Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viss kā agrāk, kur palika solījumi?

 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2012
Esmu ar savu puisi kopā jau 2 gadus, kad bija pusotrs gads tad izšķīrāmies, bet pēc 2 mēnešiem atkal sagājām kopā, iemesls kpc vēlējos šķirties bija - greizsirdība, ļoti ierobežoja (nevarēju pat ar draudzenēm pasēdēt iedzert šampīti), iziet ārā pastaigaties, pat dr.lv es vairs nebiju, rutīna, kaisles zudums. Tgd pēc atkal saiešanas kopā ir pagājis pus gads, jūtu, ka mani atkal nomoka domas, par to vai vēlos būt kopā ar viņu, jo es nevaru pašsaprotamas lietas darīt - aizbraukt ciemos pie draudzenēm bez viņa, nerunāsim vsp par izklaidēšanos retu reizi. Esam vienā vecumā, vnm esmu bijusi diezgan atbildība un pieaugusi, brīžiem mani nokaitina tas, ka redzu, ka viņš vēl nav pieaudzis, kad bijām pašķīrušies man tajā laikā bija tāds romāniņš ar vienu vecāku puisi (8 gadus vecāks), tas bija pavisam kkas cits. Atceroties tirpiņas pat skrien. Domas par šķiršanos mani nodarbina kopš brīža kad atkal sākām dzīvot kopā - viss ta pats. Kur visi viņa solījumi kad gribēja mani atpakaļ? Viss ir tpt kā agrāk, jūtos ka es nebūtu es, esmu vnm bijusi sabiedriska un jautra, apkārt vnm bija draugi, braucu pie radiem, bet tgd atkal kā izolēta no visa tā! Ja viss kā agrāk, tad jau lkm ir jāsaprot, ka arī nekad nekas nemainīsies! Vai kādai ir bijis līdzīgi?
19.09.2013 15:46 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
jā, bet mans puisis varbūt nebija greizsirdīgs.. varbūt arī bija, bet viņš bija mājās sēdētājs. Kopā bijām gandrīz 4 gadus.
ko teikt.. ŠĶIRIEs, ja jūti, ka nav!
Savu jaunību un dzīves labākos gadus nav jēgas norakt ar tādu, kas Tevi nenovērtē un neuzticās...
19.09.2013 15:49 |
 
Reitings 2059
Reģ: 20.11.2012
Nu tad šķiries!
19.09.2013 15:50 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Kāpēc sagājāt kopā, ja jau pašā sākumā kad sagājāt kopā domāji par šķiršanos.
Vienkārši nebija vērts.
19.09.2013 15:50 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2012
Nu kad mēs pašķīrāmies tad viņš sāka tur baigi tusēt, rakstija visam pēc kārtas, bet kad esam kopā, viņam neko citu nevajag, viņš nekur negrib iet un pavisam negrib, lai es kaut kur. Ar draudzenēm kādreiz aizgājām uz klubiņiem padejot, tgd nekas tāds nav. Var teikt - esot kopā ar viņu esmu mājāssēdētaja, viņš nav īsti priecīgs, ka studeju, jo tur taču vēl daudz citi puiši.
Lkm jau tev SUPATRUPA taisnība, ka šādi zaudeju savus labākos gadus! :(
19.09.2013 15:52 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2012
Sagājām kopā, jo es padevos viņa neatlaidībai, un lkm tomēr vēl sirsniņā bija un tā sanāca. Zinu, ka viņš man ir savrīgs, bet vai viņš ir vērts tā visa, ko es palaižu garām un zaudēju, pat kontaktu ar labiem draugiem!
19.09.2013 15:55 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
nekad nav interesējuši vīriešu solījumi, skatos uz viņu darbiem.
19.09.2013 15:56 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2012
Kad otrreiz sagājām kopā mes uzreiz nesākām dzīvot kopā, kad sākās atkal kopdzīve viss pazuda tad, solījumi zuda un atkal rutīna!
19.09.2013 15:57 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu ja nemainījās, tad nemainīsies arī, plus ja vēl pati domā par šķiršanos, tad škiries, vēlāk tikai nožēlosi, ka vilki laiku garumā, ka devi iespējas laboties, bet beigās pati tikai sabeidzi sev nervus. Ar solītājiem nav ko auklēties.
19.09.2013 15:57 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Solīts makā nekrīt.
Nu ja nemainījās, tad nemainīsies arī

++++
19.09.2013 16:02 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pat, ja viņš kkad mainīsies, kas maz ticams.. tu gaidītu gadus 10 vai 20?
neizskatās, ka tev pret viņu vsp ir jūtas..
dzīvo savu dzīvi, nevis viņa.
kāpēc tu vispār esi ar viņu kopā? tu , manuprāt, dzīvo kkādā pagātnē, kad viss vēl bija daudz maz labi un ilūzijās par nākotni. bet tagad tev vnk nav.
19.09.2013 16:06 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
bet tagad tev vnk nav.

