Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Romantiskas vakariņas un vēlmju piepildīšanas sarakstiņš

 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 02.10.2010
Tātad tuvojas mūsu 5. gadu kopābūšanas gadadiena.
Dāvanu esmu atradusi, tā kā ne par to ir jautājums.

1) Vēlos pagatavot arī vakariņas, bet noformēt "īpaši", lai uzreiz būtu redzams, ka tā ir nevis parasta maltīte pēc darba, bet svētku vakariņas. Negribu aprobrežoties tikai ar svecēm un vīnu, jo tas liekas nedaudz salkani. Varbūt jums ir kādas ideju bildes? Vai vienkārši idejas?

2) Vēl ir padomā dāvanai pievienot vēlmju piepildīšanas sarakstiņu- ar dažādām lietām, kuras es varētu izpildīt (kaut kur iepriekš par tādu lasīju, bet tagad nevaru noformulēt tā, lai atrastu info), kad vīrietis to vēlēsies. Tad gribētos palīdzību ar idejām noformējumam un pašām darbībām arī šim... (tikai bez minets un kotletes, jo kaut kā visu gribas skaistāk, lai, ja nu kāda sveša acs ierauga, nebūtu jāsarkst :D)

un jau uzreiz atvainojos, ja šādas diskusijas jau bijušas. nevarēju noformulēt domu tā, lai googles un cosmo meklētāji man palīdzētu.
16.09.2013 23:16 |
 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
es par to otro punktu. uztaisi tādus kā ''kuponus'' saraksti uz lapiņām un smuki noformē. katrs kupons ir kāda iespēja, ko viņš var izmantot, piemēram, ''erotiska masāža'', ''tiramisu kūka'' utt, nu tās kupona iespējas tu pati vari sadomāt. :)
16.09.2013 23:27 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
1) Romantikai sveces ir vajadzīgas. Bez tām laikam īsti nesanāks. Bet man, piemēram, patika, kad bijušais puisis bija uztaisījis man pārsteigumu un viesistabā visas mēbeles izbīdijis pa malām, pa vidu galdauts, uz tā spilveni un tāds kā pikniks - tiešām bija sajūta, ka ir kas īpašs :)

2) Vēlmju sarakstu, kad darīsi visu, kas sarakstā, jeb tā kā ar kārtīm, ko izvilks, to arī saņems?
16.09.2013 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 02.10.2010
Alexxa, sākumā biju domājusi tā kā pirmo variantu, bet jo vairāk domāju, jo neforšāka šī ideja liekas.
Kāda ideja ir tām kārtīm?
16.09.2013 23:51 |
 
Reitings 2957
Reģ: 03.03.2013
1. Protams,sveces,smuks noformējums galdam,ēdienam,kādu īpašu saldo ēdienu






2. Uzdāvini vēlmju lapiņas , piem:-masāža,striptīzs, vakariņas, brokastis gultā u.t.t kuras viņš var izmantot kad sagrib extra šādu pasākumu :D:D ieliec kādā skaistā aploksnītē :)
20.09.2013 23:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es laikam tādas vēlmju lapiņas netaisītu, kaut kā bērnišķīgi šķiet, tāpat taču var uztaisīt masāžu, kūku negaidot 5 gadu kopā būšanas jubileju un "loteriju", es atvainojos :D
20.09.2013 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es arii meeginaaju taas veelmju lapinjas uztaisiit, cosmo paprasiiju idejas, visu sarakstiiju, smuki noformeeju un... izmetu miskastee, jo pashai palika kauns :D

Alexxas pikniks izklausaas ljoti laba ideja :)
20.09.2013 23:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits