Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kārdinājums

 
Reitings 3
Reģ: 20.09.2013
jau ilgus gadus sarunājos ar kādu vīrieti. mēs nerunājam ikdienā, bet tā... reti, bet kad runājam, tad tā pa īstam. pēc tam izmēztas smadzenes vēl pāris dienas. nekad īsti nerunājam viens par otru, patiesība zinu maz par viņu, un otrādāk. nekādos svētkos nesveicam, ar labu nakti nevēlam, lai labāk saprastu mūsu attiecības. runājamies par lietām. sarunājamies abi caur neīstajiem profiliem. neesam īstajos skype, jo abi esam jau attiecībās, tāpēc arī ne draugiem.lv, ne facebook.com viens otram neesam, bildes neredzam, arī nesūtām, tomēr starp mums bija kaut kāda dīvaina kaisle. nemāku raksturot kāda, bet bija samērā vienalga par otra ārieni. protams, viens otru bijām redzējuši. izlēmām satikties, par spīti tam, ka esmu attiecībās, bet viņš - precējies. tas bija labākais skūpsts un labākais sekss manā mūžā, es varētu mūžīgi būt viņa apskāvienos, neaizmirstami!, bet realitāte ir tāda, ka dzīvojam katrs savā valstī, man ir ideālas attiecības. mīlu savu partneri, domājam par kāzām, bet nespēju aizmirst to visu, kas bijis. nemostos un nedodos gulēt, domājot par viņu, kaut kādas attiecības dibināt pat prāta nav nācis, tomēr kas tas ir? jums ir tā gadījies? ir uz pasaules kāds cilvēks, ar kuru ir līdzīgi?
20.09.2013 00:26 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Saaksim varbuut ar paskatiishanos aciis skaudrajai patiesiibai? Tev nav ideaalas attieciibas, savaadaak nedomaatu par citu viirieti un vinju pat neatcereetos. Un visticamaak, pret savu partneri izjuuti piekjershanos, bet ne patiesu miilestiibu.
20.09.2013 00:32 |
 
Reitings 3
Reģ: 20.09.2013
neticu tādai baltai, patiesai un tīrai mīlestībai, ka par citiem nedomā, un seksā arī domā tikai par savu partneri mūžīgi mūžos. zinu, ko jūtu, ar to arī beigsim. :)
20.09.2013 00:34 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Ceru vismaz, ka tavs viirietis domaa taapat kaa tu un ka arii vinjam ir kaada meitene, ar kuru vinjam ir daudz labaaks sekss kaa ar tevi.
20.09.2013 00:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 20.09.2013
manis pēc, ja ir bildinājis mani, tad, acīmredzot, citas savā dzīvē blakus nevēlas.
20.09.2013 00:42 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Un par savu sakaru ar citu viirieti tu vinjam esi jau pastaastiijusi?
20.09.2013 00:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!