bet tagadnes tev vnk nav.
19.09.2013 16:06 |
 
10 gadi
Reitings 1207
Reģ: 31.05.2011
Ahh, ka tā sāk tīt to filmu atpakaļ, tad jā, arī gājām uz kopā saiešanu, gājām kā agrāk uz randiņiem, jo biju pārcēlusies uz dzīvi pie māsas. Pēkšņi bija dāsns ar finansēm, piedāvāja iet nu visur kur... bet tad jau man to vairs nevajadzēja, jo tas viss nāca pa vēlu.
Atceros, vēl ādu gadu tas viss tā kā galvā vēl stāvēja, tāda kā vainas sajūta, jo attiecību izbeigšanai iniciatore biju es... nu nebija..un ja nav, tad nav ko!
tagad jau 4 gadus esmu kopā ar citu puisi un jūtu, ka ir! citas sajūtas un attieksme!
Tā kā..viss kas notiek - notiek tikai uz labu :)
vispār jau es par šo visu varētu sākt filozofēt un tā sakot, pļāpāt un stāstīt kā īsti viss bija utt, bet domāju, tas nav to vērts.. kas bijis - izbijis.
19.09.2013 16:11 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2012
SANY, Nav jau tā, ka man pret viņu nav jūtas, ir. Bet ne tas, kas kādreiz. Protams, pieradums un tas, ka tev vnm ir blakus.
Nu kad atkal sagājām kopā tad jau viņš centās, neiebilda, ka aizbraucu ciemos pie draudzenes un izeju ar viņām ārā pa veikaliem, bet tgd jau pret to visu ir iebildumu!
Dažreiz ar viņu gribu tā forši papļāpāt par visādām tēmām, viņa atbilde - man tas neinteresē, vnk gribas cilvēku blakus ar kuru vari parunāt, kurš atbalsta!
19.09.2013 16:22 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
skatos uz viņu darbiem

+++
19.09.2013 16:34 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2012
Piekrītu, ka solīts makā nekrīt, sākumā jau centās, tad drošvien juta, ka vairs var nebaidīties, ta teikt, par vienu man blakus, ka esmu ar viņu kopā un viss kārtībā. Tad varēja atslābt, es viņam teicu, ka atkal viss ir kā agrāk, bet viņa atbilde vnm - tā nav, esmu saguris darba dēļ, man vnk nav garīgā kkur iet, kko darīt.
Vnk ir grūti saņemties un teikt - zini, bet es tā vairs nevaru. Cenšos izvērtēt plusus un mīnusus, un mīnusu tomēr ir vairāk!
19.09.2013 16:41 |
 
Reitings 738
Reģ: 14.10.2011
Laikam ir tādi cilvēki, kuri nekad nemainās.
Pati pirms 3 gadiem iepazinos ar vīrieti ar kuru pirmie divi kopā būšanas mēneši bija kā pasakā. Pēc tam viņš sāka aizvien mazāk pievērst uzmanību man, visur gāja viens, ar draugiem lietoja alkoholu. Izšķīrāmies. Pēc laika sagājām kopā atkal, jo laikam sirsniņā viņš man vēl bija. Pats arī solīja, ka nu viss būs savādāk, ka vecās kļūdas nepieļaus. Taču atkal pagāja neilgs laiks kā atsākās tas pats - mājās mūžīgi biju viena, kamēr viņš klubos izklaidējās, ar draugiem braukāja nedēļas nogalēs atpūsties pa dažādām Latvijas pilsētām, reiz pat pazuda uz nedēļu un izslēdza telefonu, kamēr es biju stresa un šoka stāvoklī. Tāpat arī turpināja dzert.
Iepazinos ar citu. Viņam pateicu, ka pielieku punktu un aizeju. Savācu mantas, aizgāju, pārcēlos uz citu vietu. Viņš turpināja lūgties, lai atgriežos, teica, ka visu labos, taču nu vairs neklausījos šajās pasakās. Tagad pašai dusmas uz sevi par to, ka biju tāda muļķe un izniekoju 3 gadus no savas dzīves mēģinot veidot kaut kādu nākotni ar cilvēku, kurš nekad nemainīsies. Un nav mainījies joprojām.
19.09.2013 23:39 |
 
Reitings 10
Reģ: 15.03.2012
Jā, grūti ir saņemties un pateikt, ka viss. Vsm mans draugs nekur nevandās un katru nedēļas nogali netusē un nedzerstās apkārt, tas vienā ziņā man patīk, bet nepatīk tas, ka nekur viņam vsp negribas iet, nepatīk tādi klubi vai vnk draugu pasēdēšanas. Piemēram, ar vidusskolas klasi būs salidojums, gribu iet, bet zinu, ka viņš neļaus, un ja piedāvāšu tad viņš līdzi arī nenāks.
20.09.2013 13:14 |
 
Reitings 154
Reģ: 14.02.2011
Esmu nodzīvojusi ar greizsirdīgu puisi 6 gadus un no pieredzes saku, ka Tu nožēlosi tikai to, ka neaizgāji ātrāk, skaiti es no 18 gadiem līdz 24 sēdēju mājās, visu laiku tā kontrolēšana! Kad izšķīros tad gadu no vietas, tusēju, ceļoju, mēģināju panākt to, kas man būtu jādara savos 19-22! Tagad jau gadu esmu jaunās attiecībās, kas ir būvētas uz citiem principiem, jo vairs nekad nepieļaušu, ka manu brīvību ierobežo kāds kam ir slimīga greizsirdība! Un par to mainīšanos, zini man ir tāda teorija, ka cilvēki spēj mainīties, bet ne ar tevi ar kādu citu, jo izejot vairākām attiecībām mēs kaut ko iegūstam un kaut ko zaudējam, jaunajās attiecībās mēģinam nepieļaut vecās kļūdas! Tā kā beidz lolot iluzijas un sāc dzīvot dzīvi bez viņa, divi gadi nav daudz un nav maz, bet vai ir vērts pavadīt vēl divus, lai pārliecinātos, ka tiešām nekas nemainās...
20.09.2013 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 386
Reģ: 26.08.2009
Tas jau ir normāli, ka ir dažādas interese, bet ja tas sāk radīt problēmas attiecības, nav labi. Ja viņš pats neiet nekur, bet tev arī tāpēc to neliedz, tad jau būtu ok.
20.09.2013 13:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits