 21:37 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es tev dodu garantiju, ka lai kā tu censtos, tev nesanāktu.
22.09.2013 21:40 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Nerīkojies "taktiski", nē! Dari tā, kā TU uzskati par pareizu, bez saskaņošanas ar draudzenēm, forumā utt.
22.09.2013 21:42 |
 
10 gadi
Reitings 2587
Reģ: 07.03.2011
Es gan atkārtošos - kāpēc meitenēm primārais ir vīrieti uzreiz uzskatīt un padarīt (tiekties darīt) par savu vīrieti? Tā kā teica Krista - esi draugs, cilvēks tuvumā, ierosini aiziet kaut kur TĀPAT vien (kad viņš grib doties dzert), bez skūpstiem, bez tādām lietām, uzklausi.
22.09.2013 21:45 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
beigās - iedeva, bez nekādiem jautājumiem un es pilnīgi apjuku... par to mēs nebijām padomājušas...


Nu bet manā skatījumā viss tātad ir lieliski! Viņš vēlas, lai Tev būtu iespēja ar viņu sakontaktēties arī ārpus sarakstes :) Cik tas nopietniem mērķiem...tas atkarībā, cik sen tās iepriekšējās attiecības pajukušas. Bet - to jau nekad neuzzināsi, ja nepamēģināsi.
Zvani, uzaicini satikties! Tieši tik vienkārši - gribētos Tevi satikt! Tas jau nav nekas tik drausmīgs, turklāt, to var iztulkot arī kā vnk draugu būšanu, if all goes south :D
22.09.2013 21:46 |
 
Reitings 265
Reģ: 26.06.2013
Ok izdomāju!

Karoč, pasūti milzīgu torti, lai tu varētu tajā pēc tam ielīst, uzvelc kaut ko seksīgu un ielien iekšā, un tad nosūti sevi ar DPD pie viņa uz mājām! Kad tevi iekraus viņa mājā, sagaidi kamēr DPDšņiki aizies, un tad izlec ārā no tortes! Tad varat paēst torti un seksoties, vai otrādi!
22.09.2013 21:48 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Tas nav svarīgākais, uzreiz padarīt par savu... bet, neesat saskārušās ar tā saucamo friend zone? Piemēram, ja man vīrietis uzsāk kontaktu kā draugs, tad ar laiku, viņš man patiešām kļūst tikai par labu draugu un tad, kā saka, tas vilciens jau ir aizgājis...

Laikam sen vienkārši neesmu centusies kādu vīrieti, nezinu kā lai pareizi noformulē, bet sapratāt... :D

Štanks, man vienmēr ir interesējis tas, cik gan neinteresantai un nožēlojamai jābūt cilvēka dzīvei , lai veidotu kaut kādu profilu un censtos izdomāt nožēlojamus komentārus, kas pat nav smieklīgi?
22.09.2013 21:53 |
 
Reitings 265
Reģ: 26.06.2013
Štanks, man vienmēr ir interesējis tas, cik gan neinteresantai un nožēlojamai jābūt cilvēka dzīvei


TROLOLOL

Tev var uzdot tādu pašu jautājumu, jo redzi, tu meklē padomu samērā svarīgā dzīves situācijā kaut kādā forumā! :D
22.09.2013 21:58 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Laikam sen vienkārši neesmu centusies kādu vīrieti, nezinu kā lai pareizi noformulē, bet sapratāt...


Domā - savaldzināt? :D
Nez, sākumā varbūt tiekaties klātienē, vai tā pievilkšanās ķīmija vēl tur ir :)
Nu iepriekšējā reizē taču izdevās savaldzinēt, ne? ;)
22.09.2013 22:15 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Es vēlos dzirdēt neitrālas atbildes, jo zinu, ja es pajautāšu kaut ko draudzenei, pat ja situācija būs bezjēdzīga, atbilde vienmēr būs uzmundrinoša... turklāt, neviena no manām paziņām nav saskārusies ar vīrieti, kas, iespējams, pazaudējis jebkādu uzticēšanos sievietēm, tāpēc, meklēju padomu vai pieredzi tur, kur apgrozās daudz dažādas sievietes...
Savukārt tu, reģistrējies sieviešu forumā, ieliec troļļu komiksu attēlu kā savu profila bildi un centies piesaistīt sev uzmanību rakstot neadekvātus un diezgan debīlus komentārus... šobrīd, vienīgais ieteikums tev būtu, doties uz spokiem.lv vai kādu tamlīdzīgu adresi un skatīties savam inteliģences līmenim atbilstošus komiksus un bildītes. :)
Brīžiem rodas jautājums, vai šādi idioti mūsu sabiedrībā rastos arī tad, ja internetā nepastāvētu iespēja komentēt anonīmi...
22.09.2013 22:18 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
Brīžiem rodas jautājums, vai šādi idioti mūsu sabiedrībā rastos arī tad, ja internetā nepastāvētu iespēja komentēt anonīmi...


...ko varētu lieliski attiecināt uz tevi pašu.
22.09.2013 22:22 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Mau5, ja vajadzīgs, es varu tev atklāt savu vārdu un uzvārdu, vai jebkuram citam cilvēkam, kuram tam būs jelkāds pamatojums, tā kā, par to tuu vari neuztraukties... pietiekami atklāti varu izteikt savu vedokli arī vidē, kur komentēšana notiek atklāti... :)
22.09.2013 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!