mazie jeb ikdienas kašķi

 
Reitings 350
Reģ: 05.07.2011
pārāk bieži šķiet, ka attiecībās ir ''iestājušies'' sīkie, ikdienišķie kašķi. ''kāpēc šodien man ir jāmazgā trauki, kāpēc mēs darām tā nevis šitā, tu vispār klausies, ko es saku?'' utt. šie nav konkrēti piemēri iz manas dzīves, bet doma kā tāda kopumā. protams, ir kompromisi un ir lietas, kuras jāizrunā, bet ja rodas iemesli vēl un vēl. tātad jautājums, cik veselīgi ir mazie jeb ikdienišķie kašķi? kad ir limits, ka var teikt, ka tas jau ir par traku? cik lielā mērā tas var kaitēt attiecībām? jūsu pieredze, domas, viedokļi?
16.09.2013 17:36 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
he, arī izlasīju nepareizi tēmu - mazie jeb ikdienas našķi :D Padomāju - o, moš kko veselīgu uzkožamu atradīšu, ney nekā :D

Es samazināju savus ikdienas Kašķus, kad pamainīju pati savu attieksmi. Piemēram, tā vietā lai teiktu "nu bļāviens, vai tiešām tik grūti savākt tos traukus aiz sevis, obligāti jāatstāj dzīvojamā istabā?" es vnk vienreiz pateicu "nu ko, skatos, ka esi sagribējis jaunu mājdzīvnieku mājās. Spriežot pēc netīrajiem, nenovāktajiem traukiem viesistabā, tu sāksi ar prusakiem" Draugs par to pasmējās, un kopš tās dienas vienmēr novāc traukus. Iepriekš viņš blāva pretī, ka es pati savus kā viņš saka pupturus pa visu māju izmētāju. Un tad sākās savstarpējā mērīšanās, kurš vairāk piecūko. Tas parasti mani noveda tādā besī, ka ilgi nerunāju ar draugu.
Tagad es mēģinu visu pārvērst jokā, un tiiik daudz problēmu vairs NAV. Vispār nav.. :)
17.09.2013 09:30 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Mums laikam nav tādu kašķu. Par nemazgātiem traukiem, neiznestām miskastēm, nesatīrītu māju, nepagatavotām vakariņām...
Ja es negribu mazgāt traukus es to nedaru. Ja es negribu tīrīr māju- es to nedaru. Ja man nav lustes gatavot- es to nedaru. Vai nu draugs pats pagatavo sev kaut ko, vai viņš iztīra māju,ja viņam ir luste. Ja nav- tad dzīvojam netīrā mājā, līdz uznāk luste. :D mēs uz to neiespringstam, ja negribās, tad neliecam sevi,jo tas ir jādara...Ja ciemiņi nav plānoti atliek uz rītu vai uz tuvākajām brīvdienām.
Nedzenāju 1 puteklis katru dienu pa māju.
17.09.2013 09:39 |
 
Reitings 1557
Reģ: 09.05.2013
Trauki vai mājas uzkopšana ir tikai viens no iemesliem, kāpēc cilvēki strīdas. Protams, ja abiem bardaciņš nav problēma, tad ir skaidrs, ka tas nav kašķa vērts notikums. Man, piemēram, trauku, virtuves un vannasistabas tīrība ir obligāta, bet manam draugam ir svarīgi, lai gulta saklāta, bet man tam no rīta nav laika. Mani nesatrauc, ka mans krekls ir pakārts uz dīvāna atzveltnes, bet manam draugam tas besī. Citus besī, ka otrs skaļi staigā pa māju kā zilonis, citiem kaitina, ka pārāk daudz runā pa telefonu. Vienam tas ir sūkums, bet citu tracina tā, ka plakstiņš sāk raustīties :D
Mans brīnumlīdzeklis ir joks. Esmu ievērojusi, ka mans draugs "nedzird" tieši tādas piezīmes, kas izskan kā pārmetumi, savukārt joku piezīmes labi atceras un cenšas darīt tā, lai man prieks :)
17.09.2013 09:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Mums ir visādi ikdienas kašķi ik pa laikam, bet es tos neuztveru kā problēmu un man nav tādas domas, ka vienā brīdī tie būs jau par traku. Man pat liekas normāli, ka mums tādi ir, jo ja mums nebūtu nekādu mazo kašķu...nu sorry, tad man liktos, ka kkas nav kā vajag un viss vnk ir par daudz sterili un nopulēti, lai būtu īsti.
Mani biedē kašķi par lielām un nozīmīgām lietām(trauku mazgāšana man tāda neliekas), jo tie gan var iecirst plaisu un kaitēt attiecībām. Līdz šim mums ir bijis tikai viens tāds un mēs to veiksmīgi pārdzīvojām.
17.09.2013 10:09 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.09.2012
Haha, var redzē, ka gribu ēst, izlasīju - maize jeb ikdienas našķī


Es arī tāpat. :)
17.09.2013 10:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Riry- mums abiem patīk drēbes sakrāt uz krēsliem. lai gan abiem pēc tam nepatīk tā kaudze un mēs viņu pēc laika savācam, viņa ir tikpat ātri atpakaļ :D gribas šo paradumu mainīt, bet grūti jau iet :D bet viens uz otru nebrēcam, ka kāds kko ir izdarījis ne tā vai nav izdarījis.
17.09.2013 10:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!