Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu ko iesākt.. :(

 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Čāu visiem..
Nav man kam īsti pakratīt sirniņu un pajautāt viedokli..
Tapēc nolēmu izrunāties šeit, varbūt kāds varēs dot man kādu padomu..
Esmu attiecībās ar puisi jau vienpadsmito mēnesi, viņš ir parasts puisis, bet es pavisam pretēji, attiecībās bieži strīdamies par sīkumiem utt.. viss ir gandrīz tā, kā tam ir jābūt, tikai parcik man pret viņu ir jūtas un stipra pieķeršanās, atteicos no diezgan daudzām lietām ko man patīk darīt, lai tikai iztiktu bez kārtējiem strīdiem.. ar viņa vecākiem ir ideālas attiecības, viņi ir mani iemīlējuši kā paša meitu, ar šo puisi es zinu, ka man būs stabila nākotne, ģimene un viss kā pienākas.. bet ir viens bet.. Ik pa reizei man pazvana bijušais.. ar kuru biju kopā pirms viņa.. tas bija mans vīrieša ideāls, izskatā, raksturā, izturēšanās ziņā.. nu pilnīgs dievs man. Domāju, ka jūtas pret viņu ir izzudušas, bet ik reiz kad runāju ar viņu, parādās taureņi vēderā, sāk mežģīties mēle.. sajūtas ir neaprakstāmas, es zinu, ka ar viņu būdama kopā izbaudītu dzīvi uz pilnu nebēdu! tādas sajūtas kā viņš, manī nav radijis neviens... bet šajā cilvēkā mīnuss ir tāds, ka ar viņu neredzu kopā stabilu nakotni.. tapēc ir palicis tik grūti, jo jūtu ja mēs satiktos, es visticamāk padotos viņam.. jo tās sajūtas gandrīz hipnotizē mani.. tapēc nezinu ko darīt, ar vienu - stabila nākotne, parasta dzīve, bet bez nekādām īpašām emocijām, ar otru - spilgtas sajūtas, piedzīvojumi, trakas atmiņas, liela kaisle, bet pēc stabilas nākotnes neož. ĀĀĀhhh!! Help please!!! :((((
19.09.2013 00:33 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
jautājums uzreiz kapēc bijušais? varbūt vērts padomāt kāpēc viņš ir bijušais ne esošais.
19.09.2013 00:35 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Bijušais, jo tajā laikā viņš aizgāja atpakaļ pie savas bijušās, bet tagad saka, ka to ļoti nožēlojot, nožēlojot savu lēmumu...
19.09.2013 00:38 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
Vienreiz jau pameta, naakamreiz vinjam buus veel vieglaak tevi pamest. Tev to vajag?
19.09.2013 00:39 |
 
Reitings 341
Reģ: 13.01.2011
viņš ir parasts puisis, bet es pavisam pretēji

Piedod, bet ar ko tu esi tik neparasta?

Man nav ko ieteikt, es tikai novēlu, lai neviens beigās nepaliek sāpināts un pazmots. Ja iesi atpakaļ pie bijušā, vismaz aizej ar mieru no esošā.
19.09.2013 00:40 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
agrāk bij baigs iemesls.. vienīgais iemesls..
19.09.2013 00:43 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Esam ļoti dažādi, tādā ziņā..
19.09.2013 00:44 |
 
Reitings 1853
Reģ: 27.01.2011
es šito nesaprotu, ar kādu ir kopā tikai tāpec ka vēlāk būs garlaicīga bet tomēr stabila dzīve. kas ir stabila? māja ar baltu žodziņu, 3 bērni, vīrs kas nekrāpj? tev jau tuvu 30 ka domā par stabilo nākotni? nu camoon. kāpēc sievietes pēc "jaunības" grib vienkāršu garlaicīgu dzīvi? dzīvo šim momentam, nevis kaut kādai nezināmai nākotnei, vari jau visu izplānot, bet nekur nav garantijas ka būs tā kā plānoji. vai arī ir vienkārši bail, ka vēlāk nevienu neatradīsi un paliksi viena un stabilai nākotnei čušš? nekur nav garantija ka paliksi kopā līdz nāvei ar to garlaicīgo, tāpat nav nekur garantijas ka paliksi kopā līdz nāvei ar to "foršo". dzīvē viss mainās, ganjau kādu dienu arī tam foršajam džekam būs ģimene darbs un viss pārējais. ne visi pieaug un ir nopietni jau 20 gados. ja viņam ir gandrīz 30 tad gan var uztraukties ka tur diezvai kas nopietns var sanākt. bet tā..vienkārši baudi dzīvi.
19.09.2013 00:55 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Eh, zinu ka dzīve ir jābauda un nekad neko nevar zināt, bet sajūta ir ļoti debīla, dusmas uz sevi, ka nesaprotu ko daru un kas notiek :@
19.09.2013 01:24 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Zini, kas būs traki? Traki būs tas brīdis, kad Tu sapratīsi ar galvu, ka viss - Tev jau ir stabila ģimene, bērns, māja ar balto žodziņu, bet nespēsi atturēt sevi no dzīves baudīšanas. Tad sāksies - vīrs neizpratnē, bērni novārtā. Tādi gadījumi ir ne viens vien redzēti. Vienkārši nevarēsi sev neko padarīt - gribēsies vēl skriet, ballēties, bet it kā nevarēsi. Mājās kašķi, pašai liksies, ka smoc.
Apdomā labi.
Par bijušo, nez, nez.. Varbūt pamēģini iekustināt esošo? Tas bijušais pēc apraksta neliekas nekāds pastāvīgais, labi, ka pati saproti, ka nākotnes tur nebūs.
Par tagadējo mani mulsina šis:
attiecībās bieži strīdamies par sīkumiem utt.. viss ir gandrīz tā, kā tam ir jābūt

Vai tam tiešām tā ir jābūt? Vēl nav pat gads, bet jūs visu laiku kašķējaties... Iesaku par šo te arī padomāt. No bijušā taurenīši, ar šo visu laiku strīdies.

parcik man pret viņu ir jūtas un stipra pieķeršanās

Tikai man liekas jocīgi, ka Tu lieto šādu apzīmējumu, lai aprakstītu savas jūtas, nevis saki, ka mīli?
19.09.2013 02:00 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pašreizējais puisis tev nav vajadzīgs? ja viņš ir parasts, kāda esi tu? baigā princese? izskatās, ka tu sevi cel augstāk, nekā viņu. tas vien jau liek par ko padomāt..
iesaku baudīt dzīvi. lai nodrošinātu stabilu dzīvi, vajag pašai to darīt, nevis gaidīt, kad vīrietis tevi nodrošinās pilnībā. tad tev šādi jautājumi tik ļoti neuztrauks. es ar to nedomāju, ka tagad tev jāņem kāds bomzis no ielas, ka tik patīk.
kāds ir iemesls, kāpēc izšķīrāties ar bijušo? un kas ir tas, kas tev liek domāt, ka tev ar viņu nebūs stabila dzīve? viņš visu naudu notriec vai viņam nerūp vsp sava nākotne?

varbūt atrodi trešo. nevienu no šiem puišiem tu nemīli. pašreizējo tu tikai izmantotu naudas un labklājības dēļ, bet ar bijušo tev ir jautri, iespējams, kādas jūtas, bet ne mīlestība.
19.09.2013 14:39 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
varbūt atrodi trešo.

Pilnīgi piekrītu!

Par bijušo - kas bijis, izbijis. Turklāt, pat ja attiecības atsāktu, jo liekas, ka agrāk taču viss tik ideāli bija, upē divreiz iekāpt nevar. Respektīvi, pat nelielas izmaiņas, bet tās attiecības vairs nebūs, kā agrāk.
Par esošo -
bet bez nekādām īpašām emocijām

nu tad na* Tev tādu vajag?
Vai tiešām jau 40 pie durvīm klauvē, ka obligāti vajag nobāzēties? Ja vēl neesi atradusi īsto, meklē citu!
19.09.2013 15:28 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Pat ja 40 klauvē pie durvīm, tas tāpat nenozīmē, ka ir jāsamierinās ar attiecībām kur:
atteicos no diezgan daudzām lietām ko man patīk darīt, lai tikai iztiktu bez kārtējiem strīdiem..

stabila nākotne, parasta dzīve, bet bez nekādām īpašām emocijām

Priekš kam vajadzīgas tādas attiecības vispār?

Tad jau labāk pirmais puisis, pat ja visticamāk viņš atkal pametīs :)
19.09.2013 15:34 |
 
Reitings 483
Reģ: 15.08.2013
es domāju ne viens ne otrs. pirmais tāpat pametīs, piedod, bet tā liekas, ka jau aizskrēja pie bijušās. otro tikai sāpināsi. esi taisnīga gan pret sevi gan puišiem. padzīvo viena, saproti ko vēlies.
19.09.2013 15:37 |
 
Reitings 1493
Reģ: 29.01.2009
57days, ja tāds vecums sāk klauvēt pie durvīm, bet nav laimes privātajā dzīvē, būsim reālas, domāju, daudzas būtu gatavas nobāzēties ķeksīša pēc vien :D Kas, protams, nav tas pareizākais.

Dzīve ir viena, tāpēc tā jānodzīvo laimīgām! (Lai gan, domāju, nav liela laime vienai 40 gados dirnēt, meklējot to neatrodamo princi :D kā tur tai teicienā, ka, ja nav mīlestības 30 gados, tad arī nebūs - nu tas foto, kas pa draugiem klejo. Normāls morālais presings :D )
19.09.2013 15:43 |
 
Reitings 3328
Reģ: 14.02.2013
viņš ir parasts puisis, bet es pavisam pretēji


Nu ja Tu esi tik neparasta, tad varbūt jāiet atpakaļ ar to Dievu - Exi!!!!
19.09.2013 16:42 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Tur jau tā sāls,ka tādiem Dieviem, nevajag neko stabilu un ātri vien atsitīsies ar galvu pret salauztu sili.
Atrodi trešo.
19.09.2013 16:46 |
 
Reitings 41
Reģ: 19.09.2013
Ah.. paldies meitenes, daži komentāri tiesām lika aizdomāties.. Tagad būs noteikti vieglāk ko izlemt. :) Tā jau ir ka gribās gan, stabilitāti, gan kaisli un dzirksteli attiecībās... tapēc grūti vispār ko saprast.. nav tā ka ceļu sevi augstāk par pašreizējo puisi, vienkārši esam ļoti dažādi. Eh.. kaut kā sarežģīti viss iegrozijies..
20.09.2013 18:04 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
atbilde atnaaks pati pie tevis caur sajuutaam, neklausies neviena "praatiigajos" padomos, klausies sevii. un atbildi tu jau zini, tikai praats blokjee...
20.09.2013 18:10 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Attiecībās ir jābūt mugurkaulam. Nevis emocijām
Bijušais, tas ir bijušais. Tādam viņam arī jāpaliek.

Spēlēties ar sievietes emocijām prot daudzi. Viss ir atkarīgs no spējas pieņemt lēmumu un palikt pie tā.
20.09.2013 18:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits