Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmās attiecības?

 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Sveikas visas. Gribu pajautāt, vai jūsu prāt, tas ir normāli, ka 19 gados nav vēl bijušas attiecības? Neesmu nekad bijusi ballīšu piekritēja, arī alkoholu nelietoju un esmu diezgan klusa un kautrīga, kad jārunā ar puišiem, varbūt tāpēc arī attiecību lietas ir noliktas kaut kur malā, un pievēršos citām lietām vairāk. Mazliet, sāku uztraukties, jo tomēr man jau tāds vecums, kad tomēr vajadzētu un arī īstenībā ļoti gribētos kādu blakus, bet es it kā no kaut kā baidos.. Un tas liek man satraukties vēl vairāk, jo negribas visu dzīvi pavadīt vienai, bez otrās pusītes :(
Neesmu neglīta , bet kaut kā kad lietas grozās ap puišiem , es palieku ļoti noslēgta un izvairos..
19.09.2013 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 6202
Reģ: 01.04.2009
Domāju, ka ir normāli, nav jāsteidzas, ja neviens nav patiesi iekritis sirdī un nav jāveido attiecības, lai tikai tās būtu. Jā, man pašai jau 18 gados bija nopietnas attiecības, bet ar šodienas prātu saprotu, ka varēju gaidīt ilgāk, jo diemžēl tajā laikā pazuda liela daļa draugu, puisis vnk bija drausmīgi greizsirdīgs un neļāva man ar viņiem kontaktēties. Otrs iemesls, nebiju viņā ļoti iemīlējusies, drīzāk negribēju būt viena un viņam ļoti patiku. Tagad tā attiecības neveidotu.
19.09.2013 20:43 |
 
Reitings 1701
Reģ: 16.07.2013
Jā, tas ir normāli! Lūdzu, neklausies pretējā viedoklī (ja tāds vispār būs).
19.09.2013 20:45 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Neko nenormālu tajā neredzu :)
19.09.2013 20:46 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Nezinu normāli vai nē, bet nenormāli tas toč nav.
19.09.2013 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Viss normaali. Mans pirmais draugs (un joprojaam ir tas pas) uzradaas 20 gadu vecumaa
19.09.2013 20:49 |
 
Reitings 74
Reģ: 23.07.2013
Liels paldies, meitenes! Liekas, ka mūsdienās visiem prātā ir tikai ballītes, klubi.. bet man nepatīk tā padarīšana, bet tomēr ļoti gribētos satikt kādu sakarīgu puisi tikuntā , kaut kur citur.. :)
19.09.2013 20:49 |
 
Reitings 420
Reģ: 09.07.2013
Nevajag uztraukties. Ar tevi viss ir ok, un ir patīkami dzirdēt, ka ir arī normālas meitenes ar citām vērtībām.

Mūsdienu sabiedrībā tagad valda kaut kāds galīgi kreizī uzskats, ka attiecībām noteikti vajag būt, savādāk esi ar brāķi.

Mani uztrauktu kas cits - vai tas ir normāli, ka visas mazās 14 utt meklē savu otru pusīti, un alkst attiecības brīdī, kad ir jādomā par sekmīgi izpildītiem mājasdarbiem? Dažreiz smiekli sanāk, kad autobusā dzirdu mazo sarunas par to, kur ar kādu un cik reizes ir nolaidusi. Un kas no tā visa beigu beigās izaugs? - vidusskolu nepabeigusi, vientuļā māmiņa, kas tikai dzīvo uz valsts rēķina?


Un tas liek man satraukties vēl vairāk, jo negribas visu dzīvi pavadīt vienai, bez otrās pusītes


MUĻĶIBAS. Visam labajam reiz pienāk savs laiks. Tā tas vienkārši ir. Un sastapsi Tu savu īsto, kurš spēs novērtēt tevi tādu, kāda esi. Bet līdz tam laikam iesaku tik ļoti nekoncentrēties uz otru pusīti, cik domāt kā pacelt sevi jaunā attīstības līmenī.
19.09.2013 20:50 |
 
Reitings 420
Reģ: 09.07.2013
Ā un vēl, nekā persōnīga, protams, bet lai man piedod visas cosmo lasītājas, kurām nav vidusskolas izglītība; kurām sekss bija jau 14. gados; vientuļās māmiņas un tās, kuras dzīvo no valsts pabalstiem. ( tas tā, jo cosmo mēdz būt nežēliigs :D ) Tiešām nevēlējos nevienu aizvainot!
19.09.2013 20:54 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
Viss ir pat vairāk nekā kārtībā. Jauki lasīt tādu pieaugušu, nopietnu pieeju patiesībā taču nopietnai lietai - attiecībām.
Arī man, pirmās "nopietnās attiecības" bija 17-18 gadu vecumā, lai gan pirms tam citas draudzenes tik laida pa labi, pa kreisi. Tāpat tās pirmās bija smieklīgas, čalis riktīgi āzēja :D , bet vismaz tolaik man jau pietika prāta to saskatīt, nevis kā būtu bijis piem. kkādos 14 gados.

Un iedomājies arī no otras puses - mēdz būt tā, ja visu laiku esi attiecībās jau no agra vecuma, meitene nereti nemāk būt viena un patiesībā nemaz nav sevi "dzīvē atradusi". Jo jebkurās attiecības notiek daļa iezīmju pārmantošana, pielāgošanās tam konkrētajam dzīves posmam. Tāpēc, kad tomēr uzsāksi nopietnās attiecības, tu zināsi, kas esi, būsi ar sevi harmonijā, un tādām attiecībām patiesi būs lielāka jēga nekā padsmitgadnieču cukurotajiem
19.09.2013 21:00 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
*
love U 4eva
19.09.2013 21:01 |
 
Reitings 1012
Reģ: 20.08.2013
Un tas liek man satraukties vēl vairāk, jo negribas visu dzīvi pavadīt vienai, bez otrās pusītes


Tici man, 19 gadi pa lielam ir tikai dzīves sākums :) Neuztraucies un nedomā par to, jo tas nav nekas nenormāls. Satiksi kādu puisi, kurš tieši novērtēs to, ka viņš Tev pirmais (vismaz attiecību ziņā, par pārējo nezinu) :)
19.09.2013 21:06 |
 
Liekas, ka mūsdienās visiem prātā ir tikai ballītes, klubi.. bet man nepatīk tā padarīšana, bet tomēr ļoti gribētos satikt kādu sakarīgu puisi tikuntā , kaut kur citur..


Man tieši liekas, ka klubos un ballītēs tādus tiešām sakarīgus atrast praktiski nav iespējams :D
19.09.2013 22:01 |
 
Reitings 5516
Reģ: 03.08.2013
Man pirmās attiecības bija šajā vecumā, labāk būtu vēl pagaidījusi.
19.09.2013 22:16 |
 
Reitings 40
Reģ: 07.02.2013
Nu un kas tur slikts? Visam savs laiks un atkarīgs individuāli no katra cilvēka vērtību sistēmas :) Man, piemēram, būs tūliņ 22 gadi un nav bijušas attiecības, pa klubiem neesmu gājis un domāju, ka arī neiešu - cita vērtību sistēma laikam. Svarīgi, manuprāt, ir vispirms pilnībā nostabilizēties dzīvē un tad kaut ko gudrot :) Manuprāt, līdz šādai domāšanai, kā tēmas autorei ir jāizaug - diemžēl citi tā arī visas dzīves laikā neizaug :D Priecājos vienmer sastapt izaugušus cilvēkus :)
19.09.2013 22:25 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Man vienmēr liekas mazliet smieklīgi, ka, sakot "staigāšana pa klubiem" tiek domāts kaut kas briesmīgs. Ta nu tās staigātājas ir tās nodzērušās meitenes un, sak', ja es nestaigāju, tad esmu ar citām interesēm un vērtībām.

Man jau liekas, ka tā gluži nav..

Pašai pirmais attiecību tipa piedzīvojums bija 17 gadu vecumā, pāris mēnešus. Bet tikpat labi varēja būt arī 19, vai pat vēl vēlāk - absolūti neuzskatu, ka ir kaut kāds posms, kad obligāti jābūt attiecībās. Tā ka, par to neuztraucies.

Tā vietā labāk aizej uz kādu klubu un izdejojies - un nevajag maukoties vai piedzerties līdz Vecrīgas bruģa novemšanai, bet vienkārši izklaidēties, izsmieties ar draudzenēm.. Dejot ir labi. Nevajag to asociēt ar kaut ko sliktu ;)
Man ir draudzene, kas nedzer vispār (nu, labi, pa retai reizei vīna glāze un šampis savās kāzās), un arī nav ballīšu meitene ,tomēr, diezgan regulāri ejam izdejoties. Pilnīgi skaidrā. Un tad divatā arī mājās, no guys attached. Ir forši!

Galu galā, dzīvo savu dzīvi un neskaties, kā dzīvo citi. Tā ir Tavējā un nav iespējas to nodzīvot nepareizi.
19.09.2013 23:03 |
 
Reitings 414
Reģ: 03.02.2013
Man, piemēram, būs tūliņ 22 gadi un nav bijušas attiecības, pa klubiem neesmu gājis un domāju, ka arī neiešu - cita vērtību sistēma laikam.


Protams, nevajag apbērnoties un dzīvot kopā, taču man (un man personīgi) attiecības palīdz izaugt, iepazīt sevi saskarsmē ar citiem, saprast, ko gribu no dzīves.. Tā ir tāda veselīga pieredze. Šobrīd, pēc diezgan ilga vienatnes posma, esmu jaunās, un pilnīgi priecājos, ka iepriekš sastaptie cilvēki mani padarīja tieši šādu, kāda esmu.

Nav no attiecībām, ko baidīties, eksperimentēt jau ir forši, tik ilgi, kamēr netiek apzināti sāpināti cilvēki/nespēlējoties ar svešām jūtām just for fun.
19.09.2013 23:06 |
 
Reitings 1220
Reģ: 28.08.2013
Man pirmās nopietnās attiecības sākās tik pagājušo gad. Kur man bij jāskrien, tik tāpēc lai tādas būtu ,
labāk būtu vēl pagaidījusi
+
19.09.2013 23:14 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Man pirmās nopietnās attiecības bija 19 gadu vecumā. Pirms tam gan biju pamanījusies pieļaut daudz kļūdas, bet nekas, vismaz sapratu, ko es savā dzīvē nekad vairs negribu :D
No vienas puses gan gribētos, lai tas būtu noticis ātrāk, jo tad man tagadējās attiecībās būtu sākumā gājis gludāk. Bet mēs tik un tā pieslīpējāmies viens otram.
No otras puses, droši vien esi sev aiztaupījusi daudzas kļūdas - 19 gados tomēr domāšana ir krietni sakārtotāka kā 14, pat ja reālas attiecību pieredzes nav.
Neuztraucies, viss vēl priekšā. Tikai nekoncentrējies uz attiecību meklēšanu - tā ir drošākā recepte, kā nekad pie tādām netikt :D
19.09.2013 23:24 |
 
Reitings 2797
Reģ: 16.09.2013
Nepateikšu cik kas kam skaitās normāli, jo gan man pašai dzīvē, gan manām draudzenēm katrai sava pieredze un situācijas, bet šobrīd esam nonākušas pie tā, ka ap 20 jau visām ir/būs mazie un katrai ģimenē savādāka situācija.
Bet, mani kaitina tas, ka valda uzskats, ka ja meitene apmeklē klubus, ballītes, balles, tad uzreiz kaut kāda vērtību sistēma jāpiemin.
Jā, man patīk sabiedrība, cilvēki, man patīk atpūsties klubos, padejot, iedzert kādu koktēli, pasēdēt ar draudzenēm un vienkārši izbaudīt laiku... bet tai pašā laikā, kamēr bija klubi, skolā viss bija kārtībā, trīs nopietno attiecību laikā nekad nekrāpu savus vīriešus, pat nebija doma par klubiem un ballītēm kā vīriešu medību vietām, ai tamlīdzīgi.
Bet jūtos izskrējusies tagad un gatava ģimenei (diemžēl, šobrīd esmu sapratusi, ka blakus nav tam piemērota vīrieša). Bet tad kad visu dzīvi turi sevi rāmjos, taupi vienīgajam, notiek tā, ka vienu brīdi uzrodas kāds vēl vīrietis un tad sāk domāt par to, varbūt tomēr pie tā otra būs labāk, un vēl izdomā, ka tomēr grib pabaudīt dzīvi... un viss notiek otrādāk... līdz 25 valdās, veido gadiem ilgas attiecības, gandrīz jau ģimene, kad izdomā, ka tomēr nav labi, ka vajag tomēr kut ko vēl...
20.09.2013 01:28 |
 
Reitings 1378
Reģ: 24.05.2013
Protams, ka ir normāli! Manam puisim līdz 27 gadiem attiecību nebija. Un zinu vēl pāris tādus kardus/ -es
20.09.2013 01:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